Tajná zpráva společnosti Pfizer odhaluje, že společnost od února 2021 VĚDĚLA, že její mRNA vakcína proti COVID-19 zabíjí lidi

Pfizer

Na základě žádosti podle zákona o svobodném přístupu k informacím (FOIA) z roku 2021 se objevila takzvaná „důvěrná zpráva společnosti Pfizer“, která ukazuje, že očkovací gigant celou dobu věděl, že jeho vakcína proti COVID-19 je smrtelně nebezpečná.

Pfizer

mRNA vakcína způsobila jen během prvních dvou měsíců od svého uvedení na trh v polovině prosince 2020 více než 1 200 hlášených úmrtí a desítky tisíc hlášených nežádoucích účinků, o kterých víme. Bylo také hlášeno 23 případů spontánních potratů z 270 těhotenství a více než 2 000 hlášení srdečních poruch.

Společnost Pfizer obdržela všechna tato hlášení do konce února 2021 a sama potvrdila, že její vakcíny jsou zodpovědné za „neúmyslné zabití.“ Na základě těchto důkazů měla společnost Pfizer v té době podle zákona povinnost vakcínu okamžitě stáhnout, ale nic takového neučinila.

Namísto toho společnost Pfizer pokračovala v injekčním podávání svých mRNA vakcín stovkám milionů lidí po celém světě. A díky schválení Americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a přijetí Americkým centrem pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) společnost Pfizer opět masově aplikuje veřejnosti ještě více mRNA vakcín.

Celou zprávu společnosti Pfizer si můžete přečíst na tomto odkazu.

Společnost Pfizer se nedopustila jen „neúmyslného zabití“ – společnost se dopouští GENOCIDY se zločinným záměrem
Kdyby společnost Pfizer koncem února 2021, poté co obdržela všechny tyto zprávy, okamžitě stáhla své mRNA vakcíny, pak by se na ni mohlo vztahovat označení „neúmyslné zabití“, v závislosti na tom, jak se s tímto odhalením vypořádala. Protože je společnost Pfizer nadále distribuovala a podávala, spadá to nyní do kategorie masové genocidy.

Vražda na rozdíl od neúmyslného zabití znamená zločinný úmysl. „Vakcína proti COVID-19 společnosti Pfizer představuje trestný čin. Z právního hlediska se jedná o ‚vražedný čin‘ aplikovaný celosvětově na cílovou populaci 8 miliard lidí. Doposud bylo vakcínou proti COVID-19 očkováno více než 60 % světové populace.“

Podle aktuálně platné smlouvy o farmakovigilanci je společnost Pfizer plně odpovědná za správu všech poregistračních bezpečnostních údajů jménem společnosti BioNTech, svého partnera pro aplikaci vakcíny proti COVID-19, což z této společnosti činí rovněž spoluviníka masové genocidy.

Za necelé tři měsíce po oficiálním zahájení operace Warp Speed Trumpovou administrativou bylo zaznamenáno celkem 42 086 hlášení případů (25 379 lékařsky potvrzených a 16 707 lékařsky nepotvrzených) obsahujících 158 893 událostí.

„Většina případů (34 762) byla hlášena ze Spojených států (13 739), Spojeného království (13 404) Itálie (2 578), Německa (1913), Francie (1506), Portugalska (866) a Španělska (756); zbývajících 7 324 případů bylo rozděleno mezi 56 dalších zemí.“

Vzhledem k tomu, že všechny tyto údaje jsou oficiální a plně popsané ve zprávě samotné společnosti Pfizer, jsou nezpochybnitelné. Jinými slovy, nejedná se o žádnou konspirační teorii. Na základě toho nyní existuje dostatek důkazů pro formulaci právních postupů nejen proti společnostem Pfizer a BioNTech, ale také proti vládním agenturám, jako jsou FDA a CDC, a také proti Světové zdravotnické organizaci (WHO) a masmédiím.

Podívejte se na následující rozhovor s Caroline Maillouxovou z Lux Media a profesorem Michelem Chossudovským, kteří hovoří o „tajné“ zprávě společnosti Pfizer a o tom, co může nyní široká veřejnost udělat, aby přiměla Big Pharma, Big Government a Big Media k odpovědnosti za páchání této masové genocidy na světě.

Ze strany společnosti Pfizer jde de facto o mea culpa. „Ano, je to zabijácká vakcína.“

Je to také mea culpa a zrada ze strany zkorumpovaných národních vlád po celém světě, které jsou zastrašovány a upláceny Big Pharma společnostmi.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
9 měsíců před

Ze strany společnosti Pfizer jde de facto o mea culpa. „Ano, je to zabijácká vakcína.“ Na základě toho nyní existuje dostatek důkazů pro formulaci právních postupů nejen proti společnostem Pfizer a BioNTech, ale také proti vládním agenturám, jako jsou FDA a CDC, a také proti Světové zdravotnické organizaci (WHO) a masmédiím.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x