Japonské ministerstvo zdravotnictví vydalo varování před vakcínami proti COVID-19

Myokarditida po očkování Covid-19

Japonské ministerstvo zdravotnictví obdrželo několik hlášení o mladých lidech u kterých se po podání vakcín společností Pfizer nebo Moderna objevil těžký zánět srdce.

Myokarditida po očkování Covid-19

Představitelé veřejného zdravotnictví nedávno uspořádali schůzku se skupinou odborníků, na které se diskutovalo o míře výskytu myokarditidy a perikarditidy u mladých mužů a dospívajících. Po celém světě kolabují na hřišti se srdečními problémy dříve zdraví sportovci, trenéři a rozhodčí. Japonsko zaznamenává podobné kardiovaskulární problémy u mladých mužů a mužů středního věku.

Japonské ministerstvo zdravotnictví varuje před myokarditidou vyvolanou mRNA vakcínami
Japonské ministerstvo zdravotnictví zjistilo, že „vakcíny od společností Moderna a Pfizer mohou u mladších mužů způsobit vedlejší účinky související se srdcem.“ Úřad vyšetřuje nárůst případů zánětů srdce, které vyžadují hospitalizaci. Mladí dospívající a dospělí, kteří nejsou ohroženi závažnou infekcí COVID-19 stojí ve frontě na neúčinné vakcíny a nechávají se jimi poškozovat. Roste počet případů zánětu srdečního svalu a vnější výstelky srdce.

Podle oficiálních údajů zaznamenaných japonským ministerstvem zdravotnictví k 14. listopadu 2021 připadá na každý milion dospívajících mužů, kteří jsou očkováni vakcínou od společnosti Moderna 80 případů myokarditidy! Míru výskytu myokarditidy u žen úřad neuvedl. U mužů ve věku 20 let připadá na každý milion dávek 48 případů myokarditidy. mRNA vakcíny jsou nejnebezpečnějšími vakcínami na trhu. Podobné problémy vykazovala i vakcína společnosti Pfizer, která způsobila 15 případů myokarditidy na 1 milion dávek u dospívajících mužů a 13 případů myokarditidy na 1 milion dávek u mužů ve věku 20 let.

Japonské ministerstvo zdravotnictví místo stažení vakcíny z trhu souhlasilo s přidáním varování do dokumentů, které jsou k vakcínám přiloženy. Nemocnice budou muset hlásit všechny případy osob, u kterých se objeví příznaky do 28 dnů po očkování. Kolik mladých lidí bude muset trpět, než budou tyto biologické zbraně zlikvidovány a spáleny?

Riziko myokarditidy zjištěno i v Izraeli
Tyto údaje se shodují s případy myokarditidy oficiálně hlášenými v Izraeli. Studie s názvem „Myokarditida po očkování vakcínou proti Covid-19 ve velké zdravotnické organizaci“ zjistila, že vakcína společnosti Pfizer vyvolává 21,3 případů myokarditidy na 1 milion osob v běžné populaci.

Studie zkoumala 2,5 milionu očkovaných osob ve společnosti Clalit Health Services, největší zdravotnické organizaci v Izraeli. Izraelci, kteří obdrželi alespoň jednu dávku vakcíny Pfizer, jsou vystaveni zvýšenému riziku vzniku myokarditidy, zejména pokud jsou mladí. Ve věkové skupině 16 až 29 let bylo zaznamenáno přibližně 100 případů myokarditidy na 1 milion osob. Navzdory zdrcujícím důkazům o selhání vakcíny a poškození srdce Izrael prosazuje další kolo očkování a přemlouvá děti, aby si ničily zdraví.

Spike protein odebírá kyslík z červených krvinek
Při jednoduchých mikroskopických vyšetřeních lze pozorovat, jak spike protein odebírá kyslík přímo z červených krvinek. Dr. Richard Fleming získal vzorky červených krvinek od jednoho člověka a umístil je pod mikroskop ve dvou různých nastaveních. V jednom prostředí byl fyziologický roztok a v druhém spike protein od společnosti Pfizer.

„Bohužel jsme zjistili, že po přidání vakcíny Pfizer ztrácejí červené krvinky svou červenou barvu. To znamená, že buď je z buněk odebírán kyslík, nebo se v nich rozkládá samotný hemoglobin,“ řekl Fleming.

Když se krev dostane do kontaktu s vakcínou, červené krvinky ztratí svou barvu a zblednou. Po vysátí kyslíku se červené krvinky začnou srážet a srážejí se přímo pod mikroskopem. „V roztoku vakcíny Pfizer můžete vidět pohyb buněk. Když jsem to dělal poprvé, moje reakce byla ‚to je velmi znepokojující‘.“

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x