Advokát Todd Callender, generální ředitel velké pojišťovací skupiny, varoval, že mezi plně očkovanými proti COVID-19 prudce stoupá nadměrná úmrtnost a všechny druhy nemocí.

Všichni, kdo se nechali naočkovat, zemřou podle předpovědí do roku 2025

Callender tvrdí, že nadměrná úmrtnost vzrostla o 84 %, zatímco nadměrná nemocnost o 1100 %. Jen v roce 2022 podle něj jeho společnost očekává díky experimentální vakcíně nárůst úmrtí o 5 000 procent.

„Shodou okolností se zabývám nemocností,“ vysvětlil Callender během videokonference. „Mimochodem, nemyslím si, že je to náhoda, že společnost Moderna právě nyní získala licenci na svou vakcínu proti HIV s povolením k nouzovému použití. Takže všem dali AIDS, a tady je vaše spása, další vakcína.“

Podle předběžných údajů Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) z roku 2021 se očekávalo 2 948 273 úmrtí. Ve skutečnosti bylo zaznamenáno 3 447 405 úmrtí, což znamená, že v daném roce došlo k nadměrnému počtu 499 132 úmrtí.

Callender odhaduje, že při dosavadním 5000 procentním nárůstu nadměrného počtu úmrtí v roce 2022 by jen v tomto roce mohlo ve Spojených státech zemřít až 25 455 732 lidí, kteří byli očkováni.

„Když k tomu připočteme 2,95 milionu očekávaných úmrtí, dostaneme výsledek: 28 405 732 celkových úmrtí v roce 2022,“ uvedl Hal Turner.

Vědělo ministerstvo obrany o budoucích hromadných úmrtích v důsledku COVID-19 již v roce 2015?
Tímto tempem, za předpokladu, že to bude pokračovat současnou trajektorií, budou všichni, kdo se nechali očkovat proti COVID-19, do roku 2025 mrtví. Předpovídaly to i grafy redukce populace, které byly po mnoho let zveřejňovány na webových stránkách Deagel.

Před vymazáním informací předpovídala stránka Deagel.com, že v roce 2025 bude v USA žít o 100 milionů lidí méně. Pro Německo se ve stejném období očekává o 25 milionů lidí méně.

„Přibližně třetina německé populace zůstává neočkovaná,“ vysvětlil Turner. „Dnešní počet obyvatel je 83 milionů, takže Deagelova zpráva může být docela přesná.“

Vzhledem k tomu, že Deagel existuje od roku 2015, zdá se, že člověk z ministerstva obrany, který ho řídí, věděl přinejmenším od té doby, že se chystá pandemie a že mnoho, ne-li všichni lidé, kteří se proti ní nechali „očkovat“, brzy zemřou.

„Deagel měl vždycky předpověď na rok 2025,“ řekl Turner. „Čísla možná kolísala, ale datum se nikdy nezměnilo.“

Nyní také víme, že Big Pharma a Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) věděly přinejmenším poslední rok a půl – a pravděpodobně již dlouho předtím -, že „vakcíny“ proti COVID-19 poškozují imunitní systém a vyvolávají protilátkově závislé zesílení (ADE).

V podstatě mají nyní očkovaní AIDS (VAIDS) a mohou kdykoli podlehnout smrtící cytokinové bouři (ADE). U některých se to již stalo a jsou nyní chronicky nemocní nebo zemřeli. Co se stane s ostatními, ukáže čas.

Patnáct plně očkovaných profesionálních tenistů muselo tento týden odstoupit z Miami Open kvůli bolestem na hrudi. „Závěry si udělejte sami.“

Zdroj