Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 31.8.2023

QAnon

Vše se dostává do plného odhalení… červený říjen/září DECLAS

QAnon

KABELY.>];
ČERNÁ LABUŤ > UDÁLOST ( S)
která se stala na Maui, má co do činění s mnoha> mnoha operacemi Deep State, Ale jedním z mnoha důvodů, proč bylo Maui napadeno, je operace SPOJENÝCH STÁTNÍCH KOSMICKÝCH SIL, která je na Maui.> Maui Space Surveillance Complex je operační místo amerických kosmických sil pro 15. kosmickou pozorovací letku.

Tato základna byla napadena několik hodin předtím, než došlo k požárům, a došlo k obrovskému kybernetickému útoku proti Vesmírným silám Spojených států.
> Naštěstí byly USSF dobře připraveny již několik měsíců předem a několik týdnů předtím odstranily všechny důležité počítače. Programy. Servery a data a USSF ponechala pouze> falešné. Dud systémy a počítačové systémy za sebou.
Protiopatření a operace byly zavedeny dlouho před požáry.

DRÁTY>]; ZPRÁVY DEEP STATE AMERICKÉ VOJENSKÉ OPERACE BYLY KOLEKTIVNĚ MONITOROVÁNY.

VOJENSKÁ INTERVENCE 11.3. 2024 A NÁSLEDUJÍCÍ VOJENSKÉ TRIBULANTY POUŽIJÍ POŽÁRY NA MAUI A ÚTOK NA AMERICKOU VOJENSKOU PRŮZKUMNOU ZÁKLADNU JAKO VOJENSKÝ AKT A VEDOU K POSTUPŮM A PROTOKOLŮM… týkajícím se vojenské intervence.

___
Vzhledem k tomu, že operační a vojenské síly ministerstva obrany Spojených států nyní dávají veřejnosti DROPS, že volby v roce 2020 byly ukradeny a monitorovány.
JAN HAYES je součástí ministerstva obrany a nyní zasahuje kanály Patriot a sítě podporované Q a dává jasné informace o tom, že armáda ví, že volby 2020 byly zmanipulované a armáda z různých divizí má pracovní skupiny, které kolektivně monitorují občany USA a čekají na SPRÁVNÝ> ČAS<. Zasáhnout vojenskou intervencí a nejlepší způsob, jak se vyhnout občanské válce. Říká také, že odstranění Pelosiové byly operace a nadcházející obvinění Trumpa by mohlo vést k PŘEDLOŽENÍ DŮKAZŮ O ZFALŠOVÁNÍ VOLEB / UKRADENÍ VOLEB ( VOJENSKÝ PŘEVRAT)/// ____ TOHLE JE OBROVSKÁ ZPRÁVA PRO PATRIOTY. ANONY. Q SLEDOVATELÉ..... MINISTERSTVO OBRANY VÁM PROSTŘEDNICTVÍM TĚCHTO KANÁLŮ POSKYTUJE PŘÍMO VOJENSKOU KOMUNIKACI. ____ Osm let trvající operace Q. Vojenská komunikace je jedinou cestou Q ----- ZHROUCENÍ FINANČNÍHO SYSTÉMU CIA/MI6/MOSSAD/CHAZARI< MMF. FALEŠNÁ federální rezerva, Wall Street _BRICS (POMOCÍ VYTVOŘENÝCH OPERACÍ AMERICKÉHO VOJSKA A SVĚTOVÉ VOJENSKÉ ALIANCE ) nyní učinil MASIVNÍ kroky proti MMF, BLACKROCK VANGUARD CIA, ROCKEFELLER, MI6 /// " " ETC ECT etc.ect.ec."""". > [ DS]

BRICS nyní převzal kontrolu nad 80 % světového systému dodávek a distribuce ropy a nyní má ve skupině 6 z 10 nejdůležitějších ropných zemí. ARGENTINA strategicky oklamala MMF, CIA a Mossad, aby si mysleli, že zůstanou s MMF, ale na poslední chvíli se Venezuela připojila k BRICS, jak bylo celou dobu plánováno.
🔥 PANIKA V DNC.CIA [ DS] Režimy uvnitř Pentagonu, protože se ztrácejí TRILIONY ve spolupráci vydíraných zemí pod MMF. ( Každý rok MMF/ CIA/ Blackrock ukradne biliony z ropy. Plyn. A příjmy a zdaněné národy zadlužené u MMF [ DS] OPS.
_//)Desetitisíce investorů (tito investoři investovali stovky miliard)opouštějí investiční společnosti, které jsou dceřinými společnostmi vanguard blackrock state street .. Tento masivní panický krok mit Zprávy v MSM má DEEP STATE v panice 🔥

