Demokratická zákonodárkyně navrhuje „dětské sexuální panenky“ pro pedofily

pedofilie

Demokratická senátorka za stát Kentucky zanechala své kolegy v nedůvěře poté, co se vyslovila pro poskytování „dětských sexuálních panenek“ pedofilům, které by je odradily od jednání vůči dětem v reálném životě.

Státní senátorka Karen Bergová ve své argumentaci před zákonodárným sborem odmítla použít termín „pedofil“ a místo toho se rozhodla použít termín „osoby přitahované nezletilými.“

„…existuje něco, čemu se říká ‚MAPS‘, osoby přitahované nezletilými, a – omezené množství výzkumů, které byly provedeny na těchto panenkách, naznačuje, že u lidí, které přitahují nezletilí, tyto panenky skutečně snižují jejich sklon jít ven a napadat děti,“ argumentovala Bergová na videu, které získal Robby Starbuck.

„Ve skutečnosti jim to dává uvolnění, které snižuje pravděpodobnost, že půjdou mimo svůj domov, a co bylo zajímavé, výzkum nepotvrdil stejné závěry u lidí, kteří byli přitahováni dospělými pomocí panenek,“ dodala Bergová.

Přitahují dospělé? To musí být nový termín, který mají demokraté v plánu v budoucnu více používat.

Během svého bizarního vysvětlení Bergová přiznala, že „výzkumy nejsou příliš dobré a nejsou komplexní“ v otázce sexuálních panenek, které pomáhají omezit sexuální zneužívání dětí, a vzápětí prohlásila, že „výzkumy, které existují, jsou přesvědčivé.“

Naštěstí má GOP v Kentuckém senátu 82% většinu, takže Bergové šílený návrh na pomoc fantaziím pedofilů neprorazí.

V souvislosti s tím demokraté v Coloradu právě zamítli návrh zákona, který by zavedl trest smrti pro zločince usvědčené ze sexuálního zneužívání dětí a obchodování s lidmi.

Proč se demokraté tak ochotně zastávají pedofilů?

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x