Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 28.1.2024

QAnon

Proč jsou USA tak důležité pro světovou svobodu? Proč je důležitý 1. dodatek Ústavy USA?

___

Za účelem osvobození světa od operací DARPA/ CIA ( Rockefellerů/ Rothchildů) DAVOS +. Pád Kabaly musí začít v USA a odhalením zkorumpovaného systému.
USA jsou dítětem Evropy, Elitního korupčního systému CHAZARSKÝCH peněz prostřednictvím falešné ukradené židovské identity ( chazarů, kteří se dostali k židovství prostřednictvím politických hnutí), kteří pomáhají vytvářet finanční instituce USA. Rockefellerové a Rothchildové, oba z jižního Německa, pomáhali vytvořit americký finanční zkorumpovaný systém s JP Morgan a jejich mocenskou kontrolou nad systémem vojensko-průmyslového komplexu, DARPA CIA a zkorumpovanými vojenskými zpravodajskými sítěmi, které kontrolovaly velkou část světových bankovních institucí a deep state kabal sítě.

Ze Spojených států CIA svrhla více než 70 zemí a nastolila centrální bankovní systémy a demokratické vlády loajální globalistickému režimu kabaly.

Evropský lid nemůže svrhnout deep state a kabalu ve svých vlastních zemích, protože všechny operace pocházejí z USA a elit prostřednictvím vojenských operací deep state, které ratifikují všechny revolty, ve vězení , zabíjejí, mučí, infiltrují hnutí, která jsou proti režimu CABAL deep state a operacím agendy.

Země po Evropě a většina světa nemají zbraně na boj proti vojenskému deep state ve chvílích totalitního/vojenského násilného režimu řízeného světovými syndikáty ELIT.

Posledním konečným postojem a záchranou západního světa, který může překonat režim CABALY, deep state CIA DARPA/ [ DS] VOJENSKÝ režim, jsou občané Spojených států, které jsou jedinou ozbrojenou zemí s více než 120% poměrem zbraní na 100 lidí na světě.

To je důvod, proč je 1. dodatek pro občany USA životně důležitý a svoboda, kterou Spojené státy zavádějí na světě, je důležitá, protože více než sto milionů ozbrojených svobodných Američanů se může vzepřít absolutní totalitní agendě OSN +CIA+DAVOS+světovým globalistickým plánům na zotročení lidstva do světa jednoho národa s nikdy nekončícími válkami, depopulačními agendami a nekonečnými operacemi virů a ovládání mysli prostřednictvím neustálých chaotických událostí, kde globalisté s deep state vojenskou sítí ovládají Řád z chaosu temné zlé kontroly nad světovou společností.

Je nezbytné, aby se na americké půdě odhalila korupce deep state režimu ve Spojených státech a aby se domy frakce Kabaly začaly bořit ve Spojených státech. Pádem kabaly a [ ds] amerických institucí a zkorumpovaných bank DOJDE K ÚPLNÉMU HLOUBKOVÉMU ROZVRATU STÁTNÍ INFRASTRUKTURY EVROPSKÉ UNIE. OSN. NATO A NĚKOLIKA VÝZNAMNÝCH ZEMÍ PO CELÉM SVĚTĚ.

Jak se Spojené státy postaví za svobodu ozbrojené k obraně své rodiny, života a země. Vibrace jsou cítit přes oceány, protože evropský lid se také silně staví proti jejich zkorumpovaným Kabalistickým deep state Systémům.

Všichni na celém světě jsme sjednoceni, abychom zničili skryté a známé operace globalistů, kteří utlačují naše společnosti po celém světě.

Je čas, aby v roce 2024 začala světová sjednocená otevřená revoluce proti infrastruktuře deep state a v zákulisí srdce světla stvoření řídí operace Vojenské aliance, aby aktivovala společnost k boji za svobodu danou Bohem.

___
Musí to vypadat tak, že občané světa bojovali za svou svobodu a armáda zasáhla až na konci na příkaz potlačovaných národů pod totalitní vládní zkorumpovanou kontrolou a agendami.
___
Skutečná PRAVDA.. ZA SCÉNOU>];
Vojenské operace Aliance již svrhly Globalisty…. Vy pouze sledujete a prožíváte závěrečné SCÉNY vojenských operací, které se odehrávají v otevřených operacích a kontinuitě vládní kontroly a DEVOLUČNÍCH OPERACÍ.

DŮVĚŘUJTE PLÁNU.

Q VÁM TO ŘEKL. 🎥
…..

Ale přesto musíte povstat a být součástí revoluce ve vašich zemích a projít temnou částí okamžiků světového kolapsu.
, přicházejících maršálových zákonů. A události blízké občanské válce.

☝️_UDÁLOSTI
Říkám vám to už dlouho, milí přátelé. Patriotům a ANONŮM všechny tyto události PŘIJDOU.

Zůstaňte silní a mějte víru, protože vstupujeme do posledního roku BOUŘE.

