Zprávy

Globalističtí bankéři vyzývají vlády k „depopulaci“ světa kvůli nové ekonomice založené na umělé inteligenci: Lidé už „nebudou potřební“

Největší americké banky naléhají na vlády, aby přijaly drastická opatření k okamžitému snížení světové populace v rámci přípravy na budoucnost, v níž se stovky milionů lidí stanou nadbytečnými, protože umělá inteligence rychle nahrazuje lidi na trhu práce. Podle nové zprávy…