Q Knows (?): Zprávy ze dne 21.4.2024

Q Knows

Podle zdrojů NSA „Bílé klobouky“ v současné době útočí na komplex základny Fort McPherson v Atlantě ve státě Georgia. Právě zde Rockefellerova citadela AT&T a CNN provádí falešné psychologické operace administrativy Joe Bidena.

Abyste viděli, jak špatně na tom psychologové jsou, sledujte, jak hloupý Biden čte citáty ze svého teleprompteru. „Konec citátu. Zopakujte větu.“

Podle Kanadských zpravodajských zdrojů bude po Bidenově pádu následovat podobný krok v Kanadě. „Justin Castro bude odvolán z funkce a ponížen před světovým společenstvím. Kanaďané, podporovaní vojenskou aliancí, čekají na signál k akci,“ slibují.

Nizozemští zemědělci zase varují premiéra Marka Rutteho:

„Protesty budou pokračovat. Máme podporu milionů lidí. Dojde k akcím, jaké Holandsko ještě nezažilo.“

Vypadá to, že to začalo i v Číně. Lidé se bouří proti mašinérii ČKS. Tam se zhroutily banky a policie nedokázala zastavit protestující tím, že podvodně manipulovala s jejich mobilními zařízeními, aby to vypadalo, že mají „Covid.“

Číňané by měli pochopit, že George Soros se chlubil, že jeho lidé ovládli Čínu v roce 1987. Měli jsme video, na kterém to říká, ale zdá se, že bylo z našich počítačů a z internetu vymazáno. Nicméně skutečnost, že tamní režim souhlasí s falešnou pandemií a doprovodnou nadměrnou sociální kontrolou, je jasným znamením, že nepracuje pro Čínský lid.

Zdroj z MI6 říká: „Dny G7, G20 a podobných uskupení jsou pryč. Jejich selhání se projeví hospodářskou krizí, která povede ke globálním nepokojům, podobným těm, které vidíme na Srí Lance.“

„Všichni tito archaičtí premiéři by měli být pochytáni a zastřeleni spolu se všemi těmito starými zvyky Vyčistit palubu,“ pokračoval zdroj.

Až režim konečně padne, lidé se dozvědí spoustu šokujících věcí. Zde je několik vodítek, která naznačují povahu děsivých pravd, jež vyjdou najevo během veřejných soudních procesů a slyšení, jež budou následovat po celosvětové porážce HMM.

Mel Gibson řekl Pravdu o pedofilech a obětování dětí… Stálo ho to hereckou kariéru. Řekl, že má dost peněz a nemá se čeho bát.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
27 dní před

Špatně chápe úlohu pandemie v Číně. KSČ používá pandemii jako prostředek sociální kontroly. Výpady proti KSČ jsou placeny Sorosem, a budou potlačeny třeba i armádou, ale KSČ udrží svou kontrolu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x