____
Poslední tři roky vám říkám, že NATO se hroutí a že rostoucí boj mezi zeměmi je stále silnější… Nyní dokonce i Tucker Carlson (který dostává tajné vojenské informace a aktualizace v zákulisí) všem říká, že NATO se hroutí….. Dokonce i plukovník Douglas MacGregor začal tento příspěvek před 3 měsíci.. A nyní panika a zmatek zasahuje NATO, protože BRICS absorbuje 6 dalších zemí a Putin / RUSKO je to obložení s Íránem Saúdskou Arábií, kteří spolupracují a odkládají své staré války a odstavují vliv CIA a zavírají své dveře pro Clinton / Obama / CIA sítě …

V NATO panuje obrovská panika, protože aliance na Středním východě se sbližuje s Ruskem a jejich vojenské síly podpoří Rusko proti NATO, aby ochránily své zájmy / FINANČNÍ HOLDINGY v BRICS.

__
Dal jsem vám dávno lDROPS, že tyto události se stanou a TRUMP vytvoří silný digitální systém, ale dolar bude stále používán…..

ZA SCÉNOU>] ; BRICS nezpůsobí úplný kolaps amerického dolaru, ale jsou připraveny bezpečné ochrany, aby americký dolar zůstal zachován. To, co je skutečně důležité, je KOLAPS falešné federální rezervy. Největší korupční firmy a investiční agentury WALLSTREET a svržení IMF…… /// Sledujete, jak se v reálném čase odehrávají skutečné vojenské operace Aliance bílých klobouků.
V pravý čas TRUMP Ukončí GLOBÁLNÍ VÁLKU. //ZAVEDOU MOCNÝ SJEDNOCENÝ AMERICKÝ FINANČNÍ SYSTÉM PODLOŽENÝ ZLATEM. A to vše se propojí s obchodováním s národy BRICS.

____
Už to není vtipné pro [ ds] dnc a MSM hlavy, že BOUŘE zadržení válek jsou již vtipem.
_ZA SCÉNOU>]; Liberálním, demokratickým elitám, politikům je to stále zřejmější. Elitní společnosti, že přichází národní výjimečný stav a ZPRÁVY<, které tito hluboce státní ovčané dostávají, jsou>>> PŘICHÁZEJÍ ZATÝKACÍ VÁLKY.
( ale oni si myslí, že BOUŘE je TRUMPEM ŘÍZENÝ VOJENSKÝ PŘEVRAT proti nim, který svrhne vládu a Trump nastolí nacistický nacionalistický fašistický rasistický režim 😂…
Tuto myšlenku jim prodávají a jejich bankovní účty budou obstaveny………….
>>> zabavování bankovních účtů je správné, protože Trumpovy EO to potvrzují u velkých korporací .lidí a subjektů, které byly součástí ukradeného vojenského [ DS] volebního převratu v roce 2020////// HLAVNÍ PANIKA SE DĚJE, protože cia. Rockefellerové, federální rezervy. MMF se hroutí v reálném čase a BOUŘE se pro ně stává FAKTEM.

_____
V současné době EBS v USA projde v příštích dvou měsících testováním a Všechny vojenské sirény proti tornádům a nové reproduktory byly instalovány v každém větším městě v USA.
____
Kabely>]; Bílé klobouky se chystají učinit zásadní krok proti zločinecké rodině Bidenů.
a RYCHLE se chystá spousta odhalení CIA / FBI.
>KONGRESS dělá velké kroky a přichází ČERVENÝ OKTOBR, který je v plném proudu.

Vlastenci budou překvapeni, co se bude dít!!!!

