WEF chce v rámci boje proti změně klimatu vyvraždit miliony domácích koček a psů

Klaus Schwab

Světové ekonomické fórum nedávno zahájilo novou kontroverzní iniciativu, která vyvolá bouřlivé reakce ochránců práv zvířat.

Klaus Schwab

Světové ekonomické fórum nyní vyzývá k utracení milionů koček a psů na celém světě, aby se snížila „uhlíková stopa“, kterou produkují v důsledku konzumace masa.

WEF, který nařídil mainstreamovým médiím, aby začala prosazovat tento příběh, chce zavést mezinárodní politiku, podle níž by většina majitelů domácích zvířat musela svá zvířata utratit.

Televize CNN, která vždy stojí v čele globalistické agendy, začala vyzývat své diváky, aby v rámci boje proti změně klimatu nechali své domácí mazlíčky vyhladovět.

CNN nedávno na svých webových stránkách zveřejnila článek s názvem „Naši domácí mazlíčci jsou součástí klimatického problému. Tyto tipy vám pomohou minimalizovat jejich uhlíkovou stopu.“ V článku liberální sadisté ze CNN tvrdí, že kvůli masité stravě mnoha domácích mazlíčků se do atmosféry uvolňují plyny, které oteplují planetu.

Zodpovědní majitelé domácích mazlíčků by měli svého nejlepšího přítele vyměnit za želvu ve prospěch planety. „Hadi, želvy a plazi mohou mít opravdu malý dopad,“ navrhuje CNN.

Vaše kočička a psík, vysvětluje CNN, budou muset jíst brouky stejně jako vy, za předpokladu, že vám Klaus Schwab v budoucnu vůbec dovolí je chovat.

Bloomberg, další hlásná trouba globální elity, naskočil na lep ve stejné době a vyzval majitele domácích mazlíčků, aby je nechali zemřít v boji proti inflaci.

Hollywoodská celebrita Emma Thompsonová zašla ještě dál a vzkazuje majitelům domácích zvířat, aby jedli své mazlíčky, aby přežili takzvanou klimatickou krizi.

Navrhovaná politika se setkala s pobouřením skupin za práva zvířat a majitelů domácích mazlíčků, kteří tvrdí, že je neetická a zbytečná. Mnozí jsou také znepokojeni tím, že před přijetím tak drastického rozhodnutí nebyly provedeny konzultace s majiteli domácích zvířat.

Navzdory odporu WEF tvrdí, že toto opatření je nezbytné, protože věří, že snížení počtu domácích zvířat na celém světě pomůže snížit globální oteplování a další environmentální problémy způsobené přelidněním. Tvrdí také, že tato politika pomůže omezit týrání zvířat, protože zajistí, aby žádné zvíře nebylo vystaveno zanedbávání nebo špatnému zacházení.

WEF se také dostal pod palbu kritiky kvůli nedostatečné transparentnosti způsobu, jakým byla tato iniciativa navržena a vypracována. Organizace dosud nepředložila žádné důkazy, které by naznačovaly, že eutanazie domácích zvířat bude mít pozitivní dopad na životní prostředí nebo bude bojovat proti týrání zvířat.

Pokud jste však v poslední době sledovali politiku WEF, zjistili jste, že ve skutečnosti nejde o záchranu světa. Všechny politiky WEF mají jedno společné: dehonestují nás, ponižují a zesměšňují. Jejich cílem je vzít vám všechny radosti života a způsobit co největší bolest.

Dobrým příkladem je kampaň, která má lidstvo donutit vzdát se masa a živit se brouky a cvrčky. Jeden ze zasvěcených členů WEF vlastně přiznal, že jde o „rozdrcení lidské duše.“

Proč by měli mít rolníci v hrozící dystopii povolenou společnost domácích zvířat jako způsob, jak se vyrovnat s beznadějí a odcizením, které vysává duši? Od toho jsou přece „neúčinná a potenciálně škodlivá“ psychiatrická antidepresiva, hlupáčci.

