Molekulární genetik vysvětluje, jak byly navrženy mRNA vakcíny, aby ovládly lidskou mysl

Dr. Michael Nehls

Nyní, když si všichni uvědomují, že vakcína proti COVID-19 ve skutečnosti nezabrání tomu, aby se lidé nakazili nebo přenesli nemoc na ostatní, se mnozí lidé možná ptají, proč vlády po celém světě tak naléhaly na to, aby se lidé nechali očkovat.

Renomovaný molekulární genetik Dr. Michael Nehls má jednu teorii. Podrobně studoval účinky mRNA vakcín proti COVID-19 na mozek a domnívá se, že právě způsob, jakým tato očkování ovlivňují naši mysl, přiměl vlády k tomu, aby je tak horlivě vnucovaly svým obyvatelům.

Nedávno hovořil s Tuckerem Carlsonem o své knize The Indoctrinated Brain (Indoktrinovaný mozek) a o tom, jak tyto vakcíny ovlivňují lidskou mysl. Vysvětlil, že vakcíny i samotný virus – který byl vytvořen v laboratoři, financován Čínskou vládou a částečně placen Americkou vládou – jsou důležitými součástmi rozsáhlého útoku na lidský mozek, který se snaží potlačit individualitu spojenou s jasnou a zdravou myslí.

Dr. Nehls řekl, že díky změnám, které to v mozku způsobuje, „můžeme být podrobeni, a dokonce bychom to přijali.“ Je také přesvědčen, že „nejde o zdraví, nejde ani o peníze – jde o ovládnutí lidské mysli.“

Dodal, že vakcíny mohly být navrženy i jinými způsoby, které by se tomuto ovlivnění mozku vyhnuly, ale tvůrci vakcín se skutečně rozhodli použít tento mechanismus – a nezdá se, že by to byla náhoda.

Investigativní novinář John Leake vysvětlil, proč je tato teorie tak přesvědčivá. Popsal svou vlastní zkušenost s COVID-19 z června 2022. Postupoval podle protokolu doktora Petera McCullougha a po třech dnech, kdy pociťoval extrémní únavu a příznaky ne nepodobné špatné kocovině, se rychle vrátil do normálu. Uvedl však, že se poté asi dva týdny cítil velmi depresivně a zaplavovaly ho chmurné myšlenky. I když se jeho tělo vrátilo do normálu a třetí den začal pokračovat v typických aktivitách, jako jsou dlouhé procházky, jeho mysl se tak rychle nezotavila.

Dr. McCullough mu řekl, že je to způsobeno neurozánětem způsobeným spike proteinem, což znamená, že tento účinek má jak virus, tak vakcína.

„Spike protein způsobuje zánětlivou imunitní reakci, která ovlivňuje mozek, a pitevní studie dokonce našly spike protein v mozku,“ vysvětlil Dr. McCullough.

Lidé, kteří nedokážou samostatně myslet, jsou snadněji ovladatelní
Ve skutečnosti mohou být účinky na mozek u očkovaných horší, protože vyvolávají v těle nekontrolovatelnou produkci spike proteinu po nepředvídatelnou dobu. Když navíc vezmete v úvahu, že vakcína není sterilizační, což znamená, že ti, kteří ji dostanou, se stále často nakazí virem – někteří z nich i vícekrát – je snadné pochopit, jak může mozek tolika lidí významně upadat, čehož se ti, kdo jsou u moci, mohou snažit využít k ovládání našeho chování, abychom na nich zůstali závislí.

Leake řekl, že si všiml, že mnoho lidí v jeho okolí pociťuje určitý druh duševní letargie. Například má pocit, že kvalita hlubokých rozhovorů mezi lidmi v poslední době poklesla. Zatímco mnoho lidí dokáže udržet krok s triviálními rozhovory, ty, které vyžadují více kognitivní energie, se v dnešní době zdají být náročné.

Poukázal také na to, že virus se objevil právě v době, kdy Světové ekonomické fórum oznámilo svůj děsivý program Velkého resetu. Ostatně sám zakladatel WEF Klaus Schwab řekl: „Pandemie představuje vzácnou příležitost k zamyšlení, novému pojetí a přenastavení našeho světa.“

Bylo by pro ně nesmírně výhodné prosazovat svou agendu, kdyby masy nebyly schopny samostatného myšlení.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x