Putin zachytil zásilku adrenochromu směřující do USA

Vladimir Putin

Ruské speciální jednotky na Ukrajině zadržely chladírenský tahač s návěsem, který převážel rafinovaný adrenochrom z Ukrajiny do Polské Varšavy, kde měla být zásilka naložena do letadel směřujících do Spojených států, uvedl agent ruské FSB Andrej Zacharov.

Vladimir Putin

Jak jsme informovali minulý měsíc, FSB oznámila, že výrobci Adrenochromu „Deep State“ ve Spojených státech se začali natolik obávat vojenské odvety, že si založili obchody ve východoevropských zemích, zejména na Ukrajině, sympatizujících se zločineckým Bidenovým režimem. V lednu Spetznas zachránil 50 uvězněných, vyhublých dětí z „adrenochromové farmy“ poblíž Šostky na Ukrajině. Jejich věznitelé z jejich zkřehlých těl tak často vysávali krev a nadledvinovou tekutinu, že jejich přežití záviselo na tom, že byly udržovány v lékařsky navozeném kómatu a krmeny nitrožilně. Zakharov uvedl, že pět z padesáti zemřelo v důsledku zranění, která utrpěli v zajetí.

Na Putinův příkaz FSB od té doby zahájila rozsáhlou iniciativu zaměřenou na sledování a likvidaci výrobců, prodejců, kupců, prostředníků a všech, kdo se podílejí na výrobě a vývozu farmaceutického koktejlu, který Putin označil za „ďáblovo dílo.“ Zacharov uvedl, že ruský prezident vytvořil „pracovní skupinu pro adrenochrom“ složenou ze speciálních agentů a vybraných špiclů, která má řešit rostoucí krizi.

Tato pracovní skupina dosáhla v neděli vítězství, když zadržela osmnáctikolák naplněný chlazeným adrenochromem, který se mohl dostat k břehům Spojených států. K zadržení údajně došlo na silnici P94 – silnici táhnoucí se z jižní Ukrajiny do Brestu, pohraničního města a kontrolního stanoviště s únikovými body vedoucími do polské Varšavy – a podílel se na něm nejméně tucet příslušníků Specnaz a FSB.

Zacharov nechtěl říci, jak se o zásilce dozvěděli nebo proč tým zadržel kamion na dálnici, a ne v místě jeho odjezdu, ale uvedl, že seznam nákladu identifikoval obsah kamionu jako penicilin a další injekční antibiotika. Hlavním vývozním artiklem Ukrajiny jsou zemědělské produkty, nikoli léky.

„Pokud masakrujeme ukrajinské občany, jak říká Zelenskyj, proč by posílal léky ze země? To nedává smysl. V návěsu nebyly žádné léky, pouze jed Adrenochrom,“ řekl Zacharov.

Specnaz při prohlídce kamionu držel řidiče a spolujezdce pod hrozbou použití zbraně. Podle Zacharova byla zásahová jednotka vyškolena k vizuální identifikaci Adrenochromu bez laboratorních testů. Ať už se jedná o infuzi nebo injekci, kapalina je mírně viskózní, na slunečním světle scintiluje a má téměř nepostřehnutelný červený odstín, řekl Zakharov.

Posádka kamionu, ukrajinští občané, nechtěla spolupracovat a byla na místě zastřelena jako válečný zločinec podle stálého rozkazu Vladimira Putina.

„Tahle špína si nezaslouží slitování,“ řekl Zacharov. „Jsou to agenti zla.“

Dodal, že zásahová jednotka před zapálením návěsu odebrala vzorky k chemické analýze.

Podle seznamu měla být zásilka dopravena na mezinárodní letiště ve Varšavě a naložena na palubu nákladního letadla společnosti Atlas Air, které směřovalo na základnu Dover AFB v Delaware.

Poznámka: Tuto zprávu se nám zatím nepodařilo potvrdit z domácích zdrojů. V minulosti se Vladimir Putin podělil s prezidentem Trumpem o podrobnosti o záchytech Adrenochromu. Doufáme, že se naše zdroje z Mar-a-Lago o takovém rozhovoru dozvěděly, a pokud ano, budeme tuto zprávu podle potřeby aktualizovat.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mikael
Host
Mikael
1 rok před

Vy hlupáci a ignoranti, realrawnews.com je satirický a parodický web, který si dělá legraci z Q-onanů a všech jim podobných pitomců! I vy tedy patříte mezi ně… 😄❗

1
0
Would love your thoughts, please comment.x