Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 7.1.2024

QAnon

CIA & PENTAGON V PANICE 🔥, PROTOŽE SPRAVEDLNOST POSTUPUJE A> PŘICHÁZÍ<< *NCSWIC

Vynucené zveřejnění EPSTEINOVA SEZNAMU je mnohem víc než jen seznam. JDE O výpis dat s tisíci stránkami, které budou zveřejněny.
MSM informuje o 800 stranách, konzervativní zpravodajství o více než 1500 stranách a alternativní média o více než 3000 stranách dat a informací ze soudního protokolu, protokolů, policejních zpráv a úplných výpovědí svědků……> A DALŠÍ PŘICHÁZEJÍ< ZA SCÉNOU>]; Bílé klobouky vykreslují americkému lidu a světu obraz, že [ EPSTEINOVA] KORUPCE je napojena na světovou pedofilní, vyděračskou síť obchodníků s lidmi a ještě větší je propojení, které povede ke světovému systému praní špinavých peněz prostřednictvím [ EPSTEINA] Izraele, cia.mi6 , vojenských zpravodajských služeb EU a USA.

> Toto je jen začátek 🔥 a otevírá dveře do korupčního systému CIA Pentagonu. > Tohle byl vždycky *PLÁN … A rozrůstající se EPSTEINOVA SÁGA SE ROZVÍJÍ V HLAVNÍ PŘÍBĚHY, KTERÉ PŘICHÁZEJÍ A ÚNIKY VIDEÍ A AUDIÍ Z RŮZNÝCH ZDROJŮ >>> VČETNĚ SAMOTNÉHO EPSTEINA, KTERÝ Mluví<<<<< _EPSTEINOVA SÁGA V LETNÍM OBDOBÍ ODHALÍ PLNÉ ZAPOJENÍ CIA. PENTAGONU. IZRAELSKÉ ROZVĚDKY S OPERACEMI MI6.. [sc name="wi" ][/sc] Bílé klobouky malují světu obraz. ... A pokračující ODHALOVÁNÍ povede k řízenému vojenskému převratu nad vládou a volbami v USA. Včetně několika zemí po celém světě. >Už dlouho vám říkám, že tyto události přicházejí a že se stanou . /// No, děje se to a roste to///

Myslíte si, že je to náhoda, že Q vojenské zpravodajské operace byly první, které EPSTEINA dostaly do světového povědomí, když stovky milionů ANONŮ a Světových patriotů hledaly údaje o EPSTEINOVI?

PRÁVĚ TEĎ_CIA. Pentagon je ve velké panice, protože jejich zkorumpovaný systém a instituce je uvnitř kolapsu a další data přicházejí a budou vyhozena.

Když se svět vzdal EPSTEINA, říkal jsem, co se stane a jak se to propojí se všemi složkami vlády, Hollywoodem. Zábavním průmyslem.

Myslíte si, že je to náhoda, že jsem vám řekl, že černošská komunita je vedena k odhalení hudebního a zábavního průmyslu?
Myslíte si, že to byla náhoda, když jsem vám řekl, že P Diddy je napojen na masivní pedofilní kruhy a sexuální vydírání? Tyto informace jsem vám poskytl už dávno a řekl jsem vám, že to bude mít spojitost s vraždami Tupaca a plánovanou nenávistí/válkou černochů proti černochům, která byla vytvořena prostřednictvím hudebního průmyslu řízeného CIA a elitami.
>
>_Teď tu máte HLAVNÍ celebrity, hudebníky, kteří odhalují P Diddyho kvůli sexuálnímu vydírání, pedofilii a sexuálním útokům. Pravda je stále silnější, protože se spojují hlavní síly a začínají VYŠETŘOVAT, že WILL SMITH má sex s muži a je součástí elitního kruhu mužské prostituce ( na Smithe toho padne ještě víc)
_
_Sean p Diddy Combs zabil matku svých dětí Kim Potterovou , měla důkazy, že P Diddy byl součástí satanistického kultu a našla ho při sexu s mladými chlapci a věděla o vraždách na těchto elitních večírcích. Chtěla to oznámit, ale byla zabita. … Ale v průběhu roku se objeví nové důkazy o napojení P Diddyho na sexuální vyděračský kruh a CIA a na [EPSTEINA].
_
_
_PRÁVĚ TEĎ… Operace bílých klobouků daly zelenou hollywoodským bílým kloboukům, aby šli po OPRAH WINFREY>≥> její spojení se CIA, Harvey Weinsteinem ,[ Epstein] finančním kruhem a kruhem Clintonových obchodníků s lidmi bude v příštích měsících ODHALENO…
Právě teď v Hollywoodu a na internetu celebrity útočí na Oprah a odhalují její kontrolu nad černošskými herci a černošskou zábavní komunitou.
(Oprah byla NASAZENA CIA a hollywoodskými elitami, aby převzala kontrolu nad černošskými komunitami a sjednotila je pod DNC a liberálními programy ) …… V příštích nadcházejících měsících se bílé klobouky chystají spojit JP MORGAN. Goldman Sachs Wells Fargo Blackstone BLACKROCK do ÚPLNÉHO KORUPČNÍHO SKANDÁLU, který je napojen na Pentagon CIA ( Rockerfellerové+ ELITY).

