Velký reset: Všichni, kdo se nechali naočkovat, zemřou podle předpovědí do roku 2025

Všichni, kdo se nechali naočkovat, zemřou podle předpovědí do roku 2025

Advokát Todd Callender, generální ředitel velké pojišťovací skupiny, varoval, že mezi plně očkovanými proti COVID-19 prudce stoupá nadměrná úmrtnost a všechny druhy nemocí.

Všichni, kdo se nechali naočkovat, zemřou podle předpovědí do roku 2025

Callender tvrdí, že nadměrná úmrtnost vzrostla o 84 %, zatímco nadměrná nemocnost o 1100 %. Jen v roce 2022 podle něj jeho společnost očekává díky experimentální vakcíně nárůst úmrtí o 5 000 procent.

„Shodou okolností se zabývám nemocností,“ vysvětlil Callender během videokonference. „Mimochodem, nemyslím si, že je to náhoda, že společnost Moderna právě nyní získala licenci na svou vakcínu proti HIV s povolením k nouzovému použití. Takže všem dali AIDS, a tady je vaše spása, další vakcína.“

Podle předběžných údajů Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) z roku 2021 se očekávalo 2 948 273 úmrtí. Ve skutečnosti bylo zaznamenáno 3 447 405 úmrtí, což znamená, že v daném roce došlo k nadměrnému počtu 499 132 úmrtí.

Callender odhaduje, že při dosavadním 5000 procentním nárůstu nadměrného počtu úmrtí v roce 2022 by jen v tomto roce mohlo ve Spojených státech zemřít až 25 455 732 lidí, kteří byli očkováni.

„Když k tomu připočteme 2,95 milionu očekávaných úmrtí, dostaneme výsledek: 28 405 732 celkových úmrtí v roce 2022,“ uvedl Hal Turner.

Vědělo ministerstvo obrany o budoucích hromadných úmrtích v důsledku COVID-19 již v roce 2015?
Tímto tempem, za předpokladu, že to bude pokračovat současnou trajektorií, budou všichni, kdo se nechali očkovat proti COVID-19, do roku 2025 mrtví. Předpovídaly to i grafy redukce populace, které byly po mnoho let zveřejňovány na webových stránkách Deagel.

Před vymazáním informací předpovídala stránka Deagel.com, že v roce 2025 bude v USA žít o 100 milionů lidí méně. Pro Německo se ve stejném období očekává o 25 milionů lidí méně.

„Přibližně třetina německé populace zůstává neočkovaná,“ vysvětlil Turner. „Dnešní počet obyvatel je 83 milionů, takže Deagelova zpráva může být docela přesná.“

Vzhledem k tomu, že Deagel existuje od roku 2015, zdá se, že člověk z ministerstva obrany, který ho řídí, věděl přinejmenším od té doby, že se chystá pandemie a že mnoho, ne-li všichni lidé, kteří se proti ní nechali „očkovat“, brzy zemřou.

„Deagel měl vždycky předpověď na rok 2025,“ řekl Turner. „Čísla možná kolísala, ale datum se nikdy nezměnilo.“

Nyní také víme, že Big Pharma a Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) věděly přinejmenším poslední rok a půl – a pravděpodobně již dlouho předtím -, že „vakcíny“ proti COVID-19 poškozují imunitní systém a vyvolávají protilátkově závislé zesílení (ADE).

V podstatě mají nyní očkovaní AIDS (VAIDS) a mohou kdykoli podlehnout smrtící cytokinové bouři (ADE). U některých se to již stalo a jsou nyní chronicky nemocní nebo zemřeli. Co se stane s ostatními, ukáže čas.

Patnáct plně očkovaných profesionálních tenistů muselo tento týden odstoupit z Miami Open kvůli bolestem na hrudi. „Závěry si udělejte sami.“

Zdroj

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Přemek
Host
Přemek
1 rok před

Zdaleka ne všichni, dokonce jen menšina. U Lidí, kteří probouzejí své vědomía před tím podlehli očkovací mafii, je zajištěna reverze všech negativních důsledků očkování. Vzhledem k postupnému a zrychlujícímu se probouzení Lidí tato reverze bude aplikována na většinu lidstva a pouze zatvrzelá tupá menšina bude za svou tupost pykat. Ostatně principy MedBed jsou technologicky variabilní, záleží tedy jen na lidech, aby se stali Lidmi a odvrhli všechny své sklony k následování Temnoty, pak se nemají čeho obávat. Důležité je pouze, aby člověk, jako tvor omylný, si své omyly a chyby uvědomil, poučil se z nich a nikdy je již neopakoval.

ma.ni.
Host
ma.ni.
1 rok před
Reply to  Přemek

Nevěřím medbed, to jsou satanistický vynalezy, proti přírodě.

