Vojenský tribunál s Hillary Clintonovou se koná 8. dubna

Hillary Clintonová bude mít svůj den u soudu; přesněji 8. dubna bude čelit vojenskému soudu, kde se bude odpovídat za zločiny spáchané proti Americe a jejím lidem.

Killary Clinton

Jak již bylo dříve oznámeno, americké námořnictvo SEAL pod Trumpovým velením uskutečnilo 2. března razii na její sídlo Chappaqua v New Yorku, zajalo ji a zmocnilo se notebooků, které spojují bývalou první dámu s nesčetnými zvěrstvy. Od 5. března je držena pod vojenskou stráží v zadržovacím středisku v zálivu Guantánamo.

Za něco málo přes týden se darebácké a odporné stvoření postaví před vojenský tribunál složený ze šesti amerických vojenských důstojníků, které vybere Donald J. Trump a jeho poradní sbor. Zdroj, který byl seznámen s řízením řekl, že důstojníci, kteří budou zastávat funkci soudce i poroty, pokrývají širokou škálu vojenských hodností – od O-3 (kapitán) po 0-9 (generálporučík) – vybíráni ze všech zložek Ozbrojených síl USA.

„Volba nebyla provedena narychlo.“ Trumpov tým strávil týdny výběrem důstojníků. Trump se chtěl z rovnice vymanit a zajistit, aby vybraní důstojníci nebyli poskvrněni žádným zaujetím pro Clintonovou. „Tribunál není obyčejný proces a Clintonová již není americkým občanem.“ uvedl náš zdroj.

Zbavena svého občanství, Clintonové již není poskytována ochrana ústavou USA a Ženevskou úmluvou. Je zadrženou nebo nepřátelskou bojovnicí, což znamená, že nemá žádná práva, dokonce ani právo mlčet. Na vojenském tribunálu se ticho rovná vině.

„Clintonová byla dotázána, zda chce, aby za ni hovořil obhájce, ale Killary řekla, že se bude obhajovat sama.“ Odsuzovala celou myšlenku vojenského soudu jako šílenství a blábolila jak ji její lid osvobodí. Nevypadá to pro ni dobře. Je obviněna ze zrady, pobuřování, vražd, pokusů o atentát – seznam pokračuje, uvedl náš zdroj.

Trump navíc rozhodl, že Clintonová je zodpovědná za smrt čtyř Američanů v masakru v Benghází: velvyslanec Chris Stephens, informační důstojník Sean Smith a zdroje CIA Glen Doherty a Tyrone Woods, oba bývalí američtí námořníci SEAL. Její nečinnost vedla k jejich smrti, proto Trump rozhodl, že musí být považována za odpovědnou.

Náš zdroj uvedl, že Clintonová čelí jednomu ze tří možných výsledků: osvobození, život v GITMO nebo popravčí četa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x