Mel Gibson: Hollywoodští pedofilové využívají Diddyho k zakrytí děsivých zločinů satanistické kabaly

Mel Gibson

Sean „Diddy“ Combs je jen špičkou obrovského prohnilého ledovce pedofilů a sexuálních delikventů působících v Hollywoodském zábavním systému, tvrdí Mel Gibson, který varuje, že navzdory hrozivým odhalením o Diddym a jeho partě jsme ještě nic neviděli.

Podle Gibsona jsou tito lidé „nevýslovně zlí“ a mainstreamová média kryjí jejich nejhorší excesy ze strachu, že veřejnost proti nim povstane, pokud pochopí, jakou roli hrají pedofilie a satanské rituální oběti v okultním náboženství, k němuž se VIP elity hlásí.

Vzhledem k tomu, že whistlebloweři, kteří Diddyho zločiny odhalili, začínají umírat, stojí za to věnovat pozornost každému slovu Mela Gibsona.

Mel Gibson v roce 2017 rozzuřil establishment, když na nahrávce odsoudil Hollywood jako „doupě parazitů“, kteří „hodují na krvi dětí.“

Mainstreamová média se na Gibsonova odhalení rychle vrhla, nasadila ověřovatele faktů včetně Snopes, kteří jeho výroky prohlásili za falešné zprávy, a pokračovala v mazání všech videí a článků z internetu.

Podle mainstreamových médií obchodování s dětmi neexistuje, žádní elitní pedofilové v mocenských pozicích nejsou a Jeffrey Epstein a Ghislaine Maxwellová nezletilé dívky nikomu neprodávali.

Podívejte se například na tento ostudný článek časopisu Atlantic.

Orwell nás varoval, že v budoucnu budou elity nepohodlné informace „vymazávat z paměti.“ A přesně to elity udělaly s Gibsonovými odhaleními o Hollywoodu.

Nyní, o sedm let později, však díky lidem, jako jste vy, všichni vědí, že Mel Gibson mluvil pravdu, že Hollywood a zábavní průmysl ovládají pedofilové a mainstreamová média pro ně lžou a kryjí jejich zločiny.

Nyní, v roce 2024, Mel Gibson prohlásil, že už „nemá co ztratit“, a je odhodlán sehrát svou roli při vymýcení zla elitní pedofilie a obchodu s dětmi – bez ohledu na osobní následky.

A aby bylo jasno. Osobní důsledky mohou být vážné.

V posledních letech zemřelo za podivných okolností nespočet Hollywoodských a hudebních celebrit, které se odvážily odhalit temné tajemství v srdci zábavního průmyslu.

Chester Bennington, Chris Cornell, Anne Hecheová, Isaac Kappy a Avicii jsou jen některá jména ze seznamu hvězd, jejichž životy vyhasly poté, co slíbili, že budou pátrat a odhalovat pedofily, kteří řídí tento průmysl.

Tento týden přibylo na seznam informátorů z branže další jméno, které bylo nalezeno mrtvé poté, co odhalili elitní pedofilní kruhy.

Kyle Marisa Rothová, TikTokker, která již několik let odhaluje Diddyho a zločiny zábavní elity formou tzv. slepých položek, byla minulý týden nalezena mrtvá, stejně jako vyšlo najevo mnoho zločinů, které odhalovala. Bylo jí 36 let.

Jak ale varuje Mel Gibson, Diddy je jen špičkou ledovce. Satanské sexuální vydírání je v branži velmi rozšířené a stále více mladých umělců se svěřuje se svými znepokojivými zkušenostmi se zkorumpovanou elitou.

Hudební průmysl se v poslední době zabývá spiknutím satanského sexuálního vydírání a ukazuje se, že mnoho mladých umělců prošlo stejným systematickým zneužíváním, před kterým nás varoval Justin Bieber.

Newyorský rapper „Smart“ odhalil, jak jsou umělci v hudebním průmyslu před podpisem smlouvy zdrogováni a znásilňováni během satanistických rituálů.

To se nijak neliší od zvěstí o sexuální magii Aleistera Crowleyho, která se provádí během takzvaných „back door orgy mansion parties“ v Hollywoodu.

Stejný scénář byl zmíněn v nedávné Diddyho žalobě, podle níž si nechával tajné nahrávky vlivných lidí za účelem vydírání. Totéž lze říci o Jeffreym Epsteinovi a Ghislaine Maxwellové.

Je to velký klub.

Obchodování s dětmi, satanistické sexuální rituály a vydírání jsou špinavým tajemstvím tohoto průmyslu a elita nechce, abyste se dozvěděli o celém rozsahu této hrůzy.

Každý rok se ztratí miliony dětí, jen v USA stovky tisíc, a mnoho z nich se dostane do rukou predátorů, kteří s nimi obchodují prostřednictvím pedofilních sítí, kde děti trpí nepředstavitelnými traumaty.

Obchodování se sexem – zejména pokud jde o nákup a prodej mladých dívek – se v Americe stalo velkým byznysem. V roce 2011 to byl nejrychleji rostoucí byznys v rámci organizovaného zločinu a po drogách a zbraních druhá nejlukrativnější komodita, se kterou se nelegálně obchoduje.

Vezměte si, že každé dvě minuty je v sexuálním průmyslu zneužito jedno dítě.

Jak poznamenává investigativní novinářka Amy Fine Collinsová, „prodávat poddajné teenagery je lukrativnější a mnohem bezpečnější než drogy nebo zbraně. Kilo heroinu nebo AK-47 lze prodat jednou, ale mladou dívku lze prodat desetkrát až patnáctkrát denně – a ‚spravedlivý‘ pasák jí zabaví 100 procent výdělku.“

Jak upozorňuje Ernie Allen z Národního centra pro pohřešované a zneužívané děti: „Jediný způsob, jak to v žádném Americkém městě nenajít, je prostě nehledat.“

Kde se vzal tento apetit po malých dětech?

Podívejte se kolem sebe.

Děti jsou již léta sexualizovány v hudebních videoklipech, na billboardech, v televizních reklamách a v obchodech s oblečením, jako je Target. Marketéři vytvořili poptávku po mladém těle a připravenou nabídku hypersexualizovaných dětí.

Nic z toho nebyla náhoda.

Jak řekl Hollywoodský veterán James Woods, Hollywood je „stokrát větší zlo“ než vaše nejhorší obavy.

Zábavní průmysl a mainstreamová média jsou odhodlány udržet epidemii pedofilie pod pokličkou. I nadále bezostyšně popírají existenci problému, přestože existují důkazy o milionech každoročně zmizelých dětí.

Stateční vlastenci jako Mel Gibson a tým Sound of Freedom ve složení Tim Ballard a Jim Caviezel jsou odhodláni tuto epidemii vynést na světlo.

Není pochyb o tom, že mainstreamová média se pokusí Mela Gibsona znovu zrušit. Pokud se jim ho tímto způsobem nepodaří umlčet, jak se domnívají, pak by nebezpečí pro Gibsona mohlo být mnohem vážnější.

Je důležité, abychom ho a jeho práci podpořili a nedovolili mainstreamovým médiím, aby ho očerňovali pomocí lží a falešných zpráv.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x