PřemekJ
Host
PřemekJ
10 měsíců před
Reply to  ma.ni.

Technologie sloužící lidským bytostem mají přirozený původ, jsou založeny na využití kvantových jevů, tedy možností energetických přeskoků. Medbeds nejsou věcí víry, ale na zákonech Stvořitele použitých technologií ve prospech lidí s lidskou duší. Tupá víra nikoho nespasí, jen vhání do náručí sekt a falešných mesiášů.

Markýza
Host
Markýza
1 rok před

Jak to tak vidím kolem sebe, není nejdůležitější, jestli se někdo dal naočkovat, nebo nedal. Nejdůležitější je, jak moc se bojí.

Venca
Host
Venca
1 rok před
Reply to  Markýza

Souhlasím, mám kolem sebe většinu očkovaných lidí a nikomu nic není – dokonce i 2 otěhotněly a porodily úplně bez žádných komplikací… Sám očkovaný nejsem a ani se nenechám, ale ta dramatizace kolem, jak všichni budou mít problémy a všichni umřou – to už se tvrdí od minulého roku a kde nic tu nic. Pár sportovců, pár vyplašených seniorů s komorbiditami… Ale v zásadě ti, co to vůbec neřeší, jsou naprosto v pohodě.

Last edited 1 rok před by Venca
JanJohan
Host
JanJohan
1 rok před
Reply to  Venca

A je už rok 2025?

PřemekJ
Host
PřemekJ
10 měsíců před
Reply to  Venca

Placebo místo vakcín, u nás často používané.

Dan
Host
Dan
9 měsíců před
Reply to  Venca

Mnozi meli to stesti, a vetsinou to poznali podle toho, ze po ockovani necitili zadnou bolest ve svalu, ze dostali Placebo.Nezapomente na to, ze ta vakcina byla experimentalni, tedy 3 bruzne oznacene dozy,jako u vsech podobnych predeslych ockovacich experim,entu..jedna z doz obsahuje placebo…a ten kdo mel stesti,,klidne ve zdravi mohl porofdit zdrave dite…

Král Miroslav
Host
Král Miroslav
1 rok před

jedna asi chorvatská lékařka prozradila, že jedna část je placebo, jedna silně škodící a jedna smrtelná. Na tu smrtelnou všichni už asi zemřeli. Agenda 2030 počítá s tím, že do r.2030 skončí drtivá většina lidí a ten zbytek bude ovládán 5G jako bioroboti.
nemohli všichni umírat, protože za měsíc by už na to očko nikdo nešel.

PřemekJ
Host
PřemekJ
10 měsíců před

Samotné očkování ještě z naočkovaných klony nečiní. Klony to mají do tří let spočítané. Opravy poškozené DNA již brzy budou k dispozici a to očkovací svinstvo bude neutralizováno.

Kim
Host
Kim
9 měsíců před

NEDÁ SE PŘESNĚ URČIT, KOLIK LIDÍ A DO KDY ZEMŘE NA NÁSLEDKY OČKOVÁNÍ COVID, PROTOŽE SE JEDNALO O MNOHO OČKOVACÍCH ŠARŽÍ, VĚTŠINOU VYRÁBĚNÝCH NEHYGIENICKY, ALE RŮZNĚ NEHYGIENICKY. COVIDOVÉ SERUM JE SAMOZŘEJMĚ BIOLOGICKÁ ZBRAŇ, NEVYZKOUŠENÁ NA ZVÍŘATECH, ALE ZPŮSOB VÝROBY, UCHOVÁVÁNÍ A APLIKACE BYL RŮZNÝ. PODLE TOHO JSOU U RŮZNÝCH ŠARŽÍ JEDNOTLIVÝCH SER COVIDU ROZDÍLNÉ ZDRAVOTNĚ ŠKODLIVÉ NEBO I SMRTÍCÍ ÚČINKY.

Kim
Host
Kim
7 měsíců před

Všichni očkovaní budou do 5 let mrtví? – To je sporné. Účinnost jednotlivých druhů vakcín je různá, a také individuální odolnost je různá. Jiná věc je čipování – to může škodit u všech očkovaných stejněš zboubně.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x