EXKLUZIVNĚ: Balzamovač odhalil, že 93 % případů zemřelo na vakcínu proti COVID-19

vakcína proti COVID-19 a krevní sraženiny

Anna Fosterová je balzamovačkou s jedenáctiletou praxí v Carrolltonu, MO. V tomto exkluzivním rozhovoru prozradila, že 93 % z jejích posledních 30 případů zemřelo v důsledku sraženin z vakcíny proti COVID-19.

vakcína proti COVID-19 a krevní sraženiny

Velkou novinkou je, že neobvyklé sraženiny našla u 93 % z posledních 30 lidí, které balzamovala. To je významné, protože si nevybírá, koho balzamuje. Ne všichni balzamovači zaznamenají 93% výskyt sraženin. Richard Hirschman vidí tyto sraženiny pouze v 65 % svých případů.

Ať tak či onak, zjistili jsme, co je dnes v Americe příčinou úmrtí číslo 1. Zabiják, který je mnohem větší než COVID-19.

Jedná se o obrovský zdravotní problém, protože zabíjí obrovské množství lidí. Její přátelé balzamovači si toho také všimli a nikdy předtím se s tím ve své kariéře nesetkali.

Sraženiny jsou spojeny pouze s lidmi, kteří byli očkováni. Byly pozorovány až poté, co se vakcíny rozšířily.

Sraženiny jsou život ohrožující a téměř jistě jsou ve všech těchto případech hlavní příčinou smrti. Lékaři a koronerové v její oblasti o tomto problému vůbec nevědí.

Pokud 93 % zemřelých lidí zabíjí jediná příčina, zaslouží si to okamžité vyšetření ze strany CDC.

Jsem si však jist, že CDC a všechna starší média budou tento příběh i nadále ignorovat. Budu pokračovat v rozhovorech s dalšími a dalšími balzamovači, kteří budou vyprávět stejný příběh, jaký se dozvíte v tomto videu.

 

Doufám, že poté, co více než 100 balzamovačů řekne podobné věci, někdo v Kongresu podnikne kroky k řešení tohoto pravděpodobně nejzávažnějšího zdravotního problému v historii naší země, kterému lze předcházet.

Pokud vás vakcína nezabije, může vás připravit o končetinu
Sraženiny

Bude vakcína sterilizovat i muže?
Advokát Reiner Fuellmich tvrdí, že očkování proti COVID-19 navždy sterilizuje muže. Vím, že v jiných zemích došlo po zavedení vakcíny k poklesu porodnosti. Neviděl jsem statistiky o počtu nově narozených dětí v USA.

Zjišťoval někdo, zda je to pravda?

To nebylo v klinických studiích testováno. My jsme klinická studie tady, ale lékaři nás na to zapomněli upozornit. Velmi brzy zjistíme, zda jsme právě sterilizovali 80 % naší populace. Jedná se o největší klinickou zkoušku v dějinách.

Ještě jeden nečekaný vedlejší účinek: AIDS
Dnes mi volal vědec, který chce získat finanční prostředky na testování lidí na AIDS. Nejdřív jsem byl zmatený. Proč bys to chtěl dělat? Až teď jsem viděl příspěvek, který vše vysvětluje:

https://twitter.com/h56jh5/status/1492409313188450306?s=20&t=2LTbxfHQ9Pcwm0RE6UQikw

Viz také tento článek: Údaje britské vlády naznačují, že u plně očkovaných starších a zranitelných osob se objevil AIDS a mladí lidé nezůstávají daleko za nimi.

Mathew Crawford zjistil stejný výsledek (obrovský počet úmrtí), ale použil zcela jinou metodu
Podívejte se na Mathewův nejnovější článek, který odkazuje na tento článek.

https://roundingtheearth.substack.com/p/estimating-vaccine-induced-mortality?utm_campaign=post&utm_medium=web

V komentářích k tomuto článku napsal: „Od dob Maa jsme nikde na světě nezažili zločin takového rozsahu.“

Podtrženo a sečteno, není absolutně žádných pochyb o tom, že tyto vakcíny zabíjejí obrovské množství lidí, ale všichni u moci věří všemu, co jim CDC řekne, že vakcíny jsou „bezpečné a účinné“, a žádná fakta nebo věda na tom nic nezmění, protože se to všechno smete ze stolu, protože to pochází od „antivaxerů“.

Všichni budeme ignorováni a později zatčeni DHS a zavřeni bez možnosti soudního procesu. Zdá se mi, že k tomuhle směru věci směřují.

Proto jsme vám to chtěli dát všem vědět, než prostě „zmizíme“.

Souhrn
Vakcíny proti COVID-19 jsou největší klinickou studií ve světové historii. To, co jsme se zatím od balzamovačů dozvěděli, je znepokojivé: zdá se, že vakcíny předstihly srdeční choroby jako hlavní příčinu úmrtí v současné Americe.

CDC nemá ani tušení, že se to děje. Stále si myslí, že na vakcínu nikdo nezemřel. Odmítají se zabývat bezpečnostními signály ve VAERS a DMED. Nechtějí vidět žádné bezpečnostní signály a nesetkají se s nikým, kdo jejich názor zpochybňuje.

Smrt je jedním z mnoha příznaků. Dalšími vedlejšími účinky jsou nejrůznější kardiovaskulární, neurologická a autoimunitní onemocnění, ochrnutí, ztráta končetin a potenciálně i sterilizace a AIDS. Po devadesátidenním období líbánek se účinnost vakcíny změní v negativní. Je také známo, že zvyšují výskyt rakoviny.

Zůstaňte s námi, až se dozvíme více informací o této klinické studii vakcín. Jsem si jistý, že to není konec příběhu.

Očekává se, že kalifornský zákonodárný sbor brzy nařídí, aby se očkovali všichni, kdo v Kalifornii pracují (AB 1993). To zvýší počty a umožní nám získat výsledky testů dříve. Kalifornie doslova obětuje své obyvatele ve prospěch zbytku země.

Ačkoli žiji v Kalifornii, jsem samostatně výdělečně činný. Mám podezření, že se budu muset brzy vyhodit. Nebudu se dobrovolně podřizovat jejich zákonu.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x