Pak je tu depopulační snaha, která byla dlouho konspirační teorií, ale nyní je zcela otevřená. Už se to ani nesnaží udržet v tajnosti.

Podle těchto dvou pacholků WEF jsou všechny náboženské skupiny proti Světovému ekonomickému fóru, protože náboženství chtějí „více duší“ a WEF „chce méně na planetě.“

V jakém okamžiku se zastavíme a řekneme „dost?“ Kolikrát musí Světové ekonomické fórum prohlásit své zlovolné záměry, než se svět zastaví a začne poslouchat?

Pravá ruka Klause Schwaba Yuval Noah Harari, který v minulosti říkal nahlas to, co se říká potichu, a minulý týden přiznal to, co mnozí lidé už dlouho tušili.

Podle Harariho, který propagoval svou novou knihu, velká politická otázka 21. století zní: „K čemu potřebujeme tolik lidí?“

A není to ani poprvé, co se Yuval Noah Harari nechal slyšet o jejich plánech s lidstvem. Nedávno prohlásil, že WEF považuje naprostou většinu lidské populace za zastaralou, nepotřebnou a nadbytečnou.

Poradce WEF zhodnotil rozšířenou úzkost mezi „obyčejnými lidmi“ jako pramenící ze strachu, že v budoucnosti, kterou budou řídit „chytří lidé“, zůstanou „pozadu.“

Takové obavy jsou podle Harariho, který hovořil jménem elit, oprávněné a potvrdil, že „drtivou většinu z vás prostě nepotřebujeme.“

Samozřejmě, že mainstream byl ovládnut Světovým ekonomickým fórem, které se vás pokusí zrušit, pokud se odvážíte o těchto otázkách mluvit rozumně. Podle mainstreamu v roce 2020 je obezita zdravá. Vakcíny nezpůsobují, že by lidé padali do bezvědomí a umírali. A potraty jsou láska.

George Orwell nás před touto dobou varoval. Říkal, že nás přesvědčí, že válka je mír. Jakou měl pravdu.

Teď se nás snaží přesvědčit, že eutanazie domácích zvířat je způsob, jak omezit týrání zvířat.

Jen čas ukáže, zda tuto kontroverzní politiku přijmou země po celém světě, ale jedno je jisté: majitelé domácích zvířat se nevzdají bez boje.

A ani by neměli.

Světové ekonomické fórum vydalo řadu mrazivých varování lidem celého světa: předejte svou suverenitu globální elitě, jinak vám hrozí jistá smrt.

Tato po moci toužící klika miliardářů a politiků již dlouho spřádá plány na zotročení mas a nyní se chystá k činu.

WEF varuje, že pokud se nepodřídíme jejich požadavkům, čeká nás jistá zkáza. Tvrdí, že pouze předáním naší svobody a autonomie elitě můžeme doufat, že se vyhneme katastrofám, které se rýsují na obzoru.

Stále více lidí se však tyranským požadavkům WEF odmítá podřídit. Stateční aktivisté a rebelové povstávají do boje proti globální elitě, odhodlaní bránit svou suverenitu za každou cenu, odhodlaní chránit své rodiny a ty, které milují.

Přidáte se k nim v boji za svobodu, nebo se budete krčit strachy a podřídíte se požadavkům globální elity? Volba je na vás. Ať už ale uděláte cokoli, nepodceňujte důsledky své volby.

Pokud se rozhodnete postavit a bojovat, pak vítejte mezi námi. Vím, že se někdy můžete cítit temně a osaměle, ale masy se probouzejí a elita nebude moci převzít moc tak snadno, jak si myslela. Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. A prosím, sdílejte toto video s každým, o kom si myslíte, že je vnímavý k tomu, aby slyšel pravdu. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Drak
Host
Drak
1 rok před

Ty svině začaly tím, že zmanipulovaly českou Veterinární správu, k vyvraždění českých slepic. Pokud si to necháme líbit, stojíme za hovno

1
0
Would love your thoughts, please comment.x