Recenzovaná studie zjistila, že vakcíny proti COVID-19 zabily 14x více lidí, než zachránily

albert-bourla

Nová recenzovaná studie potvrdila, že experimentální mRNA vakcíny proti Covid-19 zabily mnohem více lidí, než kolik jich zachránily.

Studie publikovaná v prestižním časopise Cureus analyzovala zprávy z počáteční fáze 3 studií mRNA vakcín proti COVID-19 Pfizer a Moderna, které vedly ke schválení očkování v rámci povolení k mimořádnému použití (EUA) ve Spojených státech.

Ze studie však vyplynulo, že míra účinnosti vakcín byla „dramaticky nižší“, než tvrdily farmaceutické společnosti.

Vědci, kteří za touto studií stojí, vyzvali světové vlády, aby na svém území okamžitě přestaly používat mRNA vakcíny proti Covid-19.

Na základě „konzervativních předpokladů odhadovaná škoda mRNA vakcín proti COVID-19 výrazně převyšuje přínosy: na každý zachráněný život připadá téměř 14krát více úmrtí způsobených modifikovanými mRNA injekcemi.“

„Vzhledem k dobře zdokumentovaným SAE (závažným nežádoucím účinkům) a nepřijatelnému poměru škod a přínosů vyzýváme vlády, aby schválily a prosadily celosvětové moratorium na tyto produkty s modifikovanou mRNA, dokud nebudou zodpovězeny všechny relevantní otázky týkající se příčinné souvislosti, zbytkové DNA a aberantní produkce proteinů.“

Vědci rovněž vyzvali k okamžitému vyřazení vakcín proti Covid-19 z očkovacího kalendáře pro děti.

Po prvních zkouškách vakcín společností Pfizer a Moderna se všeobecně tvrdilo, že experimentální mRNA vakcíny mají 95procentní účinnost, pokud jde o snížení symptomatického Covid-19.

Studie prokázala, že tento údaj byl dramaticky nadsazený. Ve skutečnosti je toto číslo nižší než 20 procent.

„V očkované skupině bylo zaznamenáno 1 594 takových případů a v placebové skupině 1 816 případů,“ uvádí studie.

Při zohlednění potvrzených i podezřelých případů klesá účinnost vakcíny proti vzniku příznaků na pouhých 19 %, což je hluboko pod hranicí 50 % snížení RR (relativního rizika), která je požadována pro povolení regulačními orgány.

„Při zohlednění potvrzených i podezřelých případů se tedy zdá, že účinnost vakcíny byla dramaticky nižší než oficiálně uváděných 95 procent.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jméno
Host
Jméno
5 měsíců před

A jak koumáci zjistili ten počet zachráněných životů?

An.M.S.
Host
An.M.S.
5 měsíců před
Reply to  Jméno

Asi, že ještě neumřeli všichni..to jsou jen jejich demagogické manipulace..

2
0
Would love your thoughts, please comment.x