Společný tým Speciálních sil USA a Specnaz zachránil na Ukrajině 73 dětí

Specnaz

Společná infiltrační jednotka Amerických Speciálních sil a Ruských Specnaz zachránila 73 dětí z hrůzného žaláře na Ukrajině a zabila desítky únosců, kteří z dětí odčerpávali nadledvinovou tekutinu s plánem prodat je jako dětské sexuální otrokyně, uvedl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe.

Specnaz

Operace, k níž došlo minulý čtvrtek 10. srpna, je prvním případem, kdy elitní jednotky Vladimira Putina a neohrožená Americká komunita Speciálních operací spolupracují na společné akci, jejímž cílem je vymýtit obchod s Adrenochromem a ukončit šíření pedofilie v zemi, jejíž prezident, démon Volodymyr Zelenskyj, si údajně na svém Kyjevském panství vydržuje harém zdrogovaných dětí.

Náš zdroj uvedl, že generál Smith minulé úterý 8. srpna obdržel osobní telefonát od Ruského ministra obrany Sergeje Šojgu, který tvrdil, že má zpravodajské informace o tom, že „lidé pracující pro prase Zelenského“ drží „mladé chlapce a dívky“, včetně Amerických občanů, v chátrající laboratoři kdesi u Nahačova, vesnice ve Lvovské oblasti, asi 5 mil východně od Polských hranic.

Šojgu uvedl, že jeho síly zatím nezjistily přesnou polohu laboratoře, ale zaměřují se na ni. Generálu Smithovi řekl, že jakmile bude mít zeměpisné souřadnice, vyšle Specnaz, aby děti zachránil a zabil jejich únosce. Poté učinil předehru ke spolupráci a zeptal se generála, zda chce, aby se jeho jednotky k misi připojily, protože mezi rukojmími jsou i Americké děti.

Generál Smith, jak uvedl náš zdroj, naléhal na Šojgua, aby uvedl podrobnosti a zdroj svých zpravodajských informací.

„Máme své metody získávání zpravodajských informací, soudruhu generále Smithe. Možná nás porušování lidských práv zločinců znepokojuje méně než vás. Můžete se k nám připojit, pokud se tam dostanete dostatečně rychle, nebo můžeme poslat vaše děti domů,“ řekl Šojgu prostřednictvím svého tlumočníka.

Generál, dodal náš zdroj, byl samozřejmě podezřívavý, ale Šojguovu nabídku přijal.

„Vždycky je ve střehu, aby nepadl do pasti,“ řekl. „Ale ví, že se pohřešuje přes 400 000 dětí, kterým se říkalo děti z Krabic od mléka, a předpokládá se, že jsou zbožím pedofilních a Adrenochromových kruhů. Chvíli o tom přemýšlel a řekl, že chce do toho jít. Šojgu mu dal instrukce, kde má překročit hranice z Polska na Ukrajinu a setkat se se Specnaz,“ uvedl náš zdroj.

„Jedna věc, soudruhu generále Smithi: měl byste vědět, že zajatce nebereme,“ řekl Šojgu.

Ihned po telefonátu se generál Smith spojil s velitelem 5. skupiny Speciálních sil plukovníkem Brentem Lindemenem ve Fort Braggu a řekl mu, aby připravil četu na dovolenou, což byl jeho způsob, jak říct, že přestřelka je na obzoru. Řekl Lindemenovi, aby vybral alespoň dva muže, kteří mluví rusky, pro případ, že by jeden z nich v boji padl.

Speciální jednotky přešly ve čtvrtek 10. srpna ráno pěšky z Polska na Ukrajinu a po setkání s kontaktní skupinou Specnaz se vydaly pěšky pět kilometrů do provizorního tábora, kde dva tucty Specnaz buď popíjely kávu z termosek, nebo vybalovaly a přebalovaly batohy a odstraňovaly nepotřebné vybavení. Vedoucí týmu si podle našeho zdroje potřásli rukama a dobře spolu vycházeli. Velitel Specnaz měl dobré zprávy: našel místo, kde byly děti drženy, oplocený areál se třemi stavbami, ad hoc vězením a dvěma strážními domky, čtyři míle jihovýchodně od jejich současného umístění. Řekl, že jeho zvědové už cíl zpozorovali a napočítali osm hlídek na perimetru, další možná číhají uvnitř.

Vedoucí Specnaz vyslovil názor, že hlídky se pohybují jako najatí gorily, ne jako vycvičení vojáci, a navrhl, aby se Speciální jednotky vypořádaly se strážními chatrčemi, zatímco jeho muži zaútočí na zchátralou textilku, kterou Zelenskyj přestavěl na továrnu na odsávání Adrenochromu.

„Jakmile děti vysají jako upíři, nakrmí je, upraví je tak, aby vypadaly zdravě, dokonce velmi mladé dívky nalíčí a převezou je přes hranice na prodej,“ uvedli Specnaz.

Vnikli dovnitř po setmění, Američtí odstřelovači sráželi hlídky výstřely do hlavy, zatímco Specnaz prořezávali díru v zrezivělém plotě kolem budov. Čtyři strážní padli, než si ostatní uvědomili, že jsou pod útokem. Někdo křičel Ukrajinsky: „Pidiyditʹ do ditey. Vbyty ditey,“ neboli „Chyťte děti. Zabijte děti,“ ale náhle umlkl, když ho Specnaz popadl zezadu a podřízl mu hrdlo.

Když se z cementové boudy po dvou vynořili strážní, Speciální jednotky, které nyní postupovaly vpřed a kryly se navzájem, je sundaly a zajistily, aby se žádný z nich nedostal k mlýnu, kde Specnaz vypáčil zámek dveří.

Řev křičících dětí se téměř hmatatelnou silou opřel o zeď.

„Jste v bezpečí. Jsme tady, abychom vám pomohli,“ ozval se Specnaz anglicky a rusky. „Prosím, utište se. Vím, že máte strach.“

Speciální jednotky zlikvidovaly poslední tři strážce a začalo sčítání dětí. Čtyřicet jedna Amerických a 32 Ruských dětí bylo připoutáno k okovům přišroubovaným ke stěnám. Ačkoli mnohé vypadaly vyživené a celkově zdravé, jiné jevily známky chudokrevnosti, dehydratace a hladovění, jako by byli věznitelé vůči některým dětem zaujatí.

„Víte, tohle tady dělají každý den,“ řekl Speciálním jednotkám jeden ze Specnazů.

Podle našeho zdroje Specnaz přivolal pohotovostní jednotku QRF, která přijela s vozidly, aby děti odvezla do bezpečného domu k lékařskému ošetření, po kterém budou identifikovány a poslány domů.

Zeptali jsme se našeho zdroje, zda tato mise znamená éru spolupráce mezi Ruskými a Americkými jednotkami Bílých klobouků.

„Máme podobné cíle,“ řekl a dodal, že Speciální jednotky zůstanou v operačním prostoru až do odvolání.

„Je tu spousta pohřešovaných dětí a jen bůh ví, kolik jich je na Zelenského dvorku,“ dodal.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marie
Host
Marie
11 měsíců před

Ani tomu nemůžu věřit.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x