Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 16.1.2024

QAnon

O mimozemšťanech jsem už nějakou dobu nemluvil z mnoha důvodů….. Především je třeba překonat spoustu falešných dezinformací a falešných slyšení, která se dějí…… Protože vojensko-průmyslový komplex jako Lockheed Martin a deep state kontrolují slyšení a informace.

Čekal jsem… Jak jsem uvedl dříve, skuteční whistlebloweři se chystali vystoupit.
_Teď se to stalo, protože přímí whistlebloweři CIA vystoupili a odhalili PENTAGON, že má více než 9 UFO. UAP v jejich držení
( Pentagon léta a měsíce popíral, že má v držení jakékoliv UFO nebo UAP..
Nyní se však začali ozývat whistlebloweři) ///.
V roce 2024 vystoupí HLAVNÍ HLAVNÍ HLAVNÍ HLAVNÍ WHISTLEBLOWEŘI z Pentagonu CIA a vojenských sektorů a odkryjí celý příběh a utajení.

Níže si přečtěte, co se děje
👇

NASTAVENÍ< NASTAVENÍ ZÁKONA RICO PROTI ZKORUMPOVANÉ ORGANIZACI DEEP STATE (dostat to do záznamů Kongresu, amerických archivů a soudních dokumentů USA je důležité pro vojenské operace, které mají být aktivovány) [sc name="wi" ][/sc] _Proč Trump v červnu 2017 popřel existenci UFO a mimozemšťanů (Trump říká, že na UFO nijak zvlášť nevěří Když se George Stephanopoulos z ABC News zeptal Trumpa, zda by o tom něco věděl) ZA SCÉNOU>]: Kongres/Senát/AG pod vedením bílých klobouků
Vojenské operace a postupy vytváří PENTAGON/CIA/[ DS] VOJENSKO-PRŮMYSLOVÝ KOMPLEXNÍ SYSTÉM.
umístěním důležitých pastí, které kdy byly vytvořeny, aby svrhly KABALU.>Prostřednictvím RICO ACT< (které se všechny propojí s otevřenou přímou vojenskou intervencí////vojenskou okupací///) Zákony války Ministerstva obrany Vojenské protokoly_ _Tyto velmi důležité plány na ODHALENÍ hlubokých temných operací [DS], která za posledních 75 let ukradla více než 100 bilionů $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ občanům a vládě Spojených států prostřednictvím nelegálních, neschválených a protiústavních programů, jsou hluboké temné operace, které nikdy neschválil Kongres, Senát a úřadující prezidenti. (To byl jeden z důvodů, proč byl JFK zavražděn, chtěl ODHALIT režim CIA a temné hluboké projekty a chybějící peníze, JFK také věděl, že CIA stojí za masivním obchodem s lidmi a drogami a JFK věděl, že Henry Kissinger a CIA stojí za plány depopulace s Rockerfellery, Rothschildy >>>>> to je velký důvod, proč jsou spisy o vraždě JFK stále utajovány… ale to se změní ve velmi důležitém okamžiku, který přijde.)

*Poznámka_* Když byl Donald J. Trump zvolen a měl inauguraci ve Washingtonu v roce 2017, jeho manželka Melania Trumpová měla na sobě šaty SKY-BLUE ( Tiffany blue ) , …> Tato barva šatů byla velmi důležitá a vojenská COMMS ; Tuto barvu nosila manželka JFK Jackie Kennedy a stejnou barvu měl na sobě JFK JR po zavraždění svého otce JFK. … Navíc po (údajné) smrti JFK JR jeho rodina přenesla jeho popel do SKY-BLUE ( Tiffany blue ) schránky a rozptýlila jeho popel nad oceány (* je třeba poznamenat, že když bylo nalezeno tělo JFK Jr. byla provedena rychlá 4 hodinová pitva a jeho tělo bylo ukryto a ihned byl zpopelněn a během několika hodin se konal jeho pohřeb……. NIKDY v historii se nestalo, že by pohřeb královské nebo slavné rodiny nebo potomků elit byl uspíšen do půldenní akce>>>> jsem vám řekl, že v zákulisí se ochranka JFK ml. a jeho členové nazývali Q. a věděli, že CIA, Rockefellerové chtějí JFK ml. zabít…. Protože [ ONI] věděli, že vojáci v bílých kloboucích připravují operace BOUŘE>>>>

