Mainstreamová média nadále ignorují strašlivé následky očkování proti COVID-19

očkování proti COVID-19

Nečinnost tváří v tvář přesvědčivým údajům o nepříznivých účincích očkování proti COVID-19 je kombinací čirého zla, masové vraždy a zločinů proti lidskosti.

očkování proti COVID-19

V našich zemích se odehrává tichá tragédie obrovských rozměrů. Tichá proto, že média odmítají spojit souvislosti.

Všimli jste si v poslední době tsunami titulků o vysoce postavených lidech, kteří „náhle zemřeli“ nebo utrpěli infarkt, mrtvici či krevní sraženinu v mladém věku? Celebrity, sportovci, baviči a generální ředitelé umírají nebo dostávají infarkty.

Vždycky se najde tisíc výmluv. Cokoli a všechno, jen ne obviňování vakcíny proti COVID-19. Nikdy to nemůže být vakcínou.

Zvláštní však je, že prakticky všichni tito mrtví, zmrzačení, postižení nebo vážně nemocní lidé mají jedno společné: byli očkováni. Jaká to divoká shoda okolností!

Brzy napíšu sloupek o 65 mých přátelích, známých a obchodních partnerech, lidech, které osobně znám a kteří zemřeli nebo vážně onemocněli poté, co byli očkováni. Čísla se hromadí. To nejsou náhody. Je to vzorec. Zkoumání takového vzorce se dříve říkalo „věda.“

Mezitím mám pro vás jeden osobní příběh, který by měl slyšet každý. Minulý týden jsem šel na večeři s jedním ze svých nejlepších přátel (říkejme mu Mike). Vyprávěl mi příběh své vlastní sestry, kterou těžce poškodila a zdravotně poznamenala očkovací látka proti COVID-19. Poté mi sdělil, že je mou velkou fanynkou a každou sobotu sleduje můj televizní pořad Real America’s Voice. Řekl, že by si se mnou ráda promluvila a podělila se o svůj příběh.

Včera jsme spolu mluvili. Tady je její příběh.

Říkejme jí Jane. Je to úspěšná generální ředitelka. Jane vede lékařskou organizaci, která pomáhá dětem. Chtěla mi zdůraznit, jak zdravá byla předtím, než dostala vakcínu. Služebně cestovala po celém světě a všude se tahala s vlastními zavazadly. Denně ujela na kole 15 mil. Chodila na hodinové lekce spinningu. Stravovala se zdravě. Nebrala žádné léky.

Během pandemie COVID-19 Jane COVID-19 nikdy nedostala. I nadále jezdila několikrát týdně na kole 15 mil a denně uběhla tři míle.

Pak na ni její lékař naléhal, aby se nechala očkovat vakcínou proti COVID-19. Měla obavy a byla skeptická, ale nakonec podlehla. Vzala si jednu dávku od společnosti Pfizer. Jednu. Žádné druhé očkování. Žádné posilovací očkování. Jen jedno.

To stačilo, aby jí to zničilo život. Jane už nikdy nebude jako dřív.

Během čtyř hodin pocítila extrémní bolest nervů. Bolest, jakou nikdy v životě nepocítila. Bolest otupující mysl.

Pak se ozvalo bušení srdce. Srdeční palpitace. Silné záškuby svalů. Silná svalová slabost. Dýchavičnost. Příšerná únava. Mozková mlha tak silná, že se už nedokázala soustředit ani zvládat základní úkoly.

Pak přišlo rozmazané vidění. Citlivost na světlo a zvuk. Suché oči a sucho v ústech. Závratě. Zvonění v uších tak hlasité, že nemohla myslet. Vypadávání vlasů v chuchvalcích. Silné pálení žáhy. Problémy s krevním oběhem: nohy jí zfialověly. Sotva chodila. Vnitřní třes tak silný, že měla pocit, jako by jí v těle vibroval mobilní telefon. V noci má takové bolesti, že nemůže spát.

Jane po očkování trpěla také menstruačními problémy. Letos v únoru krvácela tak silně, že byla hospitalizována a nakonec musela podstoupit akutní operaci.

V březnu to byl nový problém vyžadující hospitalizaci. Srdce jí tlouklo tak rychle, že měla pocit, že exploduje. Ze 60 úderů za minutu se během několika sekund zvýšilo na 165. Její stav srdce je tak vážný, že se obává, že by mohla kdykoli „náhle zemřít.“

Tohle je Janin nový normální stav. Celý život byla naprosto zdravá. Pak si vzala vakcínu proti COVID-19 od společnosti Pfizer. Po této jediné vakcíně se její život okamžitě změnil. Nyní je pro ni obtížné dojít si na záchod.

Není to však náhoda. Jane se připojila k facebookové skupině obětí vakcíny proti COVID-19. Nyní má již 5 000 členů – všichni s podobnými příběhy.

Možná právě oni mají štěstí… S manželkou jíme každý pátek večer v naší oblíbené restauraci. Manažer (říkejme mu John) se každý týden zastavil u našeho stolu, aby nás pozdravil. Vždy se podělil o příběhy své ženy a dcery. Jeho rodina byla jeho život. Rádi jsme si s Johnem povídali.

Před třemi týdny jsme vešli do restaurace. Hlavní manažer nám řekl, že John právě „náhle zemřel.“ Nikdy v životě nebyl nemocný, bylo mu 52 let, a najednou se zhroutil a zemřel na infarkt před očima své ženy. Protože každý zaměstnanec musel být očkován, aby mohl pracovat, víme, že John byl očkován. O nadcházejícím víkendu se zúčastníme jeho zádušní mše.

Fakta jsou jasná. Interní zpráva CDC uvádí více než 117 000 nadměrných úmrtí amerických dětí po zavedení vakcíny. DĚTI. To je více nadměrných úmrtí dětí za dva roky než všech amerických vojáků zabitých ve vietnamské válce za deset let.

Životní pojišťovny uvádějí, že od roku 2021 (kdy se začalo očkovat vakcínou proti COVID-19) bylo mezi Američany v produktivním věku více nadměrných úmrtí než kdykoli v historii. Co mají Američané v produktivním věku společného? Bidenova administrativa je donutila, aby si vzali vakcínu, jinak přijdou o práci.

Ed Dowd, bývalý finanční manažer společnosti Blackrock, který se živí analýzou čísel, říká, že od zavedení vakcíny se počet invalidů zvýšil o miliony. MILIONY. Proto je tak velký nedostatek zaměstnanců.

Víme, že se to děje. Další obětí můžete být vy, váš manžel nebo manželka, vaše děti.

Nedělat teď nic, tvářit se, že se to neděje, doufat, že to zmizí, snažit se to ututlat, to už není o nevědomosti, klamu nebo dokonce chamtivosti.

V tuto chvíli nedělat nic, odmítat jednat, je kombinací čirého zla, masové vraždy a zločinů proti lidskosti.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x