>> EPSTEINOVU SÁGU<< bude stále jasnější, že za EPSTEINOVOU A IZRAELSKOU ZPRAVODAJSKOU ELITOU stála CIA. BLACKROCK ,(Larry Fink + židovské elity) byli operátory EPSTEINA. _DOLŮ v Mexiku bude odhalena úplná korupce, že mexická vláda a armáda je plně řízena kartely a obchod s lidmi ze světových zemí, obchod s drogami přes mexické námořní přístavy probíhá za pomoci operací CIA a kartelů. ( V ZÁKULISÍ>],; MEXIKO SE PŘIPRAVUJE NA MASIVNÍ KOLAPS A ODHALENÍ TOHO, ŽE CIA ŘÍDÍ JEJICH ZEMI POMOCÍ OPERACÍ OSN A FINANCOVÁNÍ DCEŘINÝCH SPOLEČNOSTÍ DAVOS GROUP/ BLACKROCK.

*SLEDUJETE MOHUTNOU BOUŘKOVOU BUDOVU!!!! SLEDUJETE, JAK VOJENSKÁ ALIANCE BUDUJE KAUZU A ODHALUJE INFRASTRUKTURU SVĚTOVÉ KABALY DEEP STATE PŘED VAŠIMA OČIMA A PRO SVĚT, ABY JI VIDĚL A
KLÍČEM JE [ EPSTEIN]< EPSTEIN BRZY PROMLUVÍ A DALŠÍ WHISTLEBLOWEŘI SE OZÝVAJÍ PŘÍMO Z ÚNIKŮ INFORMACÍ Z CIA PENTAGONU A VOJENSKÉ ROZVĚDKY /// Satanský okultismus, který řídí Hollywood, hudební průmysl a tři větve USA. Vláda se dostává do SVĚTLA. BÍLÉ KLOBOUKY VÁM MALUJÍ OBRAZ. PRO KOHO PRACOVAL EPSTEIN? Máte víc, než si myslíte. Q PLÁN na záchranu světa. [sc name="wi" ][/sc] ___ EPSTEINOVA SÁGA ZASÁHNE KORUPČNÍ SYSTÉM EVROPSKÉ UNIE > OSN. DAVOS. ČTVRTOU ŘÍŠI> ROTHSCHILDY
VATIKÁN. >>>]]]IZRAEL

SVĚTOVÁ BOUŘE///
____
11.3

Q

Armáda je jedinou cestou

HRY STÍNŮ_

_Teď už by vám mělo být jasné, že Vivek Romaswamy vede stínovou kampaň pro Donalda Trumpa a vojenské operace.
_ ( Kaš Patel záměrně umístil VIVEKA)
Nyní by vám mělo být jasné, že Elon Musk záměrně zhroutil volební kampaň Rona Desantise. Desantis byl ke kandidatuře donucen jak bílými, tak černými klobouky ( hraje na obě strany) ….. V pozadí plánu černých klobouků je myšlenka, aby Desantis podpořil Nikki Haleyovou na prezidentku…… Bílé klobouky však mají v plánu ODHALIT rozsáhlý korupční skandál proti Desantisovi spojený s praním špinavých peněz ( spolupracovníci Epsteina ) a další. Po ODHALENÍ Desantise jeho voliči podpoří TRUMPA_

_-

_kampaň stínů deep state>
BLACKROCK CIA STOJÍ ZA FINANCOVÁNÍM NIKKI HALEYOVÉ . > DEEP STATE VKLÁDÁ SVÉ NADĚJE ZA HALEYOVOU a chce mít na svém místě republikánského prezidenta.
.. Ale [ ds] také chtějí, aby kandidovala hollywoodská celebrita> The Rock ( je to záloha pro případ, že by odhalení Epsteina vedlo k CIA. Vojensko-průmyslový komplex systém praní špinavých peněz napojený na Nikki Haleyovou by ji mohl potopit).
Deep State také tlačí na Michelle Obamovou, aby se zapojila do mixu..
Chtějí mít jistotu, že budou mít několik kandidátů.