—–

Spojené státy pod vojenskou kontrolou< _Tato událost se již stala, ( jak jsem již několikrát uvedl v minulých letech od roku 2021 na počátku. Tyto operace a Kontinuita vlády (COG) je princip stanovení definovaných postupů, které umožňují vládě pokračovat v základních operacích v případě katastrofické události, jako je jaderná válka. V USA se COG již neomezuje pouze na jaderné mimořádné události; plán kontinuity operací byl aktivován po útocích z 11. září, více než tyto operace se shodují s vojenskými zákony ministerstva obrany o válce, které mohou být aktivovány prostřednictvím prezidentských pravomocí, výkonných příkazů, které vykonávají a řeší vojenskou okupaci Kapitola 11.3 Zákony o válce POKRYTÍ a OVLÁDÁNÍ vojenských operací. [sc name="wi" ][/sc] >Mnoha lidem a některým velkým vysílacím společnostem je nyní jasné, že Valuetainment je
Patrick Bet-David ( PBD), že TRUMP . MUSK. TUCKER CARLSON spolupracují v zákulisí. PBD podcast oslovuje měsíčně více než 30 milionů lidí a jeho podcastový pořad je reprízován na tisících dalších kanálů, webových stránek a jiných prohlížečů po celém světě. ( Před několika měsíci jsem vám dal DROPS, že Hlavní internetové podcasty budou AKTIVOVÁNY, aby přinášely důležité informace, a tyto velmi odlišné platformy se v tichosti spojí. Před 2 lety jsem vám také dal DROPS, že znechucení, které ROGAN chová k TRUMPOVI, je FALEŠNÉ a že už mají PLÁNY na společný PODCAST v roce 2023 nebo 2024……. Nyní ROGAN chce TRUMPA…. A Rogan poslední měsíce tvrdě bojuje PROTI deep state s informacemi o vakcínách a jde po Gatesovi. WHO. WEF. SOROS.. Odhalení Bidena a potvrzení Hunterova laptopu a hoaxu o spolčení s RUSKEM)
_Mnohokrát jsem uvedl, že bylo důležité, aby uvnitř vojenských psychologických operací bílých klobouků bylo mnoho lidí, kteří nemají rádi TRUMPA nebo k němu mají veřejně odpor, aby se vytvořily sítě dalších vlasteneckých komunit a ANONS, které nevědomky bojují proti [ DS].
( středně neutrální Američané) …. A bylo SUPER DŮLEŽITÉ, aby RFKJR převzal kontrolu nad 30 % Demokratické strany a ODHALIL PLANDEMII ze strany ELIT. Agenda vakcín a biolaboratoří a odhalení VÁLKY na Ukrajině a vojenského KOMPLEXU a BLACKROCK Vanguard etc
ECT etc……… >všichni tito různí Lídři se svými komunitami byli PLÁNOVÁNI, aby se spojili v COVERTMil.ops a aby se pak pomalu sjednotili…. Nyní se tempo zrychluje.

MUSK podporoval Desantise z nějakého důvodu.. Věděl, že Desantis neuspěje > . MASIVNÍ NEÚSPĚCH MUSKOVA TWITTERU při uvedení Desantise na trh.
v květnu s masivní kampaní byla PLÁNOVANÁ NEÚSPĚŠNÁ OPERACE. >>TWITTER se tehdy úmyslně zhroutil a Desantis se z toho už nikdy nevzpamatoval.

Jak Jim Jordan jde po FAUCIM a má velké plány na ODHALENÍ NIH. RFKJR má také KARTY ♠️♦️, které mají FAUCIHO zničit a pomoci přinést důležité ODHALENÍ vzniku viru.

V ZÁKULISÍ*>]; AMERICKÁ ARMÁDA S BÍLÝMI KLOBOUKY OVLÁDÁ NEJVYŠŠÍ SOUD ///SCOTUS
> Případ Brunson je zachraňován kvůli VYŠETŘOVÁNÍ vojenského převratu, ke kterému došlo prostřednictvím ukradených voleb v roce 2020.
_ Tato ukradená volební SÁGA je záměrně spojena s obviněním TRUMPA a s americkými soudci ( PLANTY), kteří jdou po TRUMPOVI…… Tyto PLANTY byly nastrčeny již dávno, aby zhroutily/ODHALILY ovládnutý americký soudní systém a vyzbrojený jednoúrovňový systém dnc v KOLIZI se zahraničními vládami, agenturami a aktéry jako WEF. DAVOS GROUP. SOROS. ETC.ECT..ec.
(mnohokrát jsem před více než 3 lety ŘÍKAL, že TRUMP bude zatčen a že to povede k ODHALENÍ ZKORUMPOVANÉHO SYSTÉMU A DŮKAZŮ, KTERÉ PŘICHÁZEJÍ NA POVRCH………. no a to se teď děje, protože několik dalších PRAVDIVÝCH lidí sdílelo tyto důležité informace, které vedou k VOJENSKÉMU PŘEVRATU)


