Dr. David Martin: Plánované vypuštění opičích neštovic je teroristická operace proti lidstvu

Opičí neštovice

Na základě přibývajících důkazů je nepopiratelné, že nové strašení opičími neštovicemi je další vymyšlenou „epidemií“, která byla nasazena za účelem páchání „domácího teroru“ na veřejnosti – která by už měla vědět, že jsme opět podvedeni a terorizováni.

Opičí neštovice

Dr. David Martin v pořadu „Člověk v Americe“ svému hostiteli řekl, že modus operandi této operace není ničím novým. Svět toho všeho dostal pořádnou dávku v průběhu koronaviru Covid-19, pro který jsou opičí neštovice zřejmě druhým kolem.

„Když chcete terorizovat obyvatelstvo, co uděláte? Obraťte se na odborníky!“ vysvětlil Martin.

Ukázalo se, že opičí neštovice byly stejně jako Covid plánovány k uvolnění právě v tomto bodě časové osy. A mnozí z těch samých hráčů, kteří na Covidu vydělali, mají opět shrábnout peníze z opičích neštovic.

„Rád poukazuji na to, že spousta lidí byla opravdu naštvaná kvůli tomu, že toto plánované vydání opičích neštovic na květen 2022 pochází z publikace z 21. března,“ dodal Martin.

„A lidé sedí a říkají si: ‚Proboha – jak mohli být tak prozíraví, že zjistili, že se chystá uvolnění opičích neštovic tři dny před uvedeným datem, kdy má údajná epidemie nastat?'“

Celých 15 měsíců předtím, ještě v březnu 2021, naplánovali globální architekti pozdější uvolnění opičích neštovic, které dopadlo přesně podle plánu „plus minus tři dny“, poznamenává Martin.

„Poslouchejte, jde o záměrné pokračování kampaně domácího teroru, která má zajistit, aby veřejnost zůstala ve strachu, kognitivní disonanci a nevíře v to, co popsal Platón v Republice,“ říká.

„Víte, že Platón se v Republice zmiňoval o tom, že někdy jsou zločiny tak troufalé, že pouhé konstatování jejich troufalosti ochromí obyvatelstvo.“

My, lidé, musíme říci NE dalšímu kolu plandemické tyranie
Miliony lidí již mají Covidové spáleniště a pravděpodobně se nebudou bát opičích neštovic, když si uvědomují, že se používá mnoho stejných taktik k šíření strachu a paranoie z testování na ne „pozitivních.“

Na druhou stranu, miliony dalších lidí také naletěly na Covidovou pandemii a stále věří, že tam venku je nějaká neviditelná hrozba, která jen čeká na to, aby je a jejich babičky zabila – proto někteří lidé stále nosí na veřejnosti roušku.

Která strana zvítězí v další vlně zdravotnických válek, se teprve ukáže. Doufejme, že je dost lidí, kteří si uvědomují, co se skutečně děje, a že se další plánovaná pandemie nepodaří prosadit.

Vláda a média mohou o opičích neštovicích šířit strach, jak chtějí, ale jejich moc končí tam a tehdy, když veřejnost odmítne cokoli z toho poslouchat nebo se tím řídit.

My, lidé, máme přece jen mnohem větší moc, než si uvědomujeme. Stačí, aby se pár dobrých mužů a žen postavilo proti těmto pokusům o zločiny proti lidskosti, a inspirovalo tak ostatní, aby udělali totéž, dokud se nevytvoří sněhová koule odporu.

Můžeme být rádi, že si osa ČKS-Davos vybrala pro svůj další globální pandemický hoax relativně neškodné opičí neštovice místo Marburgu, neštovic a ptačí chřipky, čímž ospravedlnila depopulaci světa pomocí hladu a smrtících injekcí.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Přemek
Host
Přemek
1 rok před

My, Lidé, víme, že Temnota v křeči, vědoma si svého nevyhnutelného zániku, vypouští své otrávené šípy ve snaze, aby když chcípe koza jí, ať chcípne i Lidem. Síla ducha vede k eliminaci nejen iracionálního strachu, který paralyzuje, ale především posiluje i fyzickou imunitu. Proto je prevence všem nemoce cestou, která nás chrání i před těmito jedovatými šípy. Ostatně, ukazuje se, že Lidé v kontaktu s infekcemi poslední doby se nejen že nenakazí, ale sami pomáhají těm, kteří doposud nepochopili a nevědí nic o štítu účinném proti všem infekcím, jedům a nemocem jimi vyvolanými. Buďme Lidé, vědomí, důstojní a následující své svědomí.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x