Bidenova zločinecká rodina bude mít obrovské zisky z vakcín proti opičím neštovicím

Hunter a Joe Biden

Jak se dalo očekávat, současný obyvatel Bílého domu se chystá získat spoustu peněz z nových „vakcín“ proti opičím neštovicím, které se v současné době vyvíjejí.

Hunter a Joe Biden

Jak nyní víme, Penn Biden Center, globalistický think tank při nemocnici Pensylvánské univerzity, dostává příliv peněz na vytvoření další vlny plandemických injekcí warpovou rychlostí. A jak napovídá jeho název, Penn Biden Center je přímo napojeno na Bidenovu zločineckou rodinu.

Patrick Howley řekl Owenu Shroyerovi během nedávného živého vysílání pořadu „War Room“, že farmaceuticko-průmyslový komplex maže Bidenově zločinecké rodině půdu pod nohama, aby mohla ve velkém profitovat z akce pod falešnou vlajkou, která se právě odehrává v souvislosti s opičími neštovicemi.

„Pensylvánská univerzita, která hostí think tank Joea Bidena Penn Biden Center a platila Joeovi Bidenovi před jeho kandidaturou na prezidenta, dostala zaplaceno od společnosti Bavarian Nordic za provedení klinické studie vakcíny proti opičím neštovicím Bavarian Nordic,“ uvádí Howleyho článek, který zveřejnil National File.

„Hostitelská univerzita Joea Bidena profitovala z toho, že pomáhala společnosti Bavarian Nordic vyvíjet vakcínu proti opičím neštovicím MVA-BN.“

Penn Biden Center je mimochodem financováno z obecných prostředků UPenn. Vakcína MVA-BN, která se tam testuje, je ve Spojených státech známá jako vakcína proti opičím neštovicím Jynneos.

Dokument z roku 2014 dále odhalil, že UPenn je placena přímo společností Bavarian Nordic, která obdržela 100 milionů dolarů od amerických daňových poplatníků, a to od nikoho jiného než od kariérního vládního zaměstnance Tonyho Fauciho.

Biden údajně nastoupil na UPenn v roce 2017, rok poté, co opustil post viceprezidenta. Zdá se, že podvod s opičími neštovicemi byl vymýšlen pod rouškou tmy, zatímco tehdejší prezident Donald Trump v rámci operace Warp Speed propagoval wuhanský koronavirus (COVID-19) a prosazoval podvodné „vakcíny“ proti němu.

Nyní byla Bidenovi předána štafeta pro Plandemii 2.0, která bude zahrnovat vlastní sadu podvodných očkovacích látek a pravděpodobně mnoho stejných represivních omezení, jaká byla zavedena pro COVID-19.

Nyní víme, že UPenn získala spoustu peněz také z COVIDu. Škole platila licenční poplatky společnost BioNTech, partner společnosti Pfizer v oblasti injekcí. Čím více injekcí Pfizer-BioNTech prodá, tím více peněz škola vydělá. A pokud Bidenův Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) udělí injekcím plné schválení, jak se očekává, pak UPenn i Biden shrábnou ještě více peněz.

A to díky dohodě, kterou UPenn uzavřela v roce 2018, kdy Biden pro univerzitu pracoval.

Podle finančních dokumentů, které získal File, dostává Penn Biden Center pravidelné „milníkové platby“ z prodeje injekcí Pfizer-BioNTech a z každého nového schválení FDA.

Je také důležité poznamenat, že UPenn je úzce napojena na komunistickou Čínu, stejně jako celá Bidenova zločinecká rodina.

„Díky tomu, že se Joe Biden může po skončení svého prezidentství vrátit do Bidenova centra na Penn, se Biden dostává do pozice, kdy může osobně profitovat z vakcín, které prosazuje,“ vysvětluje Howley. „Společnost Pfizer-BioNTech se snaží získat nové povolení pro dětský booster pro děti ve věku 5 až 11 let.“

„Pod dohledem prezidentky UPenn Amy Gutmannové proudily do univerzitních fondů obrovské sumy peněz, které byly zjevně určeny na dovoz studentů z celého světa, včetně studentů z komunistické Číny a Čínské lidové republiky, s poznámkami administrátora, jako je ‚UJISTĚTE SE, ŽE STUDENT JE Z ČÍNY‘.“

Je zřejmé, že zločinecké kruhy sahají hluboko a plně pronikly do Washingtonu D.C. Mějte to na paměti, až se začnou prosazovat očkování proti opičím neštovicím stejným způsobem, jako se prosazovalo očkování proti COVID-19.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x