Putin zničil na Ukrajině laboratoř na výrobu adrenochromu

adrenochrom

Ruské speciální síly v úterý provedly razii a zničily „adrenochromovou farmu“ poblíž ukrajinského města Šostka, kde zlovolné síly mučily unesené ruské děti, aby získaly tekutinu z jejich nadledvinek, uvedl zdroj z Mar-a-Lago, který tvrdí, že ruský prezident Vladimir Putin informoval prezidenta Trumpa o této operaci poté, co Spetznas zachránil 50 malých dětí z této strašidelné laboratoře.

adrenochrom

Jak bylo oznámeno na začátku loňského roku, Trump a Putin udržovali otevřený komunikační kanál poté, co Putin zahájil svou „speciální vojenskou operaci“ na Ukrajině. Putin Trumpa ujistil, že jeho skutečným podnětem k nasazení vojsk bylo zbavit východní Evropu západního moru, čímž měl na mysli zařízení na výrobu biologických zbraní kontrolovaná Deep State a kruhy obchodující s dětmi, přičemž obojí podle tehdejších Putinových slov ohrožovalo ruskou suverenitu. Postupem času se jejich rozhovory stávaly méně častými, ale Putin pravidelně informoval Trumpa o pokroku, uvedl náš zdroj.

Ruský prezident Trumpovi sdělil, že ruská Federální bezpečnostní služba FSB se o existenci a umístění laboratoře dozvěděla jen několik dní předtím, než dal zelenou misi, jejímž cílem bylo proniknout do laboratoře, shromáždit důkazy, zachránit všechny děti uvnitř a zařízení zcela zničit.

Padesát dětí bylo v lékařsky navozeném kómatu, když Spetznas vnikl do laboratoře a zastřelil osm „techniků“, kteří se motali kolem nebo zaváděli dlouhé jehly do oblasti ledvin dětí v kómatu. Každé dítě bylo připoutáno ke kovovým nosítkům.

Putin údajně řekl, že se domnívá, že unesené děti byly ruské děti, které byly uneseny z měst a obcí ležících na rusko-ukrajinské hranici. Uvedl také, že dva z osmi „techniků“ pocházeli ze Západu – jeden z nich byl americký imunolog s vazbami na NIH, druhý Brit, který pracoval v britské agentuře pro zdravotní bezpečnost. Zdravotnické potřeby – kádinky, hadičky, stříkačky, mikroskopy, centrifugy, autoklávy atd. – pocházely od dodavatelských firem ze Spojených států.

„Putin vyslovil teorii, že Deep State s požehnáním Volodymyra Zelenského přesunul část nebo veškerou rafinaci adrenochromu na Ukrajinu, protože se to bojí dělat ve Státech, protože na ně pořádá hon konstitucionalistická frakce americké armády, neboli Bílé klobouky. Rafinovaný produkt se pak posílá do USA nebo ho vyzvedávají Deep Staters, kteří navštěvují Ukrajinu,“ uvedl náš zdroj.

Dodal, že Putin Trumpovi řekl, že Deep State je nezadržitelný, a proto musí být „rozdrcen“, a pochlubil se, že „rozdrtil“ desítky zrádců ve své vlastní vládě. „Zrádci někdy náhodou vypadnou z okna,“ řekl.

Deep State popsal jako univerzální zlovolnou entitu, která se snaží zotročit planetu a podřídit lidstvo svým rozmarným choutkám.

„Bojujeme proti stejnému nepříteli,“ řekl mu Trump. „Ale musím být velmi opatrný v tom, co tady říkám, zejména teď. Jsem rád, že jste zachránil bezbranné děti. Adrenochrom je tady obrovským problémem už hodně dlouho.“ „To je pravda.

Putin řekl, že jeho síly obrátily laboratoř Adrenochromu „v prach“, a ujistil Trumpa, že veškeré historky o tom, že je těžce nemocný nebo mrtvý, jsou propagandou CIA.

Zdroj

4 4 votes
Article Rating
2
0
Would love your thoughts, please comment.x