5G antény vyvolávají u dětí bolesti hlavy, žaludku a problémy se spánkem

5G antény

Nový recenzovaný výzkum zjistil, že u dětí, které se dostanou příliš blízko k bezdrátovým 5G věžím, se objevují vážné zdravotní problémy, jako jsou chronické bolesti hlavy, žaludku a potíže se spánkem.

Tři děti a jejich rodiče onemocněli těmito a dalšími příznaky poté, co strávili dovolenou na letním sídle vzdáleném pouhých 125 metrů od věže mobilní sítě s několika 5G anténami.

Studie publikovaná v časopise Annals of Clinical and Medical Case Reports ukazuje, že příznaky u členů rodiny rychle ustoupily poté, co opustili letní sídlo a vrátili se do svého běžného domova, který se nenachází tak blízko 5G antén.

U dětí, jejichž věk se pohyboval od čtyř do osmi let, se také objevily emoční příznaky způsobené pobytem v blízkosti 5G antén. Patří mezi ně zvýšená podrážděnost, protože záření ovlivňovalo jejich smysly.

5G je pro lidi možným rozsudkem smrti
Dr. Lennart Hardell, přední vědec zabývající se riziky rakoviny způsobené zářením, a Mona Nilssonová sestavili vlastní zprávu o tom, jak 5G ovlivňuje zdraví malých dětí, přičemž Hardell, onkolog a epidemiolog, řekl serveru The Defender následující:

„V medicíně je dobře známo, že děti jsou citlivější na toxické látky než dospělí. Navíc mají delší průměrnou délku života, takže chronické zdravotní problémy se u nich mohou rozvíjet delší dobu.“

Podle Hardella je 5G stále „poměrně nové“, což znamená, že existuje jen velmi málo studií o jeho účincích. Vypadá to, jako by vládní regulátoři dali telekomunikačnímu průmyslu razítko na schválení bezdrátové technologie, aniž by předtím prokázali, že je bezpečná.

Miriam Eckenfels-Garciaová, ředitelka programu Elektromagnetické záření a bezdrátové sítě organizace Children’s Health Defense (CHD), uvedla, že zavádění 5G je „dalším příkladem toho, že finanční a průmyslové zájmy převažují nad ochranou zdraví našich dětí.“

„Stejně jako v této případové studii vidíme negativní dopady této technologie na zdraví a místo toho, abychom uplatňovali princip předběžné opatrnosti, dokud nebudeme moci zjistit plný rozsah dopadů na zdraví a životní prostředí, naše vládní agentury – v zajetí průmyslu – umožňují instalaci 5G kdekoli,“ řekla Eckenfels-Garcia pro The Defender.

„CHD dělá vše, co může, aby tento nebezpečný vývoj potlačila prostřednictvím soudních sporů, vzdělávání a obhajoby, a jsme vděční vědcům, jako jsou Dr. Hardell a Mona Nilssonová, že na tyto případy vrhají světlo.“

V rámci studie byla rodina, která tam odjela, požádána, aby po návštěvě vyplnila dotazník o příznacích, kterými trpěla ona a její děti během dovolené. Měli ohodnotit závažnost jednotlivých příznaků na stupnici od jedné do deseti.

Všechny tři děti ve věku čtyř, šesti a osmi let uvedly, že měly problémy se spánkem a trpěly emočními příznaky, které zahrnovaly „podrážděnost“ a „emotivitu“, přičemž oba příznaky byly ohodnoceny stupněm 10, tedy nejvyšším stupněm.

„Dvě z dětí dostaly průjem, bolest žaludku a bolest hlavy ohodnocené na stupnici závažnosti mezi 8 a 3,“ uvádí studie. „Dítě ve věku 6 let, které nemělo bolesti břicha a průjem, dostalo kožní vyrážku ohodnocenou stupněm 8 na stupnici závažnosti.“

„Příznaky se objevily brzy po příjezdu do domu a zmizely po návratu domů, kde byla úroveň radiace podstatně nižší.“

Nilssonová, která řídí Švédskou nadaci radiační ochrany, v reakci na tato zjištění uvedla, že je považuje za „velmi znepokojující“, a dodala, že děti v tomto věku by ještě neměly trpět takovými příznaky, ačkoli jimi stále častěji trpí jako „předpokládanými účinky rostoucí expozice radiofrekvenčního záření.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x