Očkovací vakcíny proti COVID-19 způsobují rakovinu

Dr. Joseph Ladapo

Floridský lékař Dr. Joseph Ladapo s odkazem na studii, která identifikovala vysokou koncentraci molekul DNA ve mRNA vakcínách, prohlásil, že vakcína proti COVID-19 způsobuje rakovinu.

Floridský hlavní chirurg Dr. Joseph Ladapo s odvoláním na obavy z rakoviny varuje před používáním mRNA vakcín proti COVID-19 společností Pfizer a Moderna.

Podle Dr. Ladapa překonala Kanadská studie limity stanovené Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a Americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), když zjistila „miliardy až stovky miliard“ molekul DNA v jedné dávce.

V dopise ze 6. prosince adresovaném ředitelce Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) Dr. Mandy Cohenové a komisaři FDA Dr. Robertu Califfovi vyjádřil své obavy z vysoké koncentrace molekul DNA ve vakcínách s mRNA spolu s lipidovými nanočásticemi (LNP), které se používají k dopravě léků do lidských buněk.

Dr. Ladapo vyjadřuje obavy, že pokud LNP stejně úspěšně dopravují léky vakcíny do lidských buněk, mohou zároveň přenášet kontaminující molekuly DNA.

Odkazuje na zprávu FDA z roku 2007 o přípustných limitech pro DNA ve vakcínách, která upozorňuje na možnost ovlivnění lidských genů zodpovědných za přeměnu zdravých buněk na zhoubné.

Zpráva se zabývá také rizikem, které tato integrace DNA do vakcín představuje pro problémy se srdcem, mozkem, krví, ledvinami, játry, kostní dření, plícemi, vaječníky a varlaty, stejně jako místem podání a vpichu vakcíny.

„Integrace DNA představuje jedinečné a zvýšené riziko pro lidské zdraví a pro integritu lidského genomu, včetně rizika, že DNA integrovaná do spermií nebo vajíček, gamet, by mohla být předána potomkům příjemců mRNA vakcíny proti COVID-19.“

Dr. Ladapo v tiskovém prohlášení uvedl: „Tyto vakcíny nejsou vhodné pro použití u lidí, pokud nebyla posouzena rizika integrace DNA u mRNA vakcín proti COVID-19.“

Namísto toho, aby obhajoval plošné odmítnutí všech očkování, naléhá na zdravotníky, aby očkování a léčbě non-mRNA vakcín proti COVID-19 dali přednost a zároveň zvážili dostupné údaje o celkovém nebezpečí vakcín.

V dubnu 2023 se Dr. Ladapo ocitl v horké vodě poté, co byly prostřednictvím žádosti o veřejné záznamy odhaleny změny ve státem zadaném průzkumu o mRNA očkování. Byl obviněn z „přehánění“ údajů, aby podpořil svůj postoj proti podávání vakcíny proti COVID-19 „zdravým“ dospělým a dětem určitého věku.

Vysvětlil odstranění určité analýzy dat z prvního průzkumu a zdůvodnil tento krok jako vědeckou „revizi.“

Obavy ohledně mRNA vakcín proti COVID-19 však vyjádřili i další lidé, například internista z Jacksonville na Floridě Dr. Eduardo Balbona.

Dr. Balbona pracuje jako lékař již třicet let a propaguje medicínu založenou na důkazech, která klade velký důraz na udržení zdraví a prevenci nemocí prostřednictvím „vzdělávání a proaktivního přístupu k celoživotní péči.“

Někteří z jeho pacientů se cítili „bezprostředně po očkování špatně“ a po jednotlivých nebo opakovaných dávkách mRNA očkování se u nich vyskytla široká škála příznaků.

„Některým lidem to trvá několik týdnů. Existují tedy různé způsoby poškození. Navíc se domnívám, že u některých lidí jde prakticky o anafylaktickou reakci.“

„Dostanou vakcínu a od té chvíle jim prostě není dobře. Často … ztratí krevní tlak nebo mají šílený krevní tlak. „Buď klesne na 70, nebo stoupne na 200,“ vysvětlil doktor Balbona.

Clevelandská klinika popisuje syndrom posteriorní ortostatické tachykardie (POTS) jako poruchu, která „způsobuje, že vaše srdce bije rychleji než normálně, když přejdete ze sedu nebo lehu do stoje“, a vyskytla se u řady jeho pacientů.