Trump vám dal KOMUNIKACE;
Roční oslavy v letech 2025 až 2026.

—–
JEDINOU CESTOU JE ARMÁDA

MUSELO TO TAK BÝT

WWG1WGA

PŘEVRAT VS. převrat

PŘIPRAVUJEME SE NA ZATÝKACÍ VÁLKY
11.3 VÁLEČNÉ ZÁKONY – KONEC OKUPACE
(Zatýkání zahraničních a domácích protivníků včetně korporací, podniků a subjektů, kteří se všichni podíleli/spoluorganizovali/spiklenecky/spolupracovali na vojenském převratu a okupaci území USA, vládních sektorů a vojenských složek prostřednictvím soudržnosti a nátlaku vzpoury a vlastizrady. )
_ Všechny válečné zákony a protokoly v oddíle 11 uvádějí stanné právo, vojenské protokoly pro zatýkání a rychlé soudy

__
Co se děje teď?
_Připravuje se vojenská etapa. Tato událost přivádí temné [ Deep State] vojenské operace USA do otevřených operací.
(Vojenské a zpravodajské složky [ ds] chránily KABALU. DNC a temné elity protiústavními vojenskými operacemi řízenými CIA a zkompromitovanými představiteli Pentagonu a třípísmenných agentur).

Americká armáda vs. [ ds] americká armáda.
PŘEVRAT vs. převrat

_Vojenské události z 11.3 se nyní blíží, protože DNC ( OBAMA, BIDEN, Clintonovi CIA +ETC + ) tlačí na veřejný vojenský převrat.
Deep state CIA a [ds//] armáda propadají panice, protože se blíží BOUŘE operací ( zatýkací války. 11.3) a v této panice [ ds] vojenští generálové žádají Demokratický národní výbor ( DNC), aby po zvolení Donalda J. Trumpa mu odebral vojenskou kontrolu a ponechal si plnou veřejnou moc.
Generál Milley, generál Austin ( servilní další generálové , plukovníci + ) a systém vojensko-průmyslového komplexu již dlouho stojí za plány pomoci DNC v nepřetržitém vojenském převratu proti právoplatné vojenské věrnosti Trumpovi.

> VŠE, CO SE NYNÍ DĚJE, SE MUSÍ STÁT< 🎥 Sledujete silné představení a skutečné ODHALENÍ rozdělení amerických vojenských složek a velitelství. > Toto ODHALENÍ vede k tomu, jak jsou velitelé a šéfové ve zpravodajských agenturách kompromitováni.
>Tento důležitý moment, který se děje, je spojen s VYŠETŘOVÁNÍM vojenského převratu, který spojuje zasahování do voleb, zpravodajské agentury spolupracující s domácími a zahraničními mocnostmi ( OSN. Davos. Izrael).
>Odhalení Epsteina v roce 2024, které se týká operací praní špinavých peněz, jež napomáhají vojenskému převratu.
>Epstein, Izrael silně zapojen do korupce Demokratické strany, Republikánské strany , Senátu a Kongresu.

___
Už dávno jsem vám říkal, že se všechny tyto události stanou, a teď se to děje… Vojenský převrat se stává PŘESVĚDČIVOU operací na obou stranách,…. Jak bílé klobouky, tak černé klobouky inscenují vojenskou intervenci a DNC CIA chce mít plnou kontrolu nad armádou.

Spousta věcí se stane, protože vojenské úniky přijdou v roce 2024 a do léta vypukne masivní americký KORUPČNÍ SKANDÁL, který ukáže, že vojenský převrat se odehrál během Trumpovy administrativy v roce 2020.

___
Ještě to nevíte.
Ale ve více než 40 hlavních zemích se VŠICHNI připravují na jejich vlastní PŘEVRAT. Vs. převrat
__
KABELY>]: VYŠETŘOVÁNÍ úmrtí na vakcíny a světová data napojená na vojenské a přímo vládní systémy zasáhne GLOBÁLNÍ BOUŘÍ.
>EPSTEINOVA SÁGA a napojení na světové banky chystá zasáhnout GLOBÁLNÍ BOUŘE.
>VYTVOŘENÍ VIRU na zisk funkce vojenských/vládních operací zasáhne SVĚTOVÁ BOUŘE

>>>>> BIG TECH POMÁHÁ VE VŠECH TĚCHTO KRYCÍCH AKCÍCH A ROLE BIG TECH DEEP STATE VE VOJENSKO-PRŮMYSLOVÝCH CENZURNÍCH OPERACÍCH ( PUČ ) ZASÁHNE_ SVĚTOVÁ BOUŘE <<< Už dlouho vám říkám, že VŠECHNY tyto UDÁLOSTI se stanou. _ Poznámka* Vždycky se na trhu vytvoří obrovská bublina, než dojde k jejímu KOLAPSU KABELY>]: ZAČALO TO<; KOMUNIKACE; >Armádní zelený baret věrný přísaze zachovávat ústavu Spojených států proti cizí invazi a chránit půdu USA vede vojáky ( současné i bývalé vojáky) policie, šerify , poslance, milice, část z 34 000 amerických vojenských přísahajících do Texasu na obranu ústavy , a vzpouru proti vládě Deep State a jejich elitám, které ovládají systém ( DAVOS GROUP/CIA/+/ Carnegie Endowment/+Obamův režim/Biden/světoví korupční vůdci a systémy)

