Profesionální fotbalista zažaloval Pfizer poté, co mu očkování „vyřadilo“ tělo a ukončilo kariéru

vakcíny proti COVID-19

Plně očkovaný profesionální fotbalista François-Xavier Fumu Tamuzo byl v dubnu nucen předčasně ukončit kariéru kvůli tomu, co popisuje jako „devastační poškození vakcínou.“

Bývalý hráč Stade Lavallois ve Francii nyní žaluje společnosti Pfizer a BioNTech u soudu a požaduje odškodnění za zničení svého zdraví a ukončení profesionální kariéry.

„Rád bych pochopil, proč mé tělo přestalo fungovat,“ vysvětluje 29letý Fumu Tamuzo.

Dne 30. července 2021 byl Tamuzo poprvé očkován vakcínou společnosti Pfizer. Druhá dávka přišla o měsíc později, 23. srpna, a po ní téměř okamžitě následovala série vážných zdravotních problémů, které se zhoršily natolik, že byl nucen ukončit profesionální kariéru.

Každodenní život bývalého záložníka proslulého svým atletickým talentem je nyní značně ovlivněn.

„Dlouhé procházky jsou téměř nesnesitelné, běhání je pro mě nemožné. Když se chci rozběhnout, například vyjít do schodů nebo na vyšší polici, nebo dokonce sejít ze schodů, bolest je silná,“ vysvětluje.

Tamuzo navštívil imunologa – specialistu na infekční nemoci, který potvrdil, že ho poškodily vakcíny.

Přesto se bývalá hvězda Stade Lavallois považuje za jednoho ze šťastlivců, vzhledem k tomu, kolik profesionálních fotbalistů v posledních letech zkolabovalo s vážnými srdečními potížemi přímo na hřišti.

Tamuzo stále žije a je odhodlán hnát k odpovědnosti ty, kteří ve světě způsobili tolik bolesti a utrpení.

„Můj klient se již dva roky potuluje po lékařských klinikách a nikdo nepochybuje o nežádoucích účincích vakcíny,“ uvedl jeho právník Éric Lanzarone.

Tamuzo žaluje celkem čtyři subjekty: Pfizer-Německo a BioNTech jako tvůrce vakcíny, Pfizer-Francie jako dodavatele a Francouzskou fotbalovou federaci [FFF] za to, že vakcínu zavedla jako povinnou.

„Protože v době, kdy byl François-Xavier Fumu Tamuzo očkován, nebylo očkování povinné. Později se stalo povinným pro profesionální fotbalisty. Domnívám se, že FFF má v tomto příběhu odpovědnost.“

„Vytvořili zdravotní protokol ještě před zavedením zákona ,“ vysvětlil Éric Lanzarone.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Profesionální fotbalista zažaloval Pfizer poté, co mu očkování „vyřadilo“ tělo a ukonč… first appeared on Akta […]

Frank
Host
Frank
19 dní před

Tak kluk opálená může jít do skladu anebo doplňovat regály do supermarketu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x