Lidé přicházejí o zuby a zubaři tvrdí, že příčinou mohou být „vakcíny“ proti COVID-19

bolest zubu

Od té doby, co byly prostřednictvím operace Warp Speed vypuštěny „vakcíny“ proti koronaviru Covid-19, prudce vzrostl počet pacientů trpících záhadnými a závažnými příznaky spojenými se zuby a kostmi.

bolest zubu

Dr. Amy Hartsfieldová, specialistka na orofaciální bolest a zubní spánkovou medicínu z Alabamy, říká, že v poslední době zaznamenala obrovský nárůst pacientů, kteří tvrdí, že je bez zjevné příčiny bolí a dokonce se jim zhoršují jinak zdravé zuby a čelistní kosti.

„Viděla jsem pacienty bez předchozích zdravotních problémů, kteří měli naprosto zdravé zuby a nyní mají bolestivé syndromy spojené s těmito zdravými zuby,“ řekla Hartsfieldová nezávislým médiím.

Mnoho jejích pacientů trpí neurovaskulárními a myofasciálními bolestmi hlavy a obličeje, které zahrnují bolesti hlavy, bolesti zubů, které nesouvisejí s konkrétním zubem nebo zuby, osteonekrózu čelisti, problémy se spánkem, hučení v uších a autoimunitní onemocnění ústní dutiny a obličeje. Tyto stavy souvisejí se sklonem vakcín proti COVID-19 způsobovat „mikro“ krevní sraženiny v celém těle, vysvětlila Hartsfieldová.

Očkování proti COVID-19 způsobuje velké poškození lidského těla, které nakonec vede k předčasnému úmrtí
Jednou z takových osob, které začaly trpět závažným úbytkem kostní hmoty poté, co jim byla aplikována injekce mRNA společnosti Moderna, je 79letá Cheryl Alversonová, které musely být vytrženy všechny dolní zuby kvůli masivní opakované infekci způsobené rozsáhlým úbytkem kostní hmoty po injekci.

Alversonová navštívila Hartsfieldovou, která jí nařídila několik krevních testů, včetně několika specifických testů souvisejících se srážlivostí krve. Ty ukázaly, že Alversonové tělo bylo přetíženo mikro sraženinami z očkování.

Hartsfieldová zjistila, že tyto mikro sraženiny přímo narušují hojení kostí po extrakcích, nehledě na to, že se obvykle vyskytují pouze u pacientů, kteří užívají léky na osteoporózu nebo kteří podstoupili radioterapii, což se v Alversonové případě netýkalo ani jednoho z těchto případů.

Jediné, co Alversonová před vznikem těchto příznaků udělala, bylo, že podstoupila sérii injekcí Moderna mRNA proti COVID-19 a také následnou posilovací injekci. A téměř okamžitě poté se u ní objevily problémy s kostmi a zuby.

Dr. Doug Denson, další ústní chirurg z Alabamy, říká, že u svých pacientů, z nichž mnohé nyní posílá k léčbě přímo Hartsfieldové, pozoruje totéž. Denson říká, že si není stoprocentně jistý, že příčinou potíží jeho pacientů jsou injekce proti COVID-19, i když se zdá, že to spolu souvisí.

„Podle mého názoru se korelace ne vždy rovná příčině… opět se od začátku pandemie objevily některé zvláštní příznaky,“ řekl. „Jen není možné určit přesný mechanismus nebo příčinu.“

Hartsfieldová musela kvůli náporu nových pacientů, které navštěvuje a kteří trpí problémy se zuby a kostmi po očkování, začít vyšetřovat své pacienty na přítomnost vakcíny.

„Musím tyto lidi prověřovat, abych zjistila, zda byli očkováni, kdy a kolikrát, a pak zjišťuji, zda je mohu léčit,“ řekla a dodala, že většina praktických lékařů screening na očkování proti COVID-19 neprovádí.

„Když požádáte celou populaci, aby se nechala povinně očkovat vakcínou, která má více nežádoucích účinků než jakákoli jiná vakcína v historii, což je uvedeno v systému hlášení nežádoucích účinků vakcín z údajů Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, určitě se dočkáte poškození zdraví.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x