Studie Billa Gatese „předpovídá“ náhlý a nezvratný kolaps světové populace

Populační kolaps

Nová rozsáhlá studie financovaná Nadací Billa a Melindy Gatesových zjistila, že v důsledku „snížené porodnosti“ v Západních zemích dojde ke kolapsu světové populace.

Studie zveřejněná v lékařském časopise The Lancet zjistila, že 155 z 204 zemí čeká do roku 2050 populační kolaps, protože porodnost bude i nadále klesat.

Gatesem financovaná studie uvádí, že v roce 2021 byla „celková míra porodnosti“ na celém světě 2,23, což se pohybuje jen těsně nad hranicí 2,1 dítěte na ženu, která je nutná k udržení populačního růstu.

Toto číslo však kleslo ze zdravých 4,84 v roce 1950 a vědci předpovídají, že v roce 2050 bude nadále klesat na 1,83 a do roku 2100 klesne až na 1,59.

Studie uvádí, že do té doby bude pouze ve 26 zemích porodnost převyšovat počet zemřelých a „většina světa bude přecházet do přirozeného úbytku obyvatelstva.“

Pokles populace by znamenal, že k němu dojde poprvé za posledních sedm století.

Naposledy k němu došlo po pandemii dýmějového moru černé smrti, která v polovině 13. století zabila až 50 milionů lidí a snížila celosvětovou populaci ze 400 milionů na 350 milionů.

Spoluautorka studie Dr. Natalia Bhattacharjeeová k ní uvedla, že klesající porodnost radikálně změní svět tím, že „zcela přenastaví globální ekonomiku a mezinárodní rovnováhu sil a vyžádá si reorganizaci společností.“

Podle zasvěceného pracovníka Gatesovy nadace, který přiznal, že mRNA vakcíny Billa Gatese, komáři a výroba potravin jsou součástí mnohostranného eugenického útoku na lidskou rasu, byly zásoby potravin v USA zaplaveny depopulačními léky s úmyslem tiše a zákeřně sterilizovat většinu lidské rasy.

Tento ďábelský plán se připravuje už léta a nyní ho vidíme před našima očima v celé jeho psychopatické šíři.

Podle nového znepokojivého výzkumu Hebrejské univerzity v Jeruzalémě klesá počet spermií u mužů ze Severní Ameriky, Evropy a Austrálie tak rychle, že většina mužů v těchto zemích bude do roku 2060 neplodná.

Počet spermií u mužů ze Západních zemí se podle nové studie mezi lety 1973 a 2011 snížil o 50-60 % a tento trend bude pokračovat, dokud nebudou muži zcela neplodní.

Zajímavé je, že studie, která analyzovala údaje o počtu spermií více než 40 000 mužů, nezjistila žádný pokles počtu spermií u mužů z Afriky, Jižní Ameriky a Asie, tedy z částí světa, které nejsou tolik ovládány Big Pharma, GMO a toxickými, komerčně zpracovanými „potravinami.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hééérgot, to je hlava
Host
hééérgot, to je hlava
3 měsíců před

To je teda novej Nostradamus!
Nejdřív vám hodí do kafe jed, a pak uhodne, že budete skučet v křečích. No nedejte mu korunu, rozumbradovi!

Drak
Host
Drak
3 měsíců před

To není rozumbrada, to je světová zrůda č.1. Nejdřív nechá vyvnout smrtelné viry a bacily, které si nechá patentovat, potom jakoby vakcinu proti ni a nechává tak zabíjet lidi. Jak to, že ještě žije? Hromadný vrah, kterému za peníze lezou stejní zmetci, jako on, do zadnice.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x