_
Současně přes 700 000 řidičů kamionů a karavan míří do Texasu, aby se připojili k zeleným baretům, armádě (současné i bývalé) a Texaské národní gardě a postavili se proti Bidenově administrativě a agendě DAVOSu / OSN (prolomení hranic USA v nezákonných protiústavních činech, které jsou spojeny s jasným a aktuálním nebezpečím invaze).
To zahrnuje boj proti biologickým zbraním operací CCP/CIA/mexických kartelů, které proudí na území USA a zabíjejí občany USA v rámci plánovaného útoku biologickou zbraní ( fentanylem) , včetně obchodování s lidmi na nejvyšší úrovni a více než 85 000 pohřešovaných dětí, které byly v posledních 2 letech pod vedením zkorumpované vlády USA a administrativy prezidenta Bidena propašované přes USA.

_._
Více než polovina guvernérů Spojených států se nyní připojuje k boji proti Bidenově( CIA/Obama/DAVOS OSN OPERACÍ ELIT) administrativě a jejich zahraničním operacím, kterých se zmocnila DAVOS GROUP/& WEF( CIA) ++ ……. Více než 25 států USA podporuje operace texaských bílých klobouků a začalo také posílat vojenské národní gardy.

>VNITŘNÍ OBRANA
>Vojenský zelený baret vydává vojenské KOMUNIKACE; „Výzvy k nasazení“ v masivním celostátním vysílání. „Vzdorujeme tyranii“ a také dává důležitou zprávu, že vojenské operace probíhají po celém světě .
>]; ZA SCÉNOU
; Povstání lidu a světových vlastenců proti zkorumpovanému systému, od Německa, Francie, Nizozemska, Nového Zélandu až po Irsko.
Ve Spojených státech jsou v tichosti řízeny vojenské operace COVERT w/INTEL

_
___
JFK vytvořil armádní speciální jednotky Zelené barety , byly vytvořeny částečně pro boj po domácím totalitním systému a měly zvláštní privilegované vojenské kódy na obranu občanů Spojených států proti tyranské kontrole a útlaku ze strany vlády USA. ( Nezapomeňte, že právě proto chtěl JFK zrušit CIA )

_NYNÍ Zelené barety v Texasu s Národní gardou, armádou, policejními šerify, bývalými vojáky a více než 34 000 vojenských přísežníků věrných ústavě a více než 700 000 občanů USA míří do Texasu bránit zemi.
Zelené barety “ Doc“ Pete Chambers vede texaskou divizi a pomáhá gardě ve Virginii napříč konvojem USA.
Současně v Kalifornii a Arizoně začaly operace pro občany USA na obranu hranic a obranu proti operacím ELITY DAVOS CIA OBAMA+++++ ROCKEFELLERŮ+++++> agendy [ ds].
_Doc Chambers ve svém celonárodním vysílání záměrně jmenuje “ SKUPINU DAVOS“ „ELITY“, které řídí operace s Bidenovou administrativou. Zmiňuje také vojensky řízené operace probíhající v Evropě.

_Je důležité pochopit, že nastal čas, aby se občané USA postavili proti operacím WEF/DAVOS/CIA+++ ve všech zemích a připojili se k místnímu hnutí a pokojnému protestu.Je to velmi důležité, protože stejně jako se Deep state KABALA snaží záměrně vyvolat válku a rasové války po celém světě, my jako míroví patrioti a bojovníci za svobodu musíme zůstat co nejmírumilovnější.
_ MSM prosazuje zpravodajské cykly o OBČANSKÉ VÁLCE v USA a bude ji prosazovat i v příštích měsících.
Zůstaňte tedy prosím mírumilovní, jak jen můžete, až půjdete podpořit svou zemi proti globalistické tyranii, která se děje po celém světě.

_
Nastal čas, aby se občané USA i zahraničí připojili k mocné vzpouře proti operacím elity CIA DAVOS GROUP+.
a jít přímo na demonstrace a
Pochody, které se konají s vaší podporou
_
_
_____
Před více než dvěma lety jsem vám řekl, že probíhaly operace armády spolupracující se šerify. Policií, bývalou armádou a členy oath keepers, aby zahájili mocnou revoluci a pomohli operacím. ( Jedná se o dění ve velkých zemích)…
Teď to začíná.

Zůstaňte v bezpečí a protestujte v klidu.
My jsme lidé, kteří odhalují agendy globalistické ELITY.

„Potřebujeme tam 100 milionů“
_Zelený baret „Doc“ Chambers dává vojenské KOMENTÁŘE: V celosvětovém otevřeném vysílání 30 milionů divákům

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x