_ZA SCÉNOU>]; MODRÉ NEBE , VOJENSKÉ OPERACE MODRÉHO NEBE SPOJENÉ S Q( ZDROJ ZPRAVODAJSKÝCH INFORMACÍ SAHAJÍCÍ AŽ DO BIBLICKÝCH DOB A MNOHO DALŠÍHO.
SPOJENO S BUDOUCÍMI _UDÁLOSTMI > TESLA > VOJENSKÁ TECHNOLOGIE> SUPER VYSPĚLÁ TECHNOLOGIE> TECHNOLOGIE A CIVILIZACE RYCHLEJŠÍ NEŽ RYCHLOST SVĚTLA ) …. NEBESKY MODRÉ > BLUESKY UTAJENÉ OPERACE BOJUJÍ PROTI DEEP STATE > SATANSKÉ KABALE> *PRAVÉ SATANSKÉ SÍLE*, která vytváří války. Obchodování s lidmi. Sex s dětmi, Adrenochrom. Ďábelské rituály, ovládání mysli , systémy zotročování lidí, ovládání duchů>> TO BYLY VOJENSKÉ KOMUNIKACE; deep state a kabale, že OPERACE SKY-BLUE EVENTS JSOU AKTIVNÍ A DĚJÍ SE>>>VOJENSKÉ OVLÁDACÍ OPERACE A DEVOLUČNÍ PLÁN +++ BYLY TAKÉ AKTIVNÍ/////// a konec DEEP STATE MOCI PŘIJDE V KOLAPSU, KONEC KABALY////.

>To je důvod, proč byl PLÁN DEVOLUCE aktivován armádou a proč byl dosazen TRUMP.

ZA SCÉNOU>]; TRUMP DAL< plnou moc armádě a podepsal přísně tajné UTAJENÉ vojenské operace, které PLNĚ AKTIVOVALY BLUESKY OPS. >Proto byla Cheyennská hora uzavřena.
___
V budoucnosti, která se připravuje na vojenské tribunály, TRUMP BUDE svědčit, že hluboce temné projekty byly před ním utajeny a on nevěděl o projektech mimozemšťanů vytvořených člověkem a skutečných UFO/UAP Pentagonu nebo CIA …… A TRUMP bude svědčit, že nevěděl nic o Edglinově letecké základně, kde se nacházejí podzemní UAP, ani o žádném z dalších 16 hlavních amerických temných podzemních operačních míst, kde se nacházejí superpokročilé technologie měnící svět.

_ Tyto velmi důležité operace odhalují CIA/[ ds] armádu a vojenské dodavatele jako Lockheed Martin.
Boeing, Raytheon Company, General Dynamics Corp atd ECT ECT atd atd. Jsou spojeny se super vyspělou technologií a skrytou technologií, která je přímo spojena s Nekonečnou energií. Energie nulového bodu. >>> Což vše je spojeno s volnou energií, LEVITACÍ a kompletní restrukturalizací společností na celém světě.

To je důvod, proč byl PLÁN DEVOLUCE aktivován armádou a instalován Trump.
ZA SCÉNOU>]; TRUMP PŘEDAL< plnou moc armádě a podepsal přísně tajné utajené vojenské operace, které ÚPLNĚ AKTIVOVALY> PLÁN DEVOLUCE

