Studie Billa Gatese „předpovídá“ náhlý a nezvratný kolaps světové populace

Populační kolaps

Nová rozsáhlá studie financovaná Nadací Billa a Melindy Gatesových zjistila, že v důsledku „snížené porodnosti“ v Západních zemích dojde ke kolapsu světové populace.

Studie zveřejněná v lékařském časopise The Lancet zjistila, že 155 z 204 zemí čeká do roku 2050 populační kolaps, protože porodnost bude i nadále klesat.

Gatesem financovaná studie uvádí, že v roce 2021 byla „celková míra porodnosti“ na celém světě 2,23, což se pohybuje jen těsně nad hranicí 2,1 dítěte na ženu, která je nutná k udržení populačního růstu.

Toto číslo však kleslo ze zdravých 4,84 v roce 1950 a vědci předpovídají, že v roce 2050 bude nadále klesat na 1,83 a do roku 2100 klesne až na 1,59.

Studie uvádí, že do té doby bude pouze ve 26 zemích porodnost převyšovat počet zemřelých a „většina světa bude přecházet do přirozeného úbytku obyvatelstva.“

Pokles populace by znamenal, že k němu dojde poprvé za posledních sedm století.

Naposledy k němu došlo po pandemii dýmějového moru černé smrti, která v polovině 13. století zabila až 50 milionů lidí a snížila celosvětovou populaci ze 400 milionů na 350 milionů.

Spoluautorka studie Dr. Natalia Bhattacharjeeová k ní uvedla, že klesající porodnost radikálně změní svět tím, že „zcela přenastaví globální ekonomiku a mezinárodní rovnováhu sil a vyžádá si reorganizaci společností.“

Podle zasvěceného pracovníka Gatesovy nadace, který přiznal, že mRNA vakcíny Billa Gatese, komáři a výroba potravin jsou součástí mnohostranného eugenického útoku na lidskou rasu, byly zásoby potravin v USA zaplaveny depopulačními léky s úmyslem tiše a zákeřně sterilizovat většinu lidské rasy.

Tento ďábelský plán se připravuje už léta a nyní ho vidíme před našima očima v celé jeho psychopatické šíři.

Podle nového znepokojivého výzkumu Hebrejské univerzity v Jeruzalémě klesá počet spermií u mužů ze Severní Ameriky, Evropy a Austrálie tak rychle, že většina mužů v těchto zemích bude do roku 2060 neplodná.

Počet spermií u mužů ze Západních zemí se podle nové studie mezi lety 1973 a 2011 snížil o 50-60 % a tento trend bude pokračovat, dokud nebudou muži zcela neplodní.

Zajímavé je, že studie, která analyzovala údaje o počtu spermií více než 40 000 mužů, nezjistila žádný pokles počtu spermií u mužů z Afriky, Jižní Ameriky a Asie, tedy z částí světa, které nejsou tolik ovládány Big Pharma, GMO a toxickými, komerčně zpracovanými „potravinami.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hééérgot, to je hlava
Host
hééérgot, to je hlava
26 dní před

To je teda novej Nostradamus!
Nejdřív vám hodí do kafe jed, a pak uhodne, že budete skučet v křečích. No nedejte mu korunu, rozumbradovi!

Drak
Host
Drak
25 dní před

To není rozumbrada, to je světová zrůda č.1. Nejdřív nechá vyvnout smrtelné viry a bacily, které si nechá patentovat, potom jakoby vakcinu proti ni a nechává tak zabíjet lidi. Jak to, že ještě žije? Hromadný vrah, kterému za peníze lezou stejní zmetci, jako on, do zadnice.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x