WEF vzkazuje, že setkání globalistických elit v Davosu 2024 je především o „důvěře“

Davos 2024

Na každoročním shromáždění globalistických elit, které se koncem měsíce uskuteční ve Švýcarském Davosu, bude podle organizátorů hlavním tématem Světového ekonomického fóra (WEF) jedno slovo: důvěra.

WEF zveřejnilo částečný přehled toho, co bude na programu 54. výročního zasedání.

Uvádí, že „poskytne zásadní prostor pro zaměření se na základní principy, které jsou hnací silou důvěry, včetně transparentnosti, důslednosti a odpovědnosti.“

V úvodu se dále podrobně uvádí, že na setkání budou přítomni vládní představitelé z celého světa a další nevolení zástupci skupin, které mají zájem na utváření světa zítřka.

„Výroční zasedání přivítá více než 100 představitelů vlád, všechny významné mezinárodní organizace, 1000 partnerů fóra, jakož i vedoucí představitele občanské společnosti, odborníky, zástupce mládeže, sociální podnikatele a zpravodajské agentury,“ chlubí se WEF na své internetové stránce.

Kdo přesně se akce zúčastní a jak dosáhne svých vznešených cílů, se teprve ukáže, ale kritici z minulosti rychle poukázali na pokrytectví, které je s touto akcí spojeno.

Na setkání se tradičně projednávají stovky otázek na veřejných zasedáních, ale i v tajnějších kuloárech, kde se uzavírají dohody mezi podnikateli v luxusních hotelech podél Davoské promenády nedaleko konferenčního centra, kde se setkání koná.

Jak to všechno vzniklo? Jak uvedl server Breitbart News, Klaus Schwab vzal v roce 1971 6 000 dolarů jako počáteční kapitál a proměnil Světové ekonomické fórum ze skromného setkání akademiků v nejexkluzivnější klub na světě.

WEF si nyní ročně přijde na 390 milionů dolarů, protože se snaží posílit svou ekonomickou moc a dosáhnout politické a sociální kontroly.

Kniha Seamuse Brunera „Kontroligarchové: Odhalení miliardářské třídy, jejich tajných dohod a spiknutí globalistů s cílem ovládnout váš život“ sleduje peníze mimo politiky – a jejich malicherné hádky ve Washingtonu – přímo na vrcholu: Davosu.

Právě v tomto malém Alpském městečku plánují miliardáři a stínoví byrokraté, kteří vystoupili ze svých soukromých letadel do luxusního Švýcarského letoviska a jeho tajného konkláve, příští desetiletí našich životů.

V roce 2024 budou vykonávat svou práci pro WEF a zároveň budou světu tvrdit, že jim jde o důvěru, aby dosáhli svých cílů.

Akce se koná od 15. do 19. ledna a účast na ní je pouze na pozvání.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x