___
V ROCE 2024_25 PROBĚHNOU SKUTEČNÉ UDÁLOSTI>>>> UDÁLOSTI MODRÉ OBLOHY
UDÁLOST NA NEBI
_tento jev bude šokovat svět< Až se obloha rozzáří a VĚCI, které jsou zahaleny, budou ODHALENÉ Právě TEĎ_ bílé klobouky v Kongresu. Senát, generální prokurátor s přímým vojenským vedením a přímými zpravodajskými agenturami se chystají odhalit HLUBOKÉ TEMNÉ OPERACE hlubokého státu a systému vojensko-průmyslového komplexu a pentagonu CIA a vojenských a finančních systémů, které rozkrádají biliony dolarů na tyto neschválené, protiústavní soukromé a otevřeně financované operace. RICO ( Racketeer Influenced and Corrupt Organizations ) ACT je pouze součástí rozsáhlého plánu, jehož cílem je přivést nezákonnou KRIMINÁLNÍ ORGANIZACI [ ds[] CABAL]. operací na světlo a do záznamů Kongresu ( soft tribunálů ) , archivů USA a soudních dokumentů USA . Právě teď se ozývají i whistlebloweři CIA< ( i když CIA a Pentagon popírají, že by měly UFO a UAP v držení. _ INFILTRACE místo invaze _Bílé klobouky infiltrovaly operace deep state od 70. , 80. a 90. let až do TEĎ ... A spící bílé klobouky se probouzejí. Dokonce i uvnitř WEF. WHO. BANKY JP MORGAN. ETCECT ECT ATD. ETCCCRT ECT ECT ECT ECT ECT....... BÍLÉ KLOBOUKY PRONIKLY DO JEJICH SYSTÉMŮ . [sc name="wi" ][/sc] ZAVEDENÁ BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ A ODHALENÍ JE HROU NASTAVENÍ VELKÉ PROBUZENÍ ___ Máte víc, než si myslíte NCSWIC Co se děje se skutečným UFO, UAP, mimozemšťany, podzemními základnami? [ ZVEŘEJNĚNÍ] FALEŠNÉ ]] ZVEŘEJNĚNÍ [[ >SKUTEČNÉ///

_No a tady je PRAVDA >> JE TO VELKÝ VOJENSKÝ BORDEL ⚠️.
OBROVSKÝ BORDEL ⚠️

___
V ZÁKULISÍ>]; KONGRES, NĚKTEŘÍ SENÁTOŘI, VČETNĚ VOJENSKÝCH VELITELSTVÍ, KTERÁ O TOM NEVĚDÍ, JSOU INFORMOVÁNI O TOM, CO SE DĚJE S >SKUTEČNÝMI BÍLÝMI KLOBOUKY ]] ZVEŘEJNĚNÍM [[ OPERACE

>Je to velký bordel a armáda se obrací na vojenské zákony a protokoly o tom, jak řešit situace.
_ Superpokročilá technologie, která vytváří UAP ( techniku vytvořenou člověkem a reverzní mimozemskou techniku a skutečné obnovené ufo ), je velmi citlivé téma , protože tato technologie může být použita teroristy a nepřáteli USA k vytvoření superzbraní, které mohou během několika minut rozpoutat na Zemi scénáře skutečných hvězdných válek s masovými oběťmi.
Zdroje a materiály, které se používají k výrobě člověkem vyrobených UAP, se nacházejí po celém světě ve všech zemích.
KABELY>]; naznačují, že lidé, teroristé z kaváren a nepřátelé USA by měli sílu a zdroje k vytvoření vyspělých UAPS a super vyspělých zbraní z utajovaných projektů DEEP STATE TEMNÝCH OPERACÍ , ale také z utajovaných projektů bílých klobouků.
>>>>>

>To znamená, že bílé klobouky v armádě a Kongresu a některé bílé klobouky Senátu a USA ELITY s USSF. + + + se snaží najít způsob, jak uvolnit PROJEKT ODHALENÍ a vyspělé technologie, které nemohou vést k tomu, aby teroristé, nepřátelé státu a jiné národy mohli sestrojit superzbraně.

_Toto je jen část velkého dilematu (VELKÉHO BORDELU), které se odehrává v zákulisí.
]]] JAK MOHOU USA TYTO TECHNOLOGIE ZVEŘEJNIT A ZÁROVEŇ SE SNAŽIT UDRŽET V TAJNOSTI, JAK TECHNOLOGIE FUNGUJÍ?
>Protože jakmile dojde k technologiím a odhalení projektů, miliony milionářů a miliardářů BUDOU chtít modrotisky a navíc několik zemí po celém světě uvnitř OPERACE ALLIANCE bude také chtít Úplné odhalení o tom, jak jsou postaveny. A ROZVINE SE OBROVSKÝ ČERNÝ TRH ( korupce, praní špinavých peněz, vydírání atd.), aby se technologie získala a replikovala a vyráběla.

