Falešné zprávy Bidenova režimu o Rusku: Za jakým účelem?

Joe Biden

Čeho chtějí intervencionista Blinken a další zastánci Bidenova režimu dosáhnout tím, že budou denně zveřejňovat falešné zprávy o neexistujícím ruském plánu napadnout Ukrajinu?

Joe Biden

V pátek mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová vyzdvihla „hysterické provokace, dezinformace a hrozby“ Bílého domu a dodala: „Celý svět sleduje militarismus a imperiální ambice (hegemona USA)…“.

Ruský geopolitický program je na hony vzdálen věčně horkým a studeným válkám USA proti vymyšleným nepřátelům.

V pátek německý Der Spiegel na základě amerických mluvčích prohlásil, že ruská válka na Ukrajině bude zahájena 16. února, a s odvoláním na falešné zprávy CIA dodal: „Byly popsány konkrétní trasy ruské invaze…“.

Scholzův režim výše uvedené tvrzení nepotvrdil ani nevyvrátil.

Podle falešných zpráv WaPo se představitelé Německa, Francie a Spojeného království „snaží… zastavit hrozící pozemní válku s Ruskem na evropském kontinentu“, kterou Moskva neplánuje ani nechystá.

Západní představitelé a přinejmenším většina ostatních vědí, že Rusko nemá žádné nepřátelské úmysly vůči Ukrajině ani jiným zemím.

Pokud vypukne větší válka, než jaká již vypukla ve střední Evropě, budou ji vyvolávat USA, nikoli Moskva.

Co tedy stojí za každodenním bubnováním falešných zpráv o Rusku?

Když se žádný útok jeho sil nechystá, budou falešný Biden a zastánci tvrdé linie kolem něj tvrdit, že jejich tvrzení o invazi na Ukrajinu přimělo Vladimira Putina, aby ji odvolal?

Jejich demagogický blábol může zmanipulované Američany zmást jako už nesčetněkrát předtím.

Západní a přinejmenším většina ostatních lídrů ví, že Rusko je předním zastáncem míru a stability, který nikoho neohrožuje.

V sobotu spolu Putin a Biden opět hovořili.

Stejně tak Lavrov a Blinken, přičemž ruské ministerstvo zahraničí uvedlo následující: „Propagandistická kampaň (Bidenova režimu a západních spoluspiklenců) o ruské agresi… povzbuzuje Kyjev“ k pokračování téměř osm let trvající války na Donbasu.

„Reakce Washingtonu a Bruselu na (požadované) bezpečnostní záruky, které jsme předložili, ignoruje ustanovení, která ruská strana považuje za klíčová, především o nerozšiřování aliance a nerozmisťování úderných zbraní v blízkosti ruských hranic.“

Lavrov opět vyvrátil falešná obvinění z plánovaných nepřátelských akcí ze strany Ruska vůči Ukrajině.

Minulý týden promarnil čas a úsilí setkáním s imitací ministra zahraničí BoJo režimu Trussem. Tuto chybu zopakoval dalším jednáním s intervencionistou Blinkenem v sobotu.

Stejně tak Putin tím, že ve stejný den znovu hovořil s falešným Bidenem.

Americká strana předstírá, že při jednání s Ruskem dává přednost diplomacii, a přitom se dopouští provokací a výhrůžek.

Ruská strana předstírá, že může jednat s národem, který dává přednost věčným válkám, vyhýbá se míru a usiluje o zlou víru v jednání s národy, které nejsou pod jeho kontrolou, místo aby řešil spory opačným způsobem.

Když se ruská jednání s představiteli USA nebo jiných západních zemí nazývají konstruktivními nebo slovy v tomto smyslu, je to kódový jazyk pro dosažení ničeho pozitivního – ztráta času.

Nařídit většině zaměstnanců svého velvyslanectví, aby v sobotu okamžitě opustili Ukrajinu, bylo Bidenovým režimním podvodem v době, kdy pro zemi ani pro další spojence USA neexistují žádné ruské ani jiné zahraniční hrozby.

Stejná realita platí i pro rozmístění dalších několika tisíc amerických vojáků ve východní Evropě poblíž ruských hranic.

Stejně tak platí pro vzájemné jednání západních představitelů a dalších úředníků o evropské bezpečnosti v době, kdy žádný národ na kontinentu nečelí zahraničním hrozbám.

Je zřejmé, že žádné ruské hrozby pro žádné národy nikde neexistují.

Realita nepřestává denně bubnovat jinak.

Probíhá už týdny a v dohlednu nemá konce – přestože nikdo se nenechá oklamat tvrzeními falešných zpráv o všech věcech souvisejících s Ruskem a Ukrajinou.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x