Vzhledem k tomu, že mnohé z příznaků syndromu POTS (post-stroke syndrome), jako jsou bolesti hlavy, palpitace, závratě, mdloby a nepříjemné pocity na hrudi, se mohou rozvíjet postupně, přestože mají společnou etiologii, je obtížné POTS identifikovat.

Ačkoli dosud není znám žádný lék na POTS, mezi terapeutické možnosti patří fyzická aktivita, cvičení a kardiální rehabilitace.

Podle National Institutes of Health doktor Balbona léčil také pacienty se zvýšeným krevním tlakem a pacienty s hyperkoagulačními stavy, které se vyznačují nadměrnou srážlivostí krve při absenci krvácení.

Znepokojoval ho také podíl mužů ve věku mezi 20 a 30 lety, u nichž se vyskytla plicní embolie, ale neměli žádné základní onemocnění nebo genetické predispozice, které by k ní mohly vést.

Podle Mayo Clinic k plicní embolii dochází, když se fragment – pravděpodobně krevní sraženina – zachytí v plicní tepně a zastaví přívod krve.

Podle Dr. Balbony se u některých jedinců objevila myokarditida a perikarditida ihned po očkování.

„Perikarditida je zánět vnější výstelky srdce a myokarditida je zánět srdečního svalu,“ uvádí CDC.

Bolest na hrudi, dušnost a „pocity rychlého bušení, chvění nebo bušení srdce“ jsou projevy myokarditidy a perikarditidy.

CDC uznává, že ačkoli jsou tyto případy „vzácné“ a většina z nich se sama zotaví, u některých pacientů se po očkování mRNA vakcínou proti COVID-19 vyskytly závažné nežádoucí účinky.

Sběr údajů však může být náročný, protože někteří pacienti si nemusí být vědomi, že mají myokarditidu nebo perikarditidu, protože příznaky mohou imitovat úzkostné reakce.

Když pacienti s podobnými příznaky navštívili nemocnici, sestry a lékaři je odmítali s tím, že jde o psychické problémy, a pravděpodobně si mysleli, že pacienti jsou nervózní nebo trpí těžkými záchvaty paniky, tvrdí doktor Balbona.

Navíc se domnívá, že některým příjemcům vakcín byly podány „slepé“ vakcíny namísto injekcí, které obsahovaly účinné léky. Po očkování Dr. Balbona provedl u několika pacientů testy a zjistil, že v krvi nemají protilátky proti COVID-19, jak se po očkování očekává.

Podle studie zveřejněné v časopise PLOS One vědci zjistili, že samotná vakcína proti COVID-19 způsobuje dlouhodobý syndrom COVID-19.

Dr. Balbona se domnívá, že vzhledem k tomu, že se samotnými vakcínami je třeba pečlivě manipulovat a uchovávat je, aby se zachovaly léky v nich obsažené, mohli někteří pacienti dostat injekce, které obsahovaly pouze fyziologický roztok.

Pacienti mu často vyjadřují obavy z toho, že po jednom nebo více očkování vakcínou proti COVID-19 onemocní.

„Pokud jste se tedy nechali očkovat před několika lety a cítíte se dobře a nemáte žádné problémy, jste pravděpodobně v pořádku,“ dodal.

Dr. Balbona se domnívá, že studie nakonec dokáže to, čeho je on a další lékaři svědky v péči o pacienty.

„V určitém okamžiku – myslím, že ten okamžik už dávno nastal – budou tyto vakcíny staženy z trhu. Nejsou bezpečné. Škodí lidem. Mohou lidem škodit způsobem, který je trvalý. Nedávná kontaminace DNA je velmi znepokojující z hlediska zvýšení rizika rakoviny,“ řekl.

Poznamenal však, že „základní technologie je něco, co je ve skutečnosti velmi pozoruhodné“, a to navzdory údajným rizikům rakoviny spojeným s použitím mRNA ve vakcínách proti COVID-19.

„Technologie mRNA byla při pandemii COVID-19 zneužita,“ řekl. „Neměla by se podávat bez rozdílu.“

„Je to genová terapie, o tom není pochyb. A ve správné situaci dokáže udělat pozoruhodné věci, pokud jde o dobro. Pokud dokážete zapnout a vypnout gen nebo protein u pacienta, který trpí velmi vážnou nemocí, je to v pořádku.

V budoucnu to může být báječný nástroj, ale musíte zveřejnit rizika a přínosy.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x