Elon Musk dráždí zveřejněním bombastických Fauciho spisů

Anthony Fauci

Elon Musk tento týden na Twitteru zveřejnil bombastické soubory týkající se dnes již bývalého ředitele Institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) Dr. Anthonyho Fauciho, které nazývá „Fauciho spisy.“

Anthony Fauci

V neděli napsal generální ředitel Twitteru svým sledujícím na Twitteru: „Doufám, že máte skvělý den 1. 2023! Jedna věc je jistá, nebude to nuda.“

Na Muskův tweet pak odpověděla Juanita Broaddricková, 80letá bývalá správkyně domova důchodců, která kdysi tvrdila, že ji v roce 1978 znásilnil bývalý americký prezident Bill Clinton, a uvedla, že čeká… na #FauciFiles.

‚Později tento týden,‘ odpověděl Musk, čímž dal jasně najevo, že je jen otázkou času, kdy se jeho spor s nejlepším americkým odborníkem na infekční choroby znovu objeví.

‚Twitter Files‘ je série odhalení novinářů, které Musk vybral a které odhalují nedávné kontroverze, včetně rozhodnutí Twitteru zakázat bývalému prezidentovi Donaldu Trumpovi tweetování po invazi do hlavního města v lednu loňského roku.

Na Twitter také nedávno unikly interní diskuse mezi zaměstnanci týkající se vlastní cenzury příběhů souvisejících s osobním notebookem Huntera Bidena během prezidentských voleb v roce 2022.

Mezi nejnovější odhalení, která gigant sociálních médií učinil, patří to, jak se Trumpova i Bidenova administrativa spoléhaly na Twitter při zmírňování obsahu během pandemie COVID-19.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Rakousko: Největší opoziční strana FPÖ zakládá vyšetřovací Covidový výbor.
Během tiskové konference 30. prosince mluvčí FPÖ pro média Christian Hafenecker oznámil rychlé zřízení vyšetřovacího Covidového výboru v rakouském parlamentu. Je důležité nemilosrdně vyšetřovat porušování zákona, korupční machinace, manipulaci a cenzuru během pandemie a volat odpovědné osoby k odpovědnosti.
https://necenzurovanapravda.cz/2022/12/rakousko-nejvetsi-opozicni-strana-fpo-zaklada-vysetrovaci-covidovy-vybor/

jiří
Host
jiří
1 rok před

Vzor odmítnutí mimořádné služby ve stavu ohrožení.
https://app.box.com/s/64pk72qt2icsig3b5en69xdlkklhjaqx

ma.ni.
Host
ma.ni.
1 rok před

Musk si hraje na hodnýho, bacha na něj. On je taky taková zrůda.

jiří
Host
jiří
1 rok před
4
0
Would love your thoughts, please comment.x