Válka globalistů proti lidstvu zahrnuje i válku proti zemědělství a lokální potravinové bezpečnosti

zemědělství

Globalistická agenda EU upřednostňuje závislost před místní soběstačností, přestože závislost na dovozu potravin a ropy představuje riziko. Dovoz potravin ze vzdálených míst výrazně zvyšuje spotřebu pohonných hmot a pracovní sílu ve srovnání s jejich místní výrobou.

Agenda Světového ekonomického fóra v oblasti resetování podporuje zavádění chytrých zařízení a technologie 5G, přestože technologie s elektromagnetickými frekvencemi mohou škodit lidskému zdraví. V zemědělském sektoru to znamená elektrifikaci a bezdrátové propojení všeho pod záminkou boje proti změně klimatu a dosažení čistých nulových emisí uhlíku.

Tento nový rámec, ačkoli je prodáván jako snižování emisí CO2, zůstává vysoce znečišťující. Vzhledem k tomu, že se pozornost přesouvá na marketing a prodej nových „zelených“ výrobků, dopad na životní prostředí zůstává do značné míry nezměněn.

Bez zemědělců a bez cenově dostupné ropy se regály supermarketů rychle vyprázdní
Globalistickou Evropskou unii zřejmě neznepokojuje skutečnost, že bez Evropských zemědělců by 750 milionů obyvatel EU a širší Evropy zůstalo bez produkce potravin na celém Evropském kontinentu. Veškeré potraviny by se musely dovážet, přičemž by se v dopravě spotřebovalo ještě více fosilních paliv, což je ve zřejmém rozporu s programem snižování spotřeby fosilních paliv/CO2. Je zřejmé, že skutečná agenda zahrnuje vytváření závislosti a potlačování místní nebo regionální soběstačnosti. Pokud se navíc projeví ropný vrchol, takzvaný „levný“ dovoz potravin do EU se zastaví kvůli nedostatku ropy a značně nadsazeným cenám ropy.

Země, která je příliš závislá na dovozu potravin a ropy, je jako pacient v nemocnici na přístrojích, který čeká, až mu vytáhnou zástrčku ze zásuvky. Ať žijete kdekoli na světě, přístup k dováženým potravinám závisí na dostupnosti cenově dostupné ropy.

Všimněte si také, že v době globalizace mohou být ceny zmanipulované a často neodrážejí skutečnost, že přeprava potravin na vzdálenost tisíců kilometrů vyžaduje mnohem více paliva a práce než výroba potravin ve vlastní zemi nebo regionu. Pokud by se tyto externality, tj. skutečné náklady na dopravu, pracovní sílu a znečišťující dopady na přírodu, zohlednily, pak by cena dovozu byla vyšší. Nemá smysl převážet potraviny tisíce kilometrů daleko, když je lze vyrobit ve vlastní lokalitě, zemi nebo regionu.

Vzhledem k tomu, že Ukrajina je obrovská země s rozsáhlými plochami bohaté úrodné půdy, vidíme, že má dlouhodobý strategický význam. Zdá se, že válka globalistů proti lidstvu zahrnuje i tuto válku proti zemědělství. a proti místní potravinové bezpečnosti. Autorka Rosa Koireová popsala, že cílem Agendy OSN 2030 je vytlačit lidi z půdy, zvýšit jejich závislost a přivést je do měst:

„Agenda 21 OSN/udržitelný rozvoj je globální plán, který se realizuje na místní úrovni. Členy je více než 600 měst v USA… Náklady platí daňoví poplatníci… Ačkoli okresy tvrdí, že podporují zemědělské využití, konzumaci lokálních potravin, farmářské trhy atd., ve skutečnosti existuje tolik regulací omezujících využití vody a půdy (existují scénické koridory, vnitrozemské venkovské koridory, koridory v zátokách, plány oblastí, specifické plány, plány přestavby, obrovské poplatky, pokuty), že farmáři o své pozemky přicházejí úplně… Tlačí se na to, aby lidé opustili půdu, stali se závislejšími, přestěhovali se do měst…“

Technokratická válka EU a OSN proti zemědělcům: a elektrifikace všeho
Agenda Světového ekonomického fóra zahrnuje celosvětové zavádění inteligentních zařízení využívajících technologie elektromagnetických frekvencí, konkrétně internetu věcí „IoT.“ Internet věcí je podporován mobilní technologií 5. generace, 5G. Všimněte si však, že tisíce vědeckých studií tvrdí, že technologie založené na EMP mohou být škodlivé pro lidské zdraví. Podle WEF:

„Internet věcí (IoT) nyní v reálném čase propojuje 22 miliard zařízení, od automobilů přes nemocniční lůžka, elektrické sítě a čerpadla vodáren až po kuchyňské trouby a zemědělské zavlažovací systémy… očekává se, že do roku 2030 tento počet dosáhne 50 miliard nebo více.“

