Robert F. Kennedy Jr.: Vakcína proti COVID-19 je projektem Pentagonu

Robert F. Kennedy Jr.

Experimentální mRNA vakcína proti COVID-19 je podle Roberta F. Kennedyho Jr. ve skutečnosti projektem Pentagonu a armády.

Robert F. Kennedy Jr.

Zakladatel organizace Children’s Health Defense Robert F. Kennedy Jr. tvrdí, že na rozdíl od všeobecného přesvědčení nebyly vakcíny původně vyrobeny farmaceutickými společnostmi.

„Na výrobě a distribuci vakcíny se podílelo 138 společností. Všechny jsou vojenskými dodavateli. Pentagon a Národní bezpečnostní agentura řídily celou reakci na pandemii,“ řekl Kennedy Jr. v pořadu „The Kim Iversen Show“ na začátku tohoto měsíce.

„Pfizer a Moderna tyto vakcíny ve skutečnosti nevlastní. Sice na ně dávají své nálepky, ale byl to projekt Pentagonu,“ dodal.

Vládní dokumenty potvrzují tvrzení Kennedyho mladšího.

Kongresové výzkumné služby o vakcíně z března 2021:

Operace Warp Speed (OWS) je meziagenturní partnerství mezi ministerstvem zdravotnictví a sociálních služeb (HHS) a ministerstvem obrany (DOD), které koordinuje federální úsilí o urychlení vývoje, pořízení a distribuce lékařských protiopatření COVID-19. Mezi spolupracující složky HHS patří Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), Národní ústavy zdraví (NIH) a Úřad pro pokročilý biomedicínský výzkum a vývoj (BARDA).

Vedoucí výzkumu a vývoje zdravotnických prostředků Sasha Latypova v přednášce dále vysvětlila smlouvy v oblasti obrany, které byly použity k výrobě a distribuci mRNA vakcíny proti COVID-19.

Proč na pandemii COVID-19 reagovala armáda, a ne orgány veřejného zdraví?

Nejpravděpodobnějším vysvětlením je, že věděli, že COVID-19 je biologická zbraň z Wuhanského virologického institutu.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

A proč i v Rusku se vakcínovalo, že by Pentagon měl prsty i ve vakcínách, které píchali Ruským lidem ty Ruské vakcíny, aniž by věděli, co ten Covid sakra je zač? ? Nikdo Covid-19 nikdy neizoloval, neviděl, nevyfotografoval, nebyl extrahovám, nebyl vytvořen zlatý standard, proto ho nemá ani WHO, ani CDC. Ledaže by v tom jeli společně? Nějak mi to hlava nebere.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x