OSN a Světové ekonomické fórum plánují využít globální vodní krizi k prosazení globalistické agendy proti lidstvu

vodní krize

Světové ekonomické fórum (WEF) přišlo s novým přístupem, jak světu vnutit svou globalistickou agendu: využívá globální vodní krizi.

Zdá se, že s touto myšlenkou plně souhlasí i Organizace spojených národů, neboť obě skupiny nedávno uspořádaly konference na toto téma, na nichž daly jasně najevo své záměry každému, kdo jim skutečně věnoval pozornost.

Začátkem tohoto roku uspořádala OSN první konferenci o vodě za posledních 46 let. Při psaní o konferenci na internetových stránkách WEF Nizozemský zvláštní vyslanec pro mezinárodní vodní záležitosti Henk Ovik a zvláštní vyslanec prezidenta Tádžikistánu pro vedoucí představitele koalice pro vodu a klima Sulton Rahimzoda uvedli: „Doufáme, že by to mohlo vyústit v „Pařížský okamžik“ pro vodu – s výsledky, které jsou pro vodu stejně zásadní, jako byla Pařížská dohoda pro opatření v oblasti klimatu.“

Podělili se o šokující statistiky a infografiku, podle které bude mít do roku 2030 1,6 miliardy lidí na celém světě nedostatek „bezpečně upravené pitné vody.“ Skupina říká, že doufá, že využije vodní krizi ke zvýšení povědomí a stanovení opatření, která mohou pomoci dosáhnout cílů souvisejících s vodou, na nichž se svět může shodnout.

Na internetových stránkách konference, která nastiňuje projekt „Sjednocení světa pro vodu“, OSN uvedla: „Náš pokrok v plnění cílů a úkolů souvisejících s vodou však zůstává znepokojivě mimo, což ohrožuje celou agendu udržitelného rozvoje.“

Výše zmíněný příspěvek WEF však naznačil skutečný důvod, proč je voda najednou tak velkým středem pozornosti.

„Globální komise pro ekonomiku vody, která bude zahájena na výročním zasedání WEF v roce 2022, bude informovat o způsobech, které změní pravidla hry, pokud jde o oceňování a správu vody jako společného dobra,“ napsali Ovik a Rahimzoda.

Část tohoto citátu, která by měla vyvolat poplach, je „společné dobro“, což je termín, který se často používá pro označení kolektivismu a sociální kontroly.

Rhoda Wilsonová v článku pro The Expose upozorňuje, že nacistický politik Hermann Göring prohlásil, že největší zásadou nacismu je, že „společné dobro má přednost před soukromým.“

Mohla by vodní krize uspět tam, kde selhala změna klimatu a COVID-19?
Někteří představitelé WEF se netají tím, že chtějí využít vodní krizi jako nový způsob ovládání světa tam, kde jiné pokusy selhaly, například změna klimatu nebo pandemie COVID-19.

Spolupředsedkyně Globální komise WEF pro ekonomiku vody, profesorka Mariana Mazzucato, řekla: „Víte, změna klimatu je trochu abstraktní. Někteří lidé jí rozumějí opravdu dobře, někteří jí rozumí jen trochu, někteří jí prostě nerozumějí.“

„Voda, každé dítě ví, jak je důležité mít vodu – když hrajete fotbal a máte žízeň, potřebujete vodu. Takže jde také o to, aby se občané skutečně zapojili a aby se určitým způsobem experimentovalo s pojmem společného dobra. Můžeme tentokrát skutečně dosáhnout toho, co se nám jindy nepodařilo?“

Jinými slovy, myslí si, že veřejnost prostě není dost chytrá na to, aby pochopila, proč potřebuje, aby WEF řídil její životy, protože její pokusy využít pandemii a takzvanou klimatickou krizi nedosáhly toho, čeho chtěly dosáhnout. Voda by však díky své základní povaze mohla být jejich zlatou vstupenkou k tomu, aby na nich byli všichni na světě závislí.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x