V zemědělském sektoru se jedná o elektrifikaci a bezdrátové propojení všeho pod zavádějícím heslem boje proti změně klimatu. Inteligentní technologie údajně uváděné na trh za účelem dosažení nesmyslného „čistého nulového uhlíku“ se v zemědělském sektoru již zavádějí. Vezměme si tento citát ze zprávy pro Britskou odvětvovou radu pro potraviny a nápoje, kterou vypracovala její pracovní skupina pro zemědělskou produktivitu:

„Pokud má náš průmysl dosáhnout ambice nulových emisí uhlíku, je třeba usnadnit elektrifikaci těžké zemědělské techniky. Celostátní posílení elektrické infrastruktury na venkově, včetně vyrovnávacích bateriových úložišť, bude nezbytné pro zajištění potřebného elektrického toku pro „inteligentní nabíjení“ více velkokapacitních baterií… v zemědělském kalendáři. … Usnadnění obhospodařování půdy těmi, kteří si osvojí nové nástroje, technologie a postupy, by mohlo mít následný pozitivní dopad na produktivitu. Jsou zapotřebí následující opatření: 1. Investovat do infrastruktury 5G, která umožní požadovaný budoucí tok dat 2. Modernizovat venkovskou elektrickou síť, aby bylo možné elektrifikovat zemědělské vybavení…“

Je zřejmé, že za WEF resetem a Agendou OSN 2030 stojí jiná agenda, která nemá se skutečným environmentalismem nic společného (viz také článek „Řízení elektromobilu je falešný environmentalismus“). Podotýkám, že autor Colin Todhunter se specializuje na rozvoj, potraviny a zemědělství a že tuto agendu popisuje v nedávném článku takto:

„Plán také zahrnuje vytlačení zemědělců z půdy (farmy bez zemědělců řízené umělou inteligencí) a zaplnění velké části krajiny větrnými elektrárnami a solárními panely… Tento chybný program je receptem na potravinovou nejistotu… neoliberální obchodní politiku, která vede k dovozu produktů, jež podkopávají domácí produkci a snižují ceny… nebo provádění politiky nulových čistých emisí, která stanovuje nereálné cíle…. zemědělství je záměrně znemožněno nebo finančně neúnosné. Cílem je vyhnat většinu zemědělců z půdy a prosadit program, který ze své podstaty zřejmě povede k nedostatku a podkopání potravinové bezpečnosti… Velké zemědělské podniky a „filantropické“ nadace se staví do role zachránců lidstva…. Nedílnou součástí této „potravinové transformace“ je vyprávění o „klimatické nouzi“, pečlivě vytvořený a propagovaný komentář… Tato dravá komercializace venkova využívá chybných předpokladů a klimatického alarmismu k legitimizaci zavádění technologií, které nás všechny údajně zachrání před klimatickým kolapsem a malthusiánskou katastrofou.“

Všimněte si také, že větrná, solární a elektrická ekonomika, kterou propaguje UN/WEF, je falešným environmentalismem, protože výroba milionů velkých baterií pro elektromobily zahrnuje rozsáhlé využívání fosilních paliv při těžbě, výrobě a zpracování kovů vzácných zemin. Elektromobily jsou navíc stále poháněny elektřinou vyrobenou z fosilních paliv a pravděpodobně tomu tak bude i nadále. Navzdory desetiletím vládních dotací poskytuje větrná energie méně než 5 % světové energie a solární energie pouze 1 %. Podle studie Evropské asociace pro bateriová elektrická vozidla, kterou si nechala vypracovat Evropská komise (EK), je využívání elektřiny k nabíjení vozidel a zařízení rovněž extrémně neefektivní:

„Energetická účinnost „Well-to-Tank“ (od primárního zdroje energie k elektrické zástrčce), při zohlednění energie spotřebované na výrobu a distribuci elektřiny, se odhaduje na přibližně 37 %.“

Přechod od uhlovodíkové ekonomiky založené na těžbě a spalování k větrné a solární ekonomice si navíc sám o sobě vyžádá rozsáhlé výdaje na energii z fosilních paliv, aby se změnilo využití celého celosvětového průmyslového systému, a také vybudování rozsáhlých nových energetických sítí pro větrnou a solární energii.

Myšlenka, že tato nová ekonomika snižuje emise CO2, jednoduše není pravdivá – pouze se tak prodává. Nový elektrický průmyslový rámec sám o sobě bude stále velmi znečišťovat půdu, ovzduší a vodu prakticky stejným způsobem jako starý rámec, protože vytváří stále více „produktů“, které se mají prodávat a prodávají, například elektromobily, o nichž se nám nyní nesprávně říká, že jsou v pořádku, protože jde o „ekologický produkt.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x