WEF Insider: Kybernetický útok pod falešnou vlajkou naruší volby v roce 2024

Klaus Schwab

Noemova archa globální elity je téměř tady, tvrdí zasvěcený člen WEF, který varuje, že probíhají poslední přípravy na ničivý kybernetický útok na energetickou síť USA, který odpojí veřejnost od internetu, vymaže úspory a uvrhne zemi na dlouhá léta do chaosu, což elitě umožní uskutečnit další fázi jejího totalitního plánu.

Zatímco masy budou ponechány samy sobě v zoufalém boji o přežití, který by měla většina z nich prohrát, ti, kteří byli WEF označeni za „vylepšené lidi“, budou zachráněni tím, co Davos nazývá svou „technologickou Noemovou archou.“

Přípravy na akci pod falešnou vlajkou jsou v plném proudu a ti, kdo dávají pozor, vidí důkazy podvodu přímo před našima očima.

Koncem minulého týdne údajně nemohli voliči v Jižní Karolíně hlasovat kvůli tomu, že se sčítací zařízení nemohla připojit k internetu.

Po celá léta mainstreamová média odmítala tvrzení, že stroje na sčítání hlasů byly připojeny k internetu, jako nepodloženou konspirační teorii.

V tuto chvíli stojí za to se zeptat, zda existuje něco, o čem nám nelžou?

Globální elita položila základ pro svůj velký podvod pomocí Covid pandemie, vycvičila masy, aby reagovaly na programování založené na strachu, a kybernetický útok bude posledním hřebíčkem do rakve.

Nejprve se podívejte na to, co k této otázce již řekl Klaus Schwab. A věnujte pozornost řeči jeho těla.

Nemusíte být odborníkem na řeč těla, abyste si všimli, jak je profesor Schwab z velkého kybernetického útoku nadšený.

WEF ve spojení s OSN simuloval kybernetický útok, protože potřebuje krizi k realizaci svého nového CBDC finančního Ponziho schématu, zatímco obviní „Rusko“ nebo „pravicové extremisty“ ze zhroucení bank a uvržení světa do chaosu.

Buďte připraveni. Opět bude použita stejná strategie využití strachu jako v době Covidu.

Přichází digitální občanský průkaz a CBDC a obojí bude pro lidi povinné, aby mohli interagovat ve společnosti.

Elita už začala zavádět první fázi digitálního vězení, do kterého nás chce zavřít. V USA a Velké Británii se objevují patnáctiminutová města a v Londýnských obchodech musí zákazníci předložit digitální kód, aby získali přístup a mohli si koupit základní zboží.

Elita má samozřejmě připraveného obětního beránka, který to odnese, až se jim podaří jejich falešná vlajka. Není třeba hádat, kdo z toho obviní konzervativce a takzvané zastánce konspiračních teorií. Mainstreamová média už začala s předprogramováním.

Otázkou zůstává, zda mainstream na tyto lži skočí. Díky vzdělaným a informovaným lidem, jako jste vy, se stále více lidí probouzí k pravdě o jejich agendě a neutuchajícím přívalu lží.

Pravá ruka Klause Schwaba, Yuval Noah Harari, v Davoských kruzích známý jako „Prorok“, přirovnal rozsáhlý kybernetický útok a útok na energetickou síť Spojených států k biblickému příběhu o Noemově arše, kdy celý povrch země pokryla velká potopa.

Harari však tvrdí, že namísto doslovné archy, která by nás odnesla do bezpečí, má globální elita k dispozici technologickou Noemovu archu, která před masovým vymíráním zachrání zvláštní menšinu „vylepšených lidí.“

Harari nám také naznačil, kdo útok pod falešnou vlajkou přežije. Elita, která zaprodala svou duši Novému světovému řádu, ti, kteří se napojili na síť a kteří jsou připraveni vylidnit planetu od „zbytečných jedlíků.“

Pokud vám to zní jako šílenství, musíte pochopit povahu těch, kteří se nám snaží vládnout. Klaus Schwab a jeho kumpáni žijí v iluzi, že jsou doslova bohy.

Harari přesně ví, kdo ve velké krizi způsobené globalistickou elitou zahyne. Jedná se o Velkou depopulační agendu v akci. Podívejte se, jak o nich pohrdavě mluví jako o „homo sapiens.“

Globalistická elita nepřestává mluvit o své agendě depopulace světa a nyní své plány konkretizuje.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
4 měsíců před

Západní demokracie úplně zkrachovala. Korespondenční volba ji dorazila.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x