Globalisté chtějí vylidnit nejen lidi, ale i zvířata a rostliny

Globalisté chtějí vylidnit nejen lidi, ale i zvířata a rostliny

Nyní, když je většina lidí vyčerpána příběhem o pandemii wuhanského koronaviru Covid-19, se mocní přesouvají k další fázi svého programu depopulace: k rostlinám.

Globalisté chtějí vylidnit nejen lidi, ale i zvířata a rostliny

Pokud lze věřit médiím, vypukla nyní epidemie „ptačí chřipky“, která zasáhla řadu amerických států i dalších zemí. Dozvídáme se, že nový ptačí virus napadá kuřata a krůty a vyžaduje likvidaci jejich těl a vajec.

Inflace prudce stoupá, zatímco dodavatelský řetězec se hroutí, a úřady nyní pohodlně vybíjejí potravinová zvířata po milionech. Od ledna bylo jen ve Spojených státech zlikvidováno více než 15 milionů kuřat a 1,3 milionu krůt.

Vláda používá k „diagnostice“ ptačí chřipky u drůbeže stejné podvodné PCR testy, které byly použity během pandemie Fauciho chřipky pro testování lidí. Výsledkem je spousta „pozitivních“ výsledků testů, po nichž následuje masové vybíjení potravinových zvířat.

„Tyto masové úhyny drůbeže vedly k varování před hrozícím nedostatkem vajec a dalších produktů v řadě zemí, včetně Německa, Austrálie a Spojeného království.“

Šíří se prý i další „záhadná nemoc“, rovněž mezi volně žijícími zvířaty. Nejméně v šesti státech USA loni hynulo velké množství ptáků. V Anglii, Itálii, Mexiku a Španělsku byli také pozorováni ptáci padající z oblohy.

Vněkolika státech USA probíhá hromadná testovací kampaň, vníž úřady hledají Covid u volně žijících zvířat, například jelenů. Například Komise pro volně žijící živočichy v Severní Karolíně tvrdí, že zjistila přítomnost Covidu u jelenů běloocasých, přestože zvířata nevykazovala žádné příznaky.

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) plně podporuje testování volně žijících zvířat na přítomnost Covidu. Ve skutečnosti agentura nyní tvrdí, že je pro zdravotnické orgány a agentury „kriticky důležité“ sledovat šíření Fauciho chřipky ve volné přírodě.

Tvrdí, že nové „varianty“ mimo Omicron (Moronic) by se mohly šířit i u nelidí a že je na státu, aby je našel a vymýtil – znamená to, že zvířata budou muset začít nosit roušku?

Něco také šíří „záhadné nemoci“ mezi hmyzem a dokonce i rostlinami. S tímto jevem jsou spojovány jak pesticidy, tak LED světla, protože obě věci vytvářejí radioaktivní stres, který poškozuje život.

Poškození stromů v blízkosti 5G mobilních věží se stává rozšířeným, což není překvapením vzhledem k tomu, že mnoho studií prokázalo, jak vystavení elektromagnetickému záření způsobuje fyziologické a morfologické změny rostlin.

„Ve skutečnosti jsme v současné době svědky celosvětového kolapsu mnoha ekosystémů, což není jen nešťastný vedlejší účinek znečištění, nadměrného používání pesticidů a nových technologií pouličního osvětlení, ale součást organizovaného plánu na snížení biologické rozmanitosti na planetě a na to, aby se svět stal lépe kontrolovatelným a homogenním místem.“

Pokud bude vývoj pokračovat současným směrem, brzy už na planetě nebude žádný život. Čím více technologie „postupuje“, tím více se planeta stává nehostinnou pro živé tvory, ať už v jakékoli formě.

Cílem je nahradit vše skutečné vším falešným. A zdá se, že tato agenda dostává díky krycímu příběhu o válce na Ukrajině, který rozpoutává druhou fázi globální pandemie, značně urychlený impuls.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x