Konec lidstva – jak ho naplánovali globální vůdci

robot

Věděli jste, že existuje oficiální program, který je intenzivně podporován Světovým ekonomickým fórem a jehož cílem je nahradit lidskou rasu roboty, kyborgy a umělou inteligencí? Jejich plánem je ukončit éru lidstva a nastolit novou éru neohumanity, v níž budou lidé směsicí člověka a stroje a naše myšlenky a emoce bude monitorovat umělá inteligence.

Organizace Stop World Control, která se nás ptá: „Je to svět, který chcete pro sebe a své děti?“, právě vydala krátký film KONEC LIDSTVA se záměrem, aby posloužil jako varování lidstvu, aby zabránilo tomuto ohavnému plánu a zachránilo lidskou rasu jak před vyhlazením, tak před touto extrémní formou otroctví.

Konec lidstva pro „záchranu planety“
Mnozí z nás viděli populární sci-fi filmy o robotech, kteří ovládnou svět a vyhladí lidstvo. Ale jen málo lidí ví, že přesně to připravují světoví vůdci. Je to to, co prosazují, vyvíjejí, financují a k čemu vyzývají po celém světě.

Globalisté dokonce tvrdí, že je to jediný způsob, jak zachránit Zemi před totálním kolapsem. Bez opuštění éry lidstva a vstupu do éry NEO-HUMANITY je podle nich svět odsouzen k zániku. Jedním z jejich argumentů je, že člověk je příčinou klimatických změn, a proto musí být nahrazen umělými alternativami, aby „zachránil planetu.“

Tato celosvětová reforma se nazývá „Čtvrtá průmyslová revoluce“ a má zcela digitalizovat všechny aspekty života na Zemi.

Film „KONEC LIDSTVA“ odhaluje tuto globální agendu, která je mohutně prosazována s masivní podporou nejmocnějších organizací po celém světě.

Toto není jen film. Je to realita.

Klaus Schwab, zakladatel a předseda Světového ekonomického fóra, prohlásil na nedávném Světovém vládním summitu v Dubaji:

„Budoucnost je již tady. Přichází jako tsunami! Tato čtvrtá průmyslová revoluce nejenže změní vše, co děláme, ale bude mít dopad na to, kým jsme.“

Probíhá významný vývoj, jehož cílem je transplantovat lidskou osobnost do robotických nosičů, aby člověk získal umělou nesmrtelnost. To je nejvyšší sen elit: stát se nesmrtelným.

Roboti již v některých oblastech světa nahrazují zdravotní sestry, sociální pracovníky, psychologické asistenty, lékaře, pokladní, kuchaře, pracovníky pořádkových služeb atd. První počítačové čipy se již implantují do lidí. Prolínání člověka se strojem je realitou, zatímco umělá inteligence bere svět útokem a odstraňuje miliony lidských pracovních míst.

Děsivé je, že konkrétně ta citlivá zaměstnání, kde lidé potřebují lidský přístup, opravdové porozumění a emocionální podporu, jsou nahrazována roboty. Dokážete si představit, že by se o vás v nemocnici nebo v domově důchodců staral robot? Přesně to se děje. Odstraňují se lidské zkušenosti, které jsou tak cenné, krásné a hluboké, a nahrazují se necitlivými robotickými alternativami.

Současně se ve všech zemích světa instalují technologie, které budou nepřetržitě zaznamenávat všechny myšlenky, emoce a sny každého člověka. Tyto technologie mají dokonce schopnost vkládat myšlenky a emoce do populace. To není žádná konspirační teorie, jak veřejně prohlásil bývalý Chilský prezident Sebastian Pinera a Mladý globální lídr Světového ekonomického fóra Ida Aukenová, bývalá Dánská ministryně životního prostředí.

V Evropě veřejnoprávní „školní televize“ dětem vypráví, jak je „cool“ mít v mozku čip.

Google pořádá sympozia, na nichž se prohlašuje, jak lidé splynou s počítači, zatímco generální ředitel společnosti Nokia tvrdí, že za několik let bude mít každý svůj chytrý telefon v těle. To znamená, že každý detail našeho života může být neustále monitorován. Mezitím Světové ekonomické fórum pořádá konference o „transparentnosti mozku“, kde se diskutuje o tom, jak budou všechny naše nejintimnější osobní údaje uloženy v cloudu a kontrolovány Big Tech.

To vše zapadá do prohlášení WEF, že do roku 2030 nebude mít nikdo žádné soukromí. Klaus Schwab tvrdí, že si budeme muset zvyknout na společnost „naprosté transparentnosti“, kde bude monitorováno vše, co si myslíme, cítíme a o čem sníme.

Film „KONEC LIDSTVA“ je varováním pro lidstvo, které má tomuto neblahému plánu zabránit a zachránit lidskou rasu, a to jak před vyhlazením, tak před touto extrémní formou otroctví.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x