____
WIRES>]; CIA se snaží sjednotit mládež a černošské komunity, aby podpořily nějakou celebritu v prezidentských volbách ( bude to The Rock) …..
_ Teď už chápete, proč KEVIN HART neustále hraje ve společných filmech s Dewaynem Johnsonem the rock.
>>> CIA. Caa záměrně nastrčila Kevina Harta do Hollywoodu a na komediální scénu.
_
_ TEĎ_ Bílé klobouky aktivizovaly některé celebrity, aby šly po odhalení Kevina Harta jako nastrčené osoby.

Od Kat Williams k Power House Dave Chappelle jdou po Oprah cia okultní operace několik černých celebrit a hudebníků se chystá odhalit satanistický průmysl. Od Los Angeles přes Střední Ameriku až po New York, pedofilní korupce, sexuální vydírání hudebního průmyslu až po satanské rituály se střetnou s EPSTEINOVOU SÁGOU.

Říkal jsem vám, že všechny tyto UDÁLOSTI se stanou.. Teď se to děje
…..

STÍNOVÉ HRY _
_____
ZA SCÉNOU>]; USSF MÁ MCAFEE [ KILLSWITCH], JULIAN ASSANGE [ KILLSWITCH] >
EPSTEIN [ EPSTEIN KILLSWITCH]
_To znamená, že mají všechny skryté klíče umístěné uvnitř internetových operací Killswitch, které obsahují všechny důkazy o světové satanistické korupci CIA. Pentagonu. Bývalých prezidentů. Celebrity a celá světová korupce spojená s izraelskými/ cia/ mi6 ELITAMI [ EPSTEIN] OPERACEMI.

PANIKA V PENTAGONU 🔥, PROTOŽE USSF ZÍSKALA VŠECHNY KLÍČE!!!
(Cheyennská hora. USSF vesmír x/ RUSKÁ ROZvědka/ ITALSKÁ ROZvědka/ BÍLÉ Klobouky v čínské rozvědce.
>>>> VŠICHNI MAJÍ KOPIE BIDENOVA LAPTOPU!!!!
CIA a Epsteinova data o korupci v jejich vlastních zemích již od roku 2018.

STÍNOVÉ HRY
Země po celém světě se připravují na Bouři _Události.
a zatýkací války a vědí, že jejich vlastní zpravodajské služby se chystají zahájit kybernetické válečné výpadky.

______
Bez ohledu na to, co se stane.. Vše směřuje k vojenské intervenci ve všech velkých zemích. ( 11.3)

Mil.WIRES>]; USA KANADA. SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ. AUSTRÁLIE.NOVÝ ZÉLAND NĚMECKO FRANCIE ITÁLIE POLSKO>>>VŠICHNI V ZÁKULISÍ JEDNAJÍ O ZAHÁJENÍ PROTOKOLŮ O MARŠÁLOVÉM PRÁVU A VOJENSKÝCH POSTUPECH A KOMUNIKACI <. _____ Všichni se připravují na přicházející letní ODHALENÍ plánované PANDEMIE 2021 a plné ODHALENÍ vakcín smrti a plné korupce propojující vojenské zpravodajské služby a banky a vůdce se světovým pedofilním vyděračským sexuálním kruhem a kruhem praní špinavých peněz NCSWIC _ VŠECHNO MÁME Q ______ 🔥 (Toto je z oficiální stránky vlády Bílého domu 👇) 05. LEDNA 2024 Poznámky prezidenta Bidena ke třetímu výročí událostí z 6. ledna "Trump se hodlá odvolat na ins- - Insurrectionist Act - zákon o povstání, který by mu umožnil nasadit - což za běžných okolností nesmí - umožnil by mu nasadit americké vojenské síly v amerických ulicích." ____ Již se nejedná o spiknutí. Říkám vám to všem už dlouho, jak vám to řekl i Q. Vojsko je jediná cesta. 11.3 Zákony války ☝️ Už to není konspirace... Teď je to otevřená OVERT operace .. 11.3 přichází > NCSWIC < 👇 Velmi důležitý INTEL o Mexiku a o tom, jak se Trumpovy bílé čepice chystají právně klasifikovat mexické kartely jako teroristickou organizaci. Sledujte tento důležitý kanál👇 Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

4 4 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x