Vakcíny proti COVID-19 přeprogramují imunitní systém tak, aby útočil na důležité orgány

imunitní systém

Vakcíny proti koronaviru COVID-19 údajně přeprogramují imunitní systém tak, aby se obrátil proti tělu a přiměl lymfocyty k útoku na důležité orgány.

imunitní systém

Arne Burkhardt a Walter Lang, dva profesoři patologie z Německa, uspořádali tiskovou konferenci, aby tento jev vysvětlili. Představili analýzu deseti pitev lidí, kteří zemřeli krátce po očkování vakcínou proti COVID-19. Všech 10 osob bylo ve věku 50 let a zemřely v různých intervalech během dvou týdnů po očkování.

Mikroskopické studie vzorků tkání zemřelých osob přinesly zajímavý nález – výskyt „lymfocytární vzpoury.“ Burkhardt a Lang objevili alarmující množství lymfocytů v různých orgánech, jako jsou játra, ledviny, slezina a děloha. Lymfocyty energicky napadaly tkáně v orgánech a způsobovaly vážná poškození.

Tuto autoimunitní hrůzu lze přičíst pouze očkování vakcínou proti COVID-19. Burkhardt a dva další patologové to potvrdili a ověřili, že vakcíny vyvolaly tuto patogenezi u pěti z deseti zemřelých jedinců.

Soudní lékaři však odmítli uznat roli očkování vakcínou proti COVID-19 při úmrtí obětí. Ve dvou případech bylo očkování uvedeno jako „pravděpodobná“ příčina úmrtí, zatímco u dalších dvou byla zaznamenána „spíše náhodná“ nebo „možná“ příčina smrti v důsledku očkování.

Burkhardt zdůraznil, že autoimunitní onemocnění patří mezi smrtelné vedlejší účinky očkování proti COVID-19. Uvedl takové stavy zjištěné u obětí očkování, jako je Sjögrenův syndrom (lymfocyty napadají žlázy produkující slzy a sliny), leukoklazmatická vaskulitida kůže (zánět cév v kůži) a Hashimotova choroba (zánět štítné žlázy).

Několik úmrtí bylo způsobeno lymfocytární myokarditidou, která je způsobena napadením a poškozením srdečního svalu lymfocyty. Ačkoli se toto onemocnění vyskytuje u mladých i starých lidí po očkování vakcínou proti COVID-19, často je mylně chápáno jako celkový infarkt a svádí se na jiné faktory.

Burkhardt také kritizoval v současnosti používané lékařské kódovací standardy pro finalizaci úmrtních listů. Označil je za „zcela nevhodné“ a „v konečném důsledku staticky bezcenné“, protože obsahují nejasné argumenty a neodkazují na konkrétní lékařské důkazy.

Vakcíny zabíjejí: Zjištění Burkhardta a Langa potvrzují výsledky dřívější analýzy
Zjištění Burkhardta a Langa potvrzují výsledky dřívější analýzy, která zkoumala více pitev. Již v srpnu 2021 Dr. Peter Schirmacher zkoumal 40 pitev lidí, kteří zemřeli do dvou týdnů po podání dávky vakcíny proti COVID-19.

Schirmacher, profesor na univerzitě v Heidelbergu, dospěl k závěru, že třetina lidí zemřela na následky očkování okamžitě, a to buď v důsledku trombózy mozkových žil, nebo autoimunitních onemocnění. Na podporu svého tvrzení zobrazil mikroskopické detaily vážného poškození tkání vyvolaného vakcínami.

Navzdory kritice ze strany zdravotnických orgánů se mu dostalo podpory od kolegů patologů. Spolková asociace německých patologů vyjádřila Schirmacherovi podporu s tím, že by se mělo provádět více pitev očkovaných osob, které zemřely v určitém časovém rozmezí po očkování.

Schirmacher na kritiku reagoval popřením, že by mu chyběla kompetence. „Kolegové se rozhodně mýlí, protože tuto konkrétní otázku nemohou kompetentně posoudit,“ řekl.

Schirmacher rovněž odmítl obvinění, že se snaží šířit paniku, a ohradil se proti tvrzení, že je odpůrcem očkování, s poukazem na skutečnost, že sám byl očkován.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x