„Mírotvorci“ OSN zabíjejí civilisty, zatímco pracovníci WHO znásilňují děti

OSN

Přední světový globalistický orgán vede terorista a je plný dětských predátorů a zvrhlíků, kteří se vydávají za „mírotvůrce“ a šiřitele „zdraví.“

Tímto orgánem je Organizace spojených národů (OSN), jejíž součástí je i nechvalně proslulá Světová zdravotnická organizace (WHO), která, jak víme, sehrála hlavní roli v „pandemii“ Wuhanského koronaviru COVID-19 pod falešnou vlajkou, která zřejmě navždy změnila svět k nejhoršímu.

Generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus je údajně terorista, který zaměstnává pedofily a násilníky a nechává jim volnou ruku nad nejchudšími a nejzranitelnějšími lidmi světa, aby si s nimi dělali, co chtějí.

Podle zpráv jde Ghebreyesus dokonce tak daleko, že s těmito zvrhlými zaměstnanci létá do malých měst v rozvojovém světě a po příletu jim poskytuje luxusní pronajatá auta a hotelové pokoje spolu se spoustou peněz, aby si mohli užívat s kýmkoli, koho mezi chudými lidmi potkají podle svých představ.

Australský senátor Malcolm Roberts toto a další skutečnosti odhalil na půdě parlamentu své země, když vysvětlil, že WHO „hnije od hlavy“, a označil ji za jednu z nejzkorumpovanějších institucí na světě.

„Bývalý terorista Tedros Ghebreyesus nevyhodí 83 zaměstnanců WHO, kteří se podíleli na zneužívání, včetně znásilnění a nucených potratů, přičemž jedné oběti bylo 13, a tvrdí, že znásilnění a nucené potraty neporušují politiku WHO, protože oběti nečerpaly pomoc WHO,“ řekl Roberts během svého projevu.

UNRWA zasahuje do oddělování civilistů od teroristů Hamásu v Gaze
Stejná situace je i v OSN, kde jsou skandály se znásilňováním na denním pořádku a kde jsou na klíčové mocenské pozice dosazováni dětští predátoři, kteří ani nepocházejí z jejich země, což mnohonásobně zvyšuje pravděpodobnost zneužití.

„Další sexuální skandály OSN byly zaznamenány v Bosně a Kosovu, stejně jako nechvalně proslulý sexuální obchod s dětmi na Haiti, který organizovalo více než 100 nedostatečně prověřených pracovníků OSN,“ vysvětluje národní zpravodaj Liberty Nation John Klar.

„Ve všech těchto případech se nedostatečně prověření zaměstnanci OSN (nebo jejích četných byrokratických poboček) stávají predátory těch, kterým byli pověřeni pomáhat, a pak se beztrestně vracejí domů.“

Dalším problémem OSN jsou vraždy. Ano, tito údajní „mírotvůrci“, kteří rádi říkají jiným zemím, co mají dělat a jak mají vést své války, „nevybíravě ostřelují“, abychom citovali jeden zdroj, „civilní obydlené oblasti a trhy“ v Mogadišu.

„Jen za poslední tři měsíce,“ pokračuje tentýž zdroj, „jednotky OSN v Mogadišu zabily více než 160 civilistů a více než 400 jich zranily.“

Další oblastí, kde se brutalita OSN rozmáhá, je Katanga, provincie Demokratické republiky Kongo. OSN, jednající jako zástupná ruka Sovětského svazu, bombardovala hlavní město provincie Elisabethville a svrhla prozápadního vůdce Moïse Tshombeho.

Pak je tu UNRWA, která právě teď tvrdí, že podporuje Palestinské civilisty v Gaze. Ukazuje se, že UNRWA je také plná teroristů, kteří zasahují do snah o třídění teroristů Hamásu od běžných civilistů, čímž vystavují civilisty riziku zranění nebo smrti.

„OSN promítá do Izraele zvýšené napětí a nedůvěru zasetou její opakovanou neschopností zabránit pronikání Hamásu do organizace,“ vysvětlují zprávy. „Prostor pro důvěru zdravotnického personálu a zaměstnanců OSN a WHO se zmenšuje, když lékaři dopravují ženy do předních linií války proti nemocem.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x