____
Další PROBLÉM, VELKÝ BORDEL < _VOJENSKÉ OPERACE USA ZABÍJEJÍ JINÉ VOJENSKÉ OPERACE USA JIŽ OD 50. LET 20. STOLETÍ. _._ _ _<>Vláda, armáda a všechny utajované operace spojené s UFO. UAP a Teslovou energií, invitují nekonečnou ENERGII NULOVÉHO BODU+. + Vše vede k několika vojenským operacím, vojenským dodavatelům, soukromým bezpečnostním dodavatelům do systému vojensko-průmyslového komplexu USA, v němž se všichni navzájem zabíjejí v několika operacích, které byly utajeny.
>>

>Z HLUBOKÝCH TEMNÝCH operací společností Boeing, Lockheed Martin > skunk works .> CIA> Pentagon> Raytheon+ + + >> UFO. Programy pro získávání UAP, které jsou všechny zapojeny do vojenských přestřelek a bitev, aby udržely své nelegální ústavní operace v chodu.
( Všechno o přestřelkách mezi americkou armádou a tajnými operacemi Deep Dark. Šlo o utajování, skrývání podzemních vojenských základen a skutečných UFO. UAP a super vyspělé technologie …. Mnoho z těchto přestřelek se odehrálo kvůli operacím na vyhledávání UAP ).

>Příklad; George w. Bush, Pentagon, CIA a nejvyšší generálové věděli, že v roce 2004 došlo v severní Nevadě k přestřelce, když Lockheed Martin testoval UAP, který využíval nekonečnou energii, havaroval v regionu a armádní generál Spojených států amerických Stanley A. McChrystal, velitel Společného velitelství speciálních operací USA (JSOC).
vyslalo armádu, aby UAP získala zpět , ale deep state deep dark ops> Lockheed Martin vojenští kontraktoři zabili vojáky americké armády ( JSOC) v přestřelce.
( Lockheed Martin nechtěl, aby americká armáda vlastnila technologii UAP) .


_
_ Okamžitě Pentagon. George W. Bush UTAJIL nevadský boj se zbraněmi a nezákonné protiústavní operace společnosti Lockheed Martin a americké armádě bylo řečeno, aby se stáhla.

☝️ Toto je jeden z příkladů boje amerických vojáků proti protiústavním [ ds] americkým vojensko průmyslovým komplexem systémovým operacím.
_
_ další whistlebloweři z armády informovali Kongres o UAP v jiných zemích, kde byli američtí vojáci napadáni [ds] vojenskými dodavateli .
>
Včetně> svědectví amerického mariňáka Michaela Herrery, že vojenští dodavatelé využívají UAP k obchodování s lidmi.

☝️ Tohle všechno je jeden VELKÝ BORDEL!!!

___
Protože Kongres. Vojenské bílé klobouky, bílé klobouky ve vládě a bílé klobouky elit všichni vědí.. že odhalení skutečných mimozemšťanů. UFO… & člověkem vytvořené UAP a super vyspělé technologie vede k ODHALENÍ UTAJOVANÝCH OPERACÍ, KTERÉ ZABÍJEJÍ AMERICKÉ VOJÁKY . a navíc jde přes temné odhalení americké armády bojující proti systému amerického vojensko-průmyslového komplexu na americké půdě……..
_
_VEDE TO K MASIVNÍ KORUPCI NA NEJVYŠŠÍCH ÚROVNÍCH VE VLÁDĚ A VOJENSKÉM PRŮMYSLU….
včetně stovek miliard v soudních sporech a bilionů dolarů ztracených na krytí systému praní špinavých peněz ……..

V zákulisí se děje VELKÝ BORDEL…….. Ale>>>>
⚠️ ČEJENSKÁ HORA+ USSF + + + + TRUMP + ARMÁDNÍ bílé klobouky říkají kongresu a senátu, že by měli odhalit pravdu, protože přicházejí skutečné informace a připravují USA ( a svět) na utajované informace.

Ať se stane cokoli… Kladivo se chystá dopadnout

NA ⏰

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rick
Host
rick
5 měsíců před

The writing is both articulate and compelling. ❤️

1
0
Would love your thoughts, please comment.x