Japonská studie zjistila „významné zvýšení“ počtu úmrtí na rakovinu po třetí dávce mRNA vakcíny proti COVID-19

mRNA vakcína proti COVID-19

Podle Japonské studie zveřejněné 8. dubna v odborném žurnálu Cureus zjistila nová studie „statisticky významný nárůst“ úmrtí na rakovinu po podání třetí dávky vakcíny proti COVID-19 na bázi mRNA.

Studie se zabývala věkově adjustovanou úmrtností na různé typy rakoviny v letech 2020 až 2022 podle údajů Japonské vlády. „V prvním roce pandemie (2020) nebyla pozorována žádná významná nadměrná úmrtnost,“ konstatuje studie. „V roce 2021 však byla pozorována určitá nadměrná úmrtnost na rakovinu po hromadném očkování první a druhou dávkou vakcíny a po hromadném očkování třetí dávkou v roce 2022 byla pozorována významná nadměrná úmrtnost na všechny druhy rakoviny a některé specifické druhy rakoviny (včetně rakoviny vaječníků, leukémie, rakoviny prostaty, rakoviny rtu/ústní dutiny/hrtanu, rakoviny slinivky břišní a rakoviny prsu).“

Je pozoruhodné, že zavedení vakcín proti COVID-19 se časově shodovalo s přerušením a zpomalením poklesu úmrtnosti na nádorová onemocnění, který byl v předchozím desetiletí pozorován ve všech věkových skupinách. Třetí dávky mRNA korelovaly s „významně vyšší úmrtností“ na všechny druhy rakoviny, včetně rakoviny prsu, prostaty a vaječníků a leukémie. Téměř všechny sporné COVID vakcíny byly na bázi mRNA, přičemž 78 % z nich pocházelo od společnosti Pfizer a 22 % od společnosti Moderna.

„Pro všechny druhy rakoviny jsme odhadli nadměrnou úmrtnost na úrovni -0,4 % (-0,9, 0,1), 1,1 % (0,5, 1,8), resp. 2,1 % (1,4, 2,8), což naznačuje, že v roce 2020 nedošlo k nadměrné úmrtnosti a v roce 2021 a zejména v roce 2022 došlo ke statisticky významnému zvýšení,“ píší autoři.

Změny v roce 2020 lze přičíst vrcholu výluk, které si vynutily odklady a rušení operací a dalších onkologických zákroků, ale výzkumníci upozorňují na několik potenciálních příčinných souvislostí mezi vakcínami a úmrtími na rakovinu v roce 2021 a dále.

„Některé studie ukázaly, že interferonové odpovědi typu I (INF), které hrají zásadní roli v imunosupresi rakoviny, jsou po očkování SARS-CoV-2 mRNA-LNP potlačeny,“ píší.

„Bylo prokázáno, že vakcína proti SARS-CoV-2 způsobuje imunosupresi a v některých případech vede k reaktivaci latentních virů, jako je varicella-zoster virus (VZV, lidský herpesvirus 3; HHV3) nebo lidský herpesvirus 8 (HHV8),“ dodávají. „Tyto jevy by také mohly pomoci vysvětlit nadměrný počet úmrtí na rakovinu rtu/ústní dutiny/hrtanu v roce 2022, kdy probíhalo hromadné očkování třetí a další dávkou.“

Výzkumníci dospěli k závěru, že „tyto obzvláště výrazné nárůsty úmrtnosti těchto ERα-senzitivních nádorů lze přičíst spíše několika mechanismům mRNA-LNP vakcinace než samotné infekci COVID-19 nebo snížené péči o nádory v důsledku lockdownu. Význam této možnosti si zaslouží další studie.“

„Dlouho jsem měla podezření na souvislost s rakovinou u vakcín jen na základě vědeckých poznatků z oblasti imunologie,“ uvedla v reakci na studii Stephanie Seneffová, výzkumná pracovnice MIT, pro The Epoch Times. „Obecně řečeno si myslím, že dochází k tomu, že vakcína způsobuje narušení vrozené imunitní odpovědi, což vede ke zvýšené náchylnosti k jakékoli infekci, zvýšenému výskytu autoimunitních onemocnění a zrychlenému rozvoji rakoviny.“

S vakcínami proti COVID-19, které byly v rámci iniciativy bývalého prezidenta Donalda Trumpa „Operace Warp Speed“ vyvinuty a přezkoumány za zlomek času, který vakcíny obvykle potřebují, je spojeno značné množství důkazů o významných rizicích. Mezi nimi federální systém hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) uvádí k 29. březnu mimo jiné 37 382 úmrtí, 215 734 hospitalizací, 21 616 infarktů a 28 299 případů myokarditidy a perikarditidy. Výzkumní pracovníci amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) rozpoznali „vysokou míru ověřování hlášení myokarditidy do VAERS po očkování vakcínou proti COVID-19 na bázi mRNA“, což vede k závěru, že „podhodnocení hlášení je pravděpodobnější“ než nadhodnocení).

V roce 2021 Project Veritas osvětlil některé z důvodů tohoto nedostatečného hlášení pomocí tajného videa z Phoenix Indian Medical Center, zařízení provozovaného v rámci programu Indian Health Service Amerického ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb, v němž lékařka pohotovosti dr. Maria Gonzalesová si stěžuje, že případy myokarditidy nejsou hlášeny, „protože to chtějí strčit pod rohožku“, a zdravotní sestra Deanna Parisová potvrzuje, že vidí „spoustu“ lidí, kteří „onemocněli na následky vedlejších účinků“ vakcín proti COVID-19, ale „nikdo“ je nehlásí do VAERS, „protože to trvá přes půl hodiny, než se ta zatracená věc sepíše.“

Analýza 99 milionů lidí v osmi zemích, která byla v únoru zveřejněna v odborném žurnálu Vaccine – dosud nejrozsáhlejší analýza – „zaznamenala významně vyšší riziko myokarditidy po první, druhé a třetí dávce“ vakcín proti COVID-19 na bázi mRNA, jakož i známky zvýšeného rizika „perikarditidy, Guillainova-Barrého syndromu a trombózy mozkových žilních sinusů“ a další „potenciální bezpečnostní signály, které vyžadují další zkoumání.“

Začátkem tohoto měsíce bylo CDC na základě soudního příkazu nuceno zveřejnit 780 000 dříve nezveřejněných hlášení o závažných nežádoucích účincích.

Na Floridě v současné době vyšetřuje výrobu a zavádění vakcín proti COVID-19 velká porota, kterou jmenoval republikánský guvernér Ron DeSantis. V únoru zveřejnila první průběžnou zprávu o základním zdůvodnění operace Warp Speed, v níž konstatovala, že uzavírky způsobily více škody než užitku, že masky byly při zastavení přenosu COVID-19 neúčinné, že COVID-19 je pro děti a většinu dospělých „statisticky téměř neškodný“ a že je „vysoce pravděpodobné“, že počty hospitalizací v důsledku COVID-19 byly nadsazené. Zpráva velké poroty o samotných vakcínách je velmi očekávaná.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x