Vakcína proti změně klimatu: „Naočkujte“ svou mysl proti největšímu hoaxu VŠECH DOB

změna klimatu

Vakcíny mají chránit před nákazou nemocí, a protože masová konspirační teorie, že člověk je nyní hlavní příčinou horkých let, hurikánů, tornád a tsunami, je vysoce nakažlivá, neměli by se „zdraví“ lidé nějak chránit před syndromem kultu klimatické změny (CCC)?

změna klimatu

Bojuje někdo z vašich známých s kultem smrti z důvodu klimatických změn, aby si zachoval zdravý rozum?

Stejně jako schizofrenií a psychózou trpí miliony lidí bludy, že lidé musí zničit veškerý oxid uhličitý, aby mohli nadále žít na Zemi, a přitom samotný uhlík je stavebním kamenem veškerého života.

Oxid uhličitý je to, co lidé vydechují každý okamžik svého života, takže snaha o „nulovou uhlíkovou stopu“ znamená vyhubit všechny lidi, zvířata a rostliny na Zemi. Proto potřebujeme „očkování“, abychom se nenakazili duševní chorobou boje za vlastní sebevraždu. Musíme se nechat „naočkovat“ proti syndromu kultu sebevrahů, protože se skutečně stal poruchou pandemických rozměrů.

Zatímco se sto a více milionů Američanů pokouší o sebevraždu odstraněním uhlíku, chtějí také, aby všichni, kdo nechtějí takto zemřít, šli do vězení za to, že žijí v „popírání“ velkého podvodu.

Válka proti uhlíku a psychotický kult masové sebevraždy
Válka proti uhlíku je tak ďábelská, že OSN prohlásila CO2 za znečišťující látku. Veškerá rostlinná hmota se skládá z atomů uhlíku, takže všichni, kdo křičí o „nulové uhlíkové stopě“, chtějí zabít všechny rostliny na Zemi. To je naprosto šílené.

Léčba klimatické poruchy zahrnuje kombinaci psychologického poradenství, výživového a vědeckého vzdělávání a průběžného psychiatrického sledování. Donedávna se zdálo, že porucha globálního oteplování je hlavní pandemií na vzestupu, ale když NASA přistihli při falšování údajů, grafů a klimatických map, začala se šířit varianta klimatické změny.

Každý pátý člověk trpí nějakým problémem v oblasti duševního zdraví. Přidejte k tomu všechen propagandou živený strach z podvodu s Covidem, pak píchněte 270 milionům Američanů injekce mutující geny, které ucpávají cévní systém a mozek, a máte zemi, kde nejméně polovina lidí trpí nějakou psychózou. Pak přijde konspirační teorie o změně klimatu. Na základě NULOVÉ vědy všichni scientologičtí sektáři přísahají na svůj toxický plán, podle kterého mají zlikvidovat sami sebe, aby zachránili Zemi.

Zase všichni pijí nějaký šílený Kool-Aid, nebo ten jed dodává jen mRNA? V Jonestownu zemřelo při „revoluční sebevražedné“ sektářské akci téměř 1000 lidí. O to kultu klimatických změn ve skutečnosti jde, o přípravu na jejich velkou revoluční sebevražednou akci? Je to také důvod, proč je většina fanatiků klimatické změny agnostiky nebo ateisty? Apokalyptickým kultem tentokrát nebude 1000 lidí, ale naopak 9 miliard, pokud se jim podaří jejich pekelná mise „nulové uhlíkové stopy.“

Téměř každému zastánci klimatických změn byly do těla vpraveny toxické bílkovinné priony vytvořené v laboratoři ve Wuhanu
Zastánci přírodního zdraví byli nuceni bojovat ve válce za vědu a proti hoaxům o změně klimatu. Všichni musíme bojovat za zachování pěstování rostlin, které nám poskytují potravu a kyslík. Musíme se mentálně naočkovat proti této duševní chorobě, která spočívá v přesvědčení, že odstranění veškerého uhlíku, dusíku a slunečního světla zachrání svět. Nezapomeňte, že kyslík je dominantním atomem CO2, takže zatímco se kult klimatických změn snaží ze všech sil eliminovat veškerý uhlík, chce také ukončit svůj vlastní život tím, že odřízne vlastní zásoby kyslíku.

Cílem kultu změny klimatu je zabít všechna zvířata, rostliny a „protivědecké“ lidi, aby zachránili sami sebe. Zablokujte sluneční svit, abyste nás zachránili! – Prohlašují. Rozprašujte na oblohu chemikálie, abyste zablokovali teplo, přestože Země je podle skutečné vědy ve fázi pomalého ochlazování. Kultisté změny klimatu jsou ti, kteří se vrhli na to, aby si nechali píchnout miliardy proteinových prionů se spike proteiny, protože věří, že je Big Pharma chce zachránit. Nechytejte tuto NEMOC. Určitě se proti ní nechte psychicky naočkovat tím, že budete denně číst Akta X. Toto bylo oznámení pro veřejnost.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x