Čím více vakcín dostanete, tím slabší je váš imunitní systém

očkování proti COVID-19

Na základě vědeckých poznatků již není pochyb o tom, že očkování proti koronaviru Covid-19 je skvělým způsobem, jak si zničit imunitní systém.

očkování proti COVID-19

Nyní je více než kdy jindy jasné, že čím více očkování člověk podstoupí, tím větší je riziko selhání jeho imunity. A v průběhu času každá další injekce oslabuje imunitní systém mnohem více, což zvyšuje pravděpodobnost, že se výsledkem stane chronické onemocnění nebo smrt.

Steve Kirsch na svém Substacku odhalil údaje novozélandského ministerstva zdravotnictví, které ukazují, že trojnásobně očkovaní jsou mnohem náchylnější k nákaze COVID-19 nebo k úmrtí na něj než neočkovaní.

Z údajů vyplývá, že hospitalizace, závažné následky a úmrtí jsou mnohem častější u „plně očkovaných“ než u lidí, kteří ponechali svůj přirozený imunitní systém na pokoji.

Stejný druh údajů lze nalézt ve Velké Británii i jinde a ukazují, že s každou další injekcí je selhání imunity mnohem pravděpodobnější.

„Vakcína tedy působí přesně opačně, než by měla,“ varuje Kirsch. „Pomáhá vám, abyste se nakazili virem!!! V každém rozumném světě bychom vakcíny okamžitě zastavili. Ale tohle není racionální svět.“

Není pomoci těm, kteří nechtějí, aby jim bylo pomoženo
Bez ohledu na to, jak nebezpečné se vakcíny ukáží být, budou je vlády všude na světě prosazovat a část poslušné společnosti bude věřit všemu, co se jí řekne, i kdyby to odporovalo veškeré logice.

„V našem světě neexistuje žádný brzdný stav,“ říká Kirsch.

„Bez ohledu na to, jak je vakcína nebezpečná, bude nařízena, protože lidé VĚŘÍ, že je to jediný způsob, jak zastavit COVID. A na tomto přesvědčení se kvůli efektu kognitivní disonance nic nezmění.“

Zpráva britské vlády o sledování vakcíny proti COVID-19 v současné době ukazuje, že v průběhu času jsou plně očkované osoby stále nemocnější. Jinými slovy, počet infekcí, hospitalizací a úmrtí mezi očkovanými prudce stoupá.

A popravdě řečeno, nelze si to vysvětlit jinak, než že „vakcíny“ činí lidi postupem času náchylnějšími k infekcím, pravděpodobně prostřednictvím destrukce imunitního systému.

„Proto ignorujeme všechny vědecké důkazy, protože musí být špatné! Je to v rozporu s tím, co nám bylo řečeno!“ Kirsch dále píše.

„Takže když věda říká ‚nenechte se očkovat a roušky nefungují‘, nevadí to, protože to jde proti tomu, co nám bylo řečeno. Věda se nevyrovná našim systémům víry.“

Přijmout to, co skutečná věda skutečně říká, znamená jít proti převládajícímu narativu, což se u mnoha lidí nikdy nestane. I když na vlastní oči vidí, že něco není v pořádku, budou nadále věřit „autoritám.“

Dokonce i „stará“ věda, která podporuje názor, že vakcíny mohou poškozovat imunitu, byla vyhozena z okna ve prospěch nové „vědy“ Tonyho Fauciho, která se mění podle větru, aby vždy podpořila agendu.

Teorie o postupném poškození imunity je vidět i na rozdílech ve zdravotních výsledcích mezi dvakrát a třikrát očkovanými. Ti, kteří dostanou „booster“, dopadnou v průměru mnohem hůře než ti, kteří se zastaví u jedné nebo dvou očkovacích dávek.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x