Deep State se obává, že Trump stáhne USA z NATO

Donald Trump

James G. Stavridis, bývalý vrchní velitel spojeneckých sil NATO, uvedl, že deep state se obává, že Trump stáhne USA z NATO, což by bylo obrovské strategické a historické selhání národa.

Deník New York Times, který je obvykle považován za megafon Amerického militarismu a zájmů vládnoucí třídy, vydal v sobotu článek, v němž vyjádřil obavy z možnosti, že by bývalý prezident Trump ve druhém funkčním období vystoupil z NATO.

Zpráva se objevila v sobotním vydání sporné publikace, přestože byla plná dohadů a názorů.

„Již 74 let je Severoatlantická aliance nejdůležitější Americkou vojenskou aliancí,“ stálo v článku. Autoři dále tvrdili, že „obrovská nejistota a úzkost“ prostupuje jak Americké příznivce konvenčního zahraničněpolitického postoje země, tak celou Evropu, což má od roku 2001 za následek nejméně 4,5 milionu mrtvých.

„V EVROPĚ PANUJÍ VELKÉ OBAVY, ŽE DRUHÉ TRUMPOVO PREZIDENTSKÉ OBDOBÍ BY VEDLO KE SKUTEČNÉMU VYSTOUPENÍ SPOJENÝCH STÁTŮ Z NATO,“ ŘEKL JAMES G. STAVRIDIS, BÝVALÝ VRCHNÍ VELITEL SPOJENECKÝCH SIL NATO. „TO BY BYLO OBROVSKÉ STRATEGICKÉ A HISTORICKÉ SELHÁNÍ NAŠEHO NÁRODA.“

Ačkoli je NATO údajně „aliancí“ mezi Spojenými státy a Evropskými zeměmi, Stavridis je Američan, stejně jako všichni předchozí vrchní velitelé NATO.

Vzhledem k tomu, že aliance podporuje nacistické elementy, Benjamin Norton, tvůrce a hlavní redaktor časopisu Geopolitical Economy Report, ji posměšně nazval „nacistickou organizací pro vyzbrojování a výcvik.“ Historicky v rámci tajného programu známého jako Program Gladio aliance po celou dobu Studené války prosazovala bývalé Německé nacisty do důležitých vedoucích pozic a poskytovala podporu terorismu, atentátům, psychologické válce a operacím pod falešnou vlajkou.

Podobnou taktiku používala Americká Ústřední zpravodajská služba (CIA) v Latinské Americe, kde poskytovala útočiště bývalým nacistům, jako byl Klaus Barbie.

Přestože NATO údajně vzniklo jako protiváha komunismu, v posledních fázích Studené války pokračovalo v expanzi na východ navzdory dohodám s Ruskem a zůstalo vůči němu nepřátelské i po rozpadu Sovětského svazu. Na nedávném zasedání Komise pro bezpečnost a spolupráci v Evropě, kterou podporuje Americká vláda, se ukázalo, že cílem této organizace je balkanizovat Rusko a zároveň podporovat „kolonizaci“ pásma Gazy.

Důsledky hegemonie USA v Evropě se právě projevily, protože Německo čelí vážné hospodářské krizi v důsledku své účasti na sankcích proti Rusku, které vedou USA.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x