Studie odhalila problémy s mRNA vakcínami, „které by mohly mít fatální následky“

mRNA vakcíny

Odborný časopis Nature nedávno zveřejnil studii, která poukazuje na závažné problémy s mRNA (modRNA) „vakcínou“, které by mohly mít fatální následky.“ Studii si však nemůžete přečíst, protože byla před veřejností skryta.

Biomedicínská vědkyně Dr. Lidiya Angelova, která měla možnost neveřejnou studii analyzovat, říká, že důvod, proč byla tato studie skryta, může souviset s tím, že její obsah je pobuřující a vykresluje výrobce mRNA vakcín (tj. společnosti Pfizer, Moderna a BioNTech) v negativním světle.

„Je to proto, že je v studii něco, co může lidi rozzuřit a přimět je, aby zodpovědné osoby pohnali k odpovědnosti?“ zeptala se Angelová po nahlédnutí do studie a dodala, že „chybí údaje ke dvěma závažným problémům, které by mohly mít fatální následky.“

„Vakcíny proti COVID-19 neměly být nikdy podávány lidem,“ uvedla dále.

Podle Angelové existují „strategie“, které mohou lidé, kteří si nechali aplikovat mRNA injekce, použít, aby se pokusili očistit své tělo od „toxicity léků a vakcín.“ Tato toxicita může mimochodem zahrnovat narušení imunity (tj. autoimunitu), reakce na nanočástice, chronický zánět, cytokinovou bouři a přecitlivělost.

V samotné studii se z toho, co vidíme, také jasně uvádí, že „klinické použití mRNA ve vakcínách a lécích je relativně nové, což vyvolává důležité bezpečnostní obavy, které je třeba řešit.“

Obama přiznává, že operace Warp Speed byla klinickým testem „na miliardách lidí po celém světě“
Barack Obama nedávno vystoupil ve Stanfordském centru kybernetické politiky, aby promluvil o tom, co považuje za úspěšné provedení operace Warp Speed, v jejímž důsledku dostalo zhruba 70 % světové populace alespoň jednu dávku mRNA vakcíny.

„Nyní jsme v podstatě klinicky otestovali vakcínu na miliardách lidí po celém světě,“ řekl Obama a přiznal, že operace Warp Speed, produkt Trumpova režimu, byla v podstatě nucenou klinickou zkouškou nevyzkoušených, experimentálních léků.

Mějte na paměti, že Donald Trump se dodnes chlubí tím, jakou roli sehrál při vytváření a uvolňování mRNA vakcín proti COVID-19. Tvrdí, že díky jeho prezidentství byly uvolněny warpovou rychlostí, a nikoliv podle běžného časového harmonogramu výroby vakcín.

Jednou konkrétní oblastí výzkumu, o které se před uvolněním mRNA vakcín vůbec neuvažovalo, je LNP (lipidové nanočástice) mRNA toxicita. LNP-mRNA je nyní identifikována jako něco, co způsobuje reakce přecitlivělosti neboli HSR, které se mohou projevovat jako:

– Anafylaxe

– Myokarditida

– Otok hrdla

– Respirační selhání

– Hemodynamické změny

PEGylovaný lipid je údajně nejpotenciálněji reaktogenní složkou LNP-mRNA.

Ukázalo se, že do buněk se skutečně dostane pouze 1-2 % LNP-mRNA. Zbývajících 98 procent je přehlíženo a šíří se po celém těle, zejména v játrech, jako alergizující látka.

LNP-mRNA se hromadí v játrech a zatím není známo, jak dlouho trvá, než se rozloží a uvolní z těla. Obáváme se, že jakmile se tam usadí, bude nadále produkovat vedlejší toxické produkty, jako jsou aldehydy, které mají ještě negativnější účinky.

„LNP-mRNA má mnoho neznámých účinků na organismus,“ upozorňuje The Exposé (Velká Británie) s odvoláním na práci Angelové. „Vakcíny proti COVID-19 by nikdy neměly být podávány lidem, což je známo již od prvních testů této technologie.“

„Je čas na zahájení dalšího Norimberského procesu,“ napsal někdo v komentářích o tom, že všichni, bez ohledu na politickou stranu, kteří se jakkoli podíleli na vypouštění toxických mRNA injekcí, musí být pohnáni k odpovědnosti za své zločiny proti lidskosti.

„A tentokrát skutečný,“ reagoval jiný, „ne podvodnou verzi ‚Paperclip‘.“

mRNA neměla být nikdy uvolněna, ale chamtivost a krvežíznivost mluví hlasitěji než rozum.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Drak
Host
Drak
20 dní před

Kolikátá je to již studie, potvrzující stále tutéž nebezpečnost těhle vykcin. Ale není nikdo, kdo by ty šmejdy, kteří je nařizovali používat, pohnal k odpovědnosti.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x