Trumpův „MUGSHOT“ je VOJENSKÝ COMMS.>
A dejte vědět, že ta FOTKA JE FALEŠNÁ.
( Při zatýkání se musíte dívat dopředu se vztyčenou hlavou a pořídit si tři fotografie. Žádná brada dolů) … tuto zcela zjevnou FOTOshop fotku by policejní oddělení nikdy nezveřejnilo.
Vojenské COMMS od TRUMPA vzdorujícího normálnímu mugshotu vám dává COMMS je to VŠECHNO FAKE. A SHOW. STAGED A 🎥

Tento důležitý systém COMMS je důležitý ze tří důvodů.
_Dejte důležitým ANONYMŮM vědět, že je to zinscenované.
_Ať Deep State ví, že vojenské operace jsou blíže ( fotografie je zjevně zfalšovaná a zinscenovaná a CIA. [DS] MIL. V PENTAGONU to již vědí)
_Poslední důvod je opravdu důležitý…. Před několika lety jsem vám říkal, že VOJENSKÉ ZPRÁVY V >Itálii a v Rusku SI VŠICHNI SDĚLUJÍ INFORMACE O PŘÍCHOZÍM TRUMPOVĚ ZATČENÍ//// …… Důvodem bylo, že až se TRUMPOVO ZATČENÍ A MUČENÍ ZVEŘEJNÍ, tato událost by mohla vyvolat italské a ruské operace spojené s odtajněním a vyzrazením důležitých informací pro veřejnost< VOJENSKÉ OPERACE ALLIANCE by se rozběhly a rozjely na plné obrátky/// [sc name="wi" ][/sc] _Teď už veřejně víte, proč je KASH PATEL na podporovaných kanálech Q ( Patel byl šéfem štábu úřadujícího ministra obrany Spojených států). > JAN HAYES z DEPARTMENT OF DEFENSE JE NA KANÁLECH PODPOROVANÝCH Q a dává vám vědět, že armáda se chystá ODHALIT VOLBY 2020 A VOJSKO SE PŘEDEVŠÍM ZAPOJÍ DO OPERACÍ A ČEKÁ NA VHODNOU CHVÍLI, KDY VSTOUPIT.
____
ZA SCÉNOU>] : PELOSI odstraněn a všichni mocní aktéři deep state odstraněni a nemohou zastávat prezidentský úřad, když Biden je odstraněn…. To se týká i Kamaly.

Kdo záměrně dosadil KAMALU HARRISOVOU na post viceprezidentky? …. Aby se nikdy nemohla stát prezidentkou v případě, že se Bidenovi něco stane.

___
Celou dobu vám říkám, že od roku 2017 dal TRUMP legálně moc armádě, aby šla po deep state ( armáda dosadila TRUMPA, ale potřebovala jeho podpis pro vojenské operace, které by ji chránily). A operátoři byli na místě a Joe Biden byl záměrně umístěn bílými klobouky, aby ODHALIL DEEP STATE./ CIA / FIAT PENÍZE / ECT ETC.EC.
> v roce 2018 TRUMP VYDAL EXEKUTIVNÍ PŘÍKAZY, kterými dal americké armádě plnou moc k provádění utajovaných vojenských operací a operací na ochranu vlády, a to vše souvisí
Pro> _Ezra Cohen-Watnick ministr obrany pro zpravodajské služby, poradce generálního prokurátora Spojených států pro národní bezpečnost a bývalý vrchní ředitel pro zpravodajské programy Rady národní bezpečnosti Spojených států Ezra Watnick a velitelé Cheyenne Mountain a jen několik lidí vytvořilo DEVOLUČNÍ PLÁN.

Zůstaňte silní, světoví patrioti, jste součástí plánu na záchranu světa. Poslední válka, která ukončí všechny války.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JURA
Host
JURA
7 měsíců před

Akdo bude tu amisvoloč zachraňovat , no přece chudnoucí Evropská kolonie , která ji dopomůže k záchraně , a sama zanikne.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x