Do Polských škol přichází tsunami LGBT propagandy

LGBT

Ačkoli se to může zdát zvláštní, skutečnost, že náboženství může být brzy odstraněno ze škol a nahrazeno indoktrinací LGBT, může být potřebným katarzním momentem.

Neuplyne den, aby některý z ministrů Tuskovy vlády nezdůraznil, jak jsou páry stejného pohlaví důležité, a nová vláda tento postoj podporuje řadou návrhů a politických změn. Například ministr pro rozvoj Krzysztof Hetman se zasadil o to, aby bylo oznámeno, že páry stejného pohlaví budou mít nárok na dotace na hypotéky.

Brzy budeme mít zákon o partnerském soužití osob stejného pohlaví jako předstupeň pro manželství osob stejného pohlaví a adopci dětí od náhradních matek, které jsou předmětem IVF, takže Polsko se v těchto klíčových sociálních otázkách zařadí do normy EU.

Polská ústava považuje manželství za svazek mezi mužem a ženou, ale ústava nyní v Polsku vyšla z módy a instituce EU tlačí na to, aby se Polsko přizpůsobilo.

Ve školách bude nepochybně zavedena kampaň na zvýšení povědomí o zázracích svazků osob stejného pohlaví a homosexuálního sexu. Děti se budou učit, jak jsou takové svazky naprosto normální a žádoucí, a veškerá jejich kritika a volání po dodržování Polské ústavy budou považovány za protiprávní nenávistné projevy.

Tímto způsobem se vracíme k takovému vzdělání, jakého se našim dětem dostávalo za komunismu, kdy byly podrobovány indoktrinaci, která šla tak daleko, že se zaměřila i na rodinný dům.

V souvislosti s návrhy na odstranění náboženství ze škol však existuje paradox, který může pomoci zpomalit nastupující propagandistické tažení ve školách.

Episkopát se samozřejmě postaví proti vyřazení náboženství ze škol, ale uniká mu podstata věci. Polská mládež v současné době hlasuje „nohama“ a přestává navštěvovat hodiny náboženství, což dokazuje, že současný model je neefektivní a nemá smysl se ho snažit obhajovat.

Návrat výuky náboženství do kostelních sálů o víkendech by mohl obnovit společenské hnutí za katolické vzdělávání a také využít toho, že se mladí lidé bouří proti autoritám, a proto začnou odmítat LGBT propagandu. Přesun těchto vzdělávacích programů ze škol zpět do kostelů by mohl být pozitivním trendem. Rodiče se také budou bouřit proti nastupující vlně propagandy a budou pro své děti hledat další podobně smýšlející jedince a alternativní vzdělávací cesty.

Již dnes vznikají po celém Polsku malé soukromé katolické školy, z nichž některé dosahují velkých úspěchů a mění se v seriózní instituce nabízející kvalitní katolické vzdělání. Realizace levicového postulátu „odstranění“ náboženství ze škol by nakonec mohla v delším časovém horizontu přispět k dalšímu rozšíření tohoto fenoménu.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x