WHO utrpěla porážku, protože země se masivně postavily proti globalistickým plánům

WHO

Minulý týden se v Ženevě konalo Světové zdravotnické shromáždění. Členské státy Světové zdravotnické organizace (WHO) zde jednaly mimo jiné o kontroverzních změnách Mezinárodních zdravotnických předpisů.

WHO

Země jako Austrálie, Velká Británie a Spojené státy vyjádřily podporu pozměňovacím návrhům a vyzvaly ostatní země, aby učinily totéž, čímž se fakticky vzdaly své suverenity, píše australský poslanec Stephen Andrew.

Země se však proti plánům globalistů masivně staví. „Skvělá zpráva!“ oznámil Andrew. Dne 25. května, na Den Afriky, přečetla Botswana prohlášení jménem 47 afrických členských států. Země uvedla, že „reformy“, které Afričany velmi znepokojují, nepodpoří.

Výhrady k pozměňovacím návrhům vyjádřily i další země, které jim nevyjádřily podporu, včetně Brazílie, Ruska, Indie, Číny, Jihoafrické republiky, Íránu a Malajsie. Brazílie uvedla, že raději opustí Světovou zdravotnickou organizaci, než aby své obyvatele vystavila novým změnám.

Nakonec byla WHO nucena ustoupit. „Ale ještě to nevzdali. Naopak, vytvořili novou pracovní skupinu, která má ‚poskytnout technická doporučení k navrhovaným změnám‘, jež budou znovu předloženy v roce 2024 na 77. zdravotnickém shromáždění spolu s pandemickou smlouvou,“ uvedl Andrew.

Poznamenal, že v USA republikáni silně tlačí na pilu a předložili návrhy zákonů, které by měly zabránit tomu, aby WHO získala ještě větší pravomoci. Andrew zdůraznil, že občané musí nadále zvyšovat tlak na agendu ESG. ESG je zkratka pro „environmentální, sociální a správní politiku.“ Globalisté stále více uplatňují tyto ideologické nefinanční faktory k identifikaci ekonomických „rizik a příležitostí k růstu.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x