Šokující: 15 plně očkovaných tenistů odstoupilo z Miami Open kvůli vážným zdravotním problémům

COVID-19

Někteří z nejlepších světových sportovců kolabují na hřišti nebo jsou příliš slabí na to, aby mohli hrát svůj oblíbený sport. Na turnaji Miami Open odstoupilo v průběhu soutěže 15 plně očkovaných hráčů a diváci zůstali bezradní. Někteří oblíbenci publika museli soutěž předčasně opustit, včetně Pauly Badosové ze Španělska a Jannika Sinnera z Itálie. Ti odstoupili ze svých čtvrtfinálových klání ještě týž den.

COVID-19

Již dříve musel Rafael Nadal opustit kurt kvůli ošetření poté, co během zápasu s Taylorem Fritzem ve finále Indian Wells pocítil bolest na hrudi. Byl schopen pokračovat, ale zjevně bojoval s dýcháním, protože nevýrazný Fritz dokončil obrat a uštědřil Nadalovi první porážku v této sezoně.

Všichni tři hráči podlehli očkování proti COVID-19, které nařídil Australian Open v roce 2021. Od té doby se jejich zdravotní stav zřejmě zhoršil. Byl to právě Australian Open, který dobře informovaným, neočkovaným hráčům zakázal sportovat. Mužská jednička Novak Djokovič čelil diskriminaci za to, že se rozhodl tohoto násilného experimentu nezúčastnit. Přestože byl Djokovič pronásledován, alespoň jeho srdce, mozek a imunitní systém mohou stále normálně fungovat. Přestože byl pomlouván a diskriminován, může stále důstojně hrát svůj oblíbený sport a zachoval si autoritu nad svým zdravím a tělesnou autonomii.

Dokonce i korporátní média informují o zdravotních anomáliích. Server Yahoo Sports zveřejnil článek s názvem Co se děje“: Tenisový svět je po krveprolití na Miami Open ohromen. Během Miami Open muselo ze soutěže odstoupit pět plně očkovaných mužů. Patří mezi ně Matt Moraing (Německo), Holger Rune (Dánsko), Jan-Lennard Struff (Německo), Reilly Opelka (Spojené státy) a Sinner.

Ze soutěže muselo odstoupit celkem 10 žen (rovněž plně očkovaných). Jsou mezi nimi Maryna Zanevská (Belgie), Caroline Garciaová (Francie), Clara Tausonová (Dánsko), Dalma Galfiová (Maďarsko), Anna Kalinská (Rusko), Karolína Muchová (Česká republika), Kateřina Siniaková (Česká republika), Victoria Azarenková (Bělorusko), Anhelina Kalininová (Ukrajina) a Badosaová.

Kolabují i plně očkovaní cyklisté a plavci
Nejen tenisté po očkování těmito biologickými vakcínami trpí bolestmi na hrudi, záněty myokardu, mrtvicemi, synkopami a dušností. Tour de France, která měří 2068 kilometrů, hostí nejlepší cyklisty světa. V její 118leté historii pouze jediný cyklista náhle zkolaboval na trati ze zdravotních důvodů.

V roce 2022 se to změnilo, protože tři profesionální cyklisté náhle zkolabovali se srdečními příhodami. Dva z cyklistů zemřeli. Prvním smrtelně postiženým byl John Paul (Skotsko), který zemřel 9. března 2022. Poté, co se Paul stal v roce 2011 juniorským mistrem ve sprintu, reprezentoval Skotsko na Hrách Commonwealthu v letech 2010 a 2014. Zemřel ve věku 28 let. Druhým postiženým profesionálním cyklistou byl Cedric Baekeland (Belgie).

Po tréninku se svým týmem na španělském ostrově Mallorca si stěžoval na potíže na hrudi. Zemřel 14. března 2022 ve věku 28 let. Třetí událost se týkala Sonnyho Colbrelliho, který utrpěl srdeční příhodu po projetí cílem závodu Volta a Catalunya ve Španělsku. Italský cyklista byl zachráněn pomocí defibrilátoru, ale kvůli trvalému poškození kardiovaskulárního systému si už možná nikdy nezazávodí. Podobný osud postihl i 23letého hráče vodního póla z Rumunska. Během živého zápasu Andrei Draghici náhle opustil bazén a utrpěl infarkt. Veškeré oživovací pokusy selhaly a o hodinu později byl prohlášen za mrtvého.

Oficiální příběh COVID-19 se rozplývá, protože mnoho očkovaných lidí prochází peklem. Mladí, zdraví lidé kolabují s infarkty, protože takzvaná vakcína způsobuje krevní sraženiny a záněty srdce. Vůdce „svobodného světa“ a několik členů amerického Kongresu jsou kognitivně oslabeni a prosazují čtvrtou a brzy pátou dávku očividně neúspěšného a nebezpečného vakcinačního programu.

Tyto zločiny proti lidskosti musí skončit.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x