Mezi plně očkovanými ve věku 15-59 let stoupá riziko rakoviny o 52 %

očkování proti covid-19

Chorvatská patoložka Ivana Pavićová nedávno hovořila s vyšetřovatelem Stevem Kirschem o znepokojivém jevu, který pozoruje u lidí, kteří se nechali „očkovat“ proti koronaviru COVID-19.

Podle Pavicové 65 procent všech případů karcinomu u lidí ve věku 15 až 59 let dostalo jednu nebo více injekcí na Čínský virus, a to při celkové 55procentní míře očkování ve stejné věkové skupině.

Po přepočtu to znamená, že očkování proti COVID zvyšuje riziko této konkrétní formy rakoviny o 52 procent, což nebylo zveřejněno, když bylo očkování prosazováno v rámci operace Warp Speed.

Je vylučování očkovací látky proti COVID příčinou toho, že i u neočkovaných osob se objevuje turbo rakovina?
Kirsch rád skutečně upřesňuje, jak své výpočty provádí. A v tomto případě předložil jednoduchý názorný příklad zahrnující 100 lidí, z nichž 55 je očkovaných a 45 neočkovaných.

Pokud je riziko rakoviny v obou skupinách řekněme 10 procent, měli byste 5,5 a 4,5 u 55 procent očkovaných.

„Abychom se dostali na poměr 65 %, znamenalo by to, že rakovinu dostalo více očkovaných lidí: 8 342 lidí,“ vysvětluje dále Kirsch. „Takže pak vezmete 8,342 / 5,5 = 1,517. Tedy 52% nárůst oproti základnímu riziku.“

Na základě toho je jasné, proč Pavicová žádné očkování nepodstoupila a nikomu je nedoporučuje, bez ohledu na údajné riziko.

„Není sama,“ říká Kirsch.

„Ani v Chorvatsku se už málokdo rozhoduje pro očkování, přestože 99 % lékařů je doporučuje jako bezpečné a účinné. Možná se mi podaří některého z nich přimět, aby se mnou šel na kameru a vysvětlil mi své doporučení.“

Kirsch je známý tím, že rozkrývá a vysvětluje tyto typy usvědčujících odhalení o očkování proti COVID – odhalení, která korporacemi ovládaná média veřejnosti nikdy neřeknou.

Kirsch má také mnoho příznivců z řad skutečných lékařů, kteří mu podobně sdělují svá zjištění. Jedna z nich, zdravotnice, vysvětlila, že případy „turbo rakoviny“ v jejím okolí byly zpočátku výhradně záležitostí očkovaných, ale nyní postihují i některé její neočkované přátele.

„Zatímco zpočátku se zdálo, že se turbo rakovina vyskytuje pouze u očkovaných, mám ve svém širším okruhu NEočkovaných tři přátele/známé, kteří zemřeli na poměrně náhlou rakovinu,“ prozradila tato osoba.

„Ne všechny by se daly klasifikovat jako turbo rakovina, možná, jeden byl určitě problém s pochybnou péčí praktického lékaře. Existuje stále více důkazů o analýze živých krvinek, že nyní neočkovaná krev vykazuje podobné inkluze nebo zpochybněné krevní profily, jaké byly původně pozorovány pouze u očkovaných.“

Jinými slovy, zdá se, že vylučování COVID očkování přechází z očkovaných na neočkované a postihuje ty druhé některými stejnými nemocemi jako ty první, přestože nikdy nedostali jedinou injekci.

Jiná žena to potvrdila a uvedla, že podobně pozoruje nárůst případů rakoviny u svých neočkovaných přátel – ačkoli tito přátelé byli údajně v určitém okamžiku „pozitivní“ na variantu Delta nebo Omicron takzvaného „viru.“

„Nadále tvrdím, že vytvoření zmanipulovaného Spike proteinu je problém, který se MUSÍ řešit, protože to je IMHO to, co způsobuje téměř všechny škody, ať už v podobě rakoviny, srdečních problémů, autoimunitních onemocnění atd.“, dodala tato osoba.

„Lidé, kteří se nechali očkovat, mají jistě vyšší koncentraci spike proteinu, protože zřejmě neexistuje žádný mechanismus, jak by ho tělo mohlo přestat vyrábět, ale příliš mnoho lidí, kteří se neočkovali, se také potýká s významnými zdravotními problémy.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x