Expert na biologické zbraně varuje, že USA provádějí nelegální výzkum v ukrajinských biolaboratořích

biologické zbraně na Ukrajine

Owen Shroyer měl možnost udělat rozhovor s doktorem Francisem Boylem, právníkem a odborníkem na biologické zbraně, o údajných biolaboratořích na Ukrajině. Podle jeho názoru skutečně existují a financují je Spojené státy alias američtí daňoví poplatníci.

biologické zbraně na Ukrajine

Korporacemi ovládaná média spolu s Bidenovým režimem existenci těchto zařízení na výrobu biologických zbraní popírají a tvrdí, že jde jen o „ruskou propagandu.“ Pravdou však je, říká Boyle, že biologická válka je specialitou Pentagonu.

„Pentagon nedělá misionářskou práci,“ žertuje Boyle o této ďábelské entitě. „Zabíjejí lidi, a proto tam jsou.“

Boyle hrál hlavní roli při přípravě zákona o boji proti biologickým zbraním, který byl jednomyslně schválen oběma komorami Kongresu a v květnu 1989 podepsán tehdejším prezidentem Georgem Bushem starším. Tento zákon zakazuje věci, které Spojené státy zřejmě provádějí na Ukrajině.

Všem, kteří se na těchto biolaborantských operacích podílejí, včetně Bidenovy zločinecké rodiny, hrozí za tyto zločiny doživotní vězení, pokud se je podaří prokázat. To vysvětluje šílenou snahu Deep State vydávat tyto biolaboratoře za něco jiného, než čím ve skutečnosti jsou.

Jednou z oblíbených výmluv je, že laboratoře sloužily k vývoji „léků“ na rozdíl od zbraní, ačkoli to ruské úřady popírají. Tvrdí, že mají důkazy, které ukazují, že USA vyrábějí biologické zbraně, aby zabíjely lidi, a nevyvíjejí léky, které by lidem pomáhaly.

Plánem Pentagonu bylo obklíčit Rusko laboratořemi na výrobu biologických zbraní, říká Boyle
Skutečnost, že američtí představitelé nejprve existenci biolaboratoří popírali, aby později přiznali, že existují, ale tvrdí, že jsou neškodné. To byla změna verze vyprávění od samého počátku a dokazuje to, že americká vláda má co skrývat.

Západní média se nyní snaží tvrdit, že v laboratořích sice byly nalezeny biologické zbraně, ale že je tam přivezli ze sovětské éry, aby je „zajistili“ a zničili – a opět obviňují Rusko, stejně jako to dělali po celou dobu prezidentství Donalda Trumpa.

Dalším příběhem je, že jde o „zdravotnické laboratoře“, které se používají k vývoji životně důležitých vakcín.

„Příběh se mění podle toho, kdo ho vypráví,“ píše doktor Joseph Mercola.

Boyle samozřejmě žádný z těchto falešných příběhů neuznává. Tvrdí, že Pentagon měl vždy „komplexní politiku“, jejímž cílem bylo „obklíčit Rusko laboratořemi pro biologickou válku“ a „připravit biologické zbraně“ v očekávání války proti Rusku.

Takové laboratoře řízené USA existují také ve Střední Asii, která je dalším cílem vojensko-průmyslového komplexu.

To vše dává smysl, protože se zdá, že západní Deep State chce rozpoutat další světovou válku proti Rusku a jeho spojencům. Pokud se všechna tato zařízení budují na Ukrajině i jinde již mnoho desetiletí, pak se na tomto plánu pracuje již dlouho.

Jen to všechno vychází najevo až nyní a krysy se předhánějí ve vymýšlení výmluv a důvodů pro existenci těchto zařízení. Ruský prezident Vladimir Putin zatáhl oponu a teď už císař nemá žádné šaty.

Podle Boylea existuje globální „nacistický kult“, který chce svět zbavit určitých etnických skupin, a proto je potřeba těchto biolaboratoří. Mnohá, ne-li všechna tato zařízení se zaměřují na biologické zbraně na bázi DNA, které jsou specifické pro jednotlivá etnika.

A USA jsou bohužel stále jedinou zemí na světě, která se odmítá zbavit všech svých biologických zbraní, a přitom jich v tajnosti vyrábí ještě více – nyní však tato tajemství vycházejí najevo, aby je viděl celý svět.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x