Japonští vědci: Krevní transfuze od lidí očkovaných proti COVID-19 jsou kontaminované a představují riziko

očkování proti COVID-19

Tým Japonských vědců analyzoval krevní transfuze odebrané osobám, které byly dříve očkovány vakcínou proti COVID-19. Vědci zjistili, že experimentální vakcíny proti COVID-19 narušují kontinuitu a biochemii lidské krve v šesti klíčových oblastech.

Poškození vakcínou je tak významné; kontaminovaná krev může dále poškodit neočkované i očkované osoby, které dostávají krevní transfuze nebo jsou jim transplantovány orgány od očkovaných osob. Vědci publikovali preprint studii o svých zjištěních a předkládají návrhy na specifické testy, testovací metody a předpisy, které by pomohly tato rizika řešit.

Vědci nyní bijí na poplach kvůli vážným rizikům spojeným s používáním krve lidí očkovaných vakcínou proti COVID-19. Vyzývají světovou lékařskou komunitu, aby s těmito produkty skoncovala.

„Poškození zdraví způsobené genetickým očkováním je již nyní mimořádně závažné a je nejvyšší čas, aby země a příslušné organizace společně podnikly konkrétní kroky k identifikaci rizik a k jejich kontrole a řešení,“ napsali vědci.

Šest oblastí kontaminace krve způsobené vakcínami proti COVID-19
Existuje šest klíčových oblastí kontaminace krve očkovanými látkami, které vědce znepokojují:

Kontaminace spike proteinem
Všechny vakcíny proti Covid-19 jsou navrženy tak, aby převzaly normální syntézu proteinů v buňce a přepsaly cizí spike proteiny, které jsou vytvořeny podle vzoru původní biologické zbraně SARS-CoV-2. Výrobci vakcín původně slibovali, že spike proteiny budou rychle neutralizovány v deltových svalech; vědci však zdokumentovali přetrvávání spike proteinů v krvi a jejich hromadění v distálních orgánech. Proto tyto spike proteiny vykazovaly různé toxické účinky, včetně kardio-toxických účinků na červené krvinky, agregace krevních destiček a tvorby amyloidu. Krevní produkty získané z těchto vakcín by měly být purifikovány, aby se odstranily všechny kardio-toxiny ze spike proteinů.

Amyloidní agregáty a mikrotromby vytvořené spike proteiny
V některých případech lidský imunitní systém neutralizuje spike proteiny, které jsou vytvářeny vakcínami proti COVID-19. To umožňuje, aby spike protein přetrvával a způsoboval další nežádoucí reakce. Tyto reakce mohou zahrnovat tvorbu amyloidních agregátů a mikrotrombů. Jakmile se tyto amyloidní agregáty vytvoří, není snadné je odstranit a představují další zdravotní problémy v celém těle. Aby bylo zajištěno, že krevní produkty a transplantace orgánů jsou bezpečné, musí být tyto amyloidní agregáty z kontaminované krve také odstraněny.

Nízké hladiny imunoglobulinů
Vícenásobné dávky vakcín poti COVID-19 připravují lidský imunitní systém na selhání prostřednictvím posílení protilátek. Krev darovaná od silně očkovaných jedinců může poskytovat nedostatečnou úroveň imunity proti běžným infekcím v důsledku imprintingu nebo přepnutí třídy na IgG4. V těchto případech může dárce krve s oslabeným imunitním systémem přenést subklinické infekční onemocnění na příjemce krve. Zdravotničtí pracovníci musí nyní dbát zvýšené opatrnosti, aby zabránili infekci a dalšímu poškození osob s oslabenou imunitou v důsledku kontaminované transfuze krve a orgánů získaných od očkovaných osob.

Lipidové nanočástice a pseudouridinovaná mRNA
mRNA vakcíny využívají lipidové nanočástice (LNP) a pseudouridinovanou mRNA, která může v krvi přetrvávat dlouho po podání. Zdravotničtí pracovníci musí být opatrní při používání krve nedávno očkovaných osob. Po očkování je třeba dodržet dostatečnou dobu odkladu, aby se zajistilo, že příjemci krve nedostanou transfuzi, která ještě obsahuje lipidové nanočástice. LNP jsou zánětlivé a mohou způsobit trombogenní reakce. Pseudouridinovaná mRNA zapouzdřená LNPs může navíc způsobit syntézu spike proteinů v náhodných oblastech těla.

Shlukování červených krvinek
Kontaminovaný krevní přípravek může obsahovat shluky červených krvinek nebo krevních destiček. Jedná se o jeden z nežádoucích účinků spike proteinu. Pokud nejsou před transfuzí odstraněny, může příjemce krve nebo orgánů čelit krevním sraženinám a dalším kardiovaskulárním příhodám.

Paměťové B buňky generující IgG4
Dlouhodobé působení specifických antigenů (spike protein vakcíny) může způsobit, že se z imunoglobulinů stanou protilátky IgG4. Tato nadměrná expozice identickému antigenu může navíc některé B-buňky přinutit k přeměně v paměťové B-buňky, které v těle cirkulují po delší dobu. Příliv IgG4 pozitivních plazmatických buněk může způsobit chronický zánět. Ten může způsobit poruchu imunitního systému po delší dobu.

Vakcíny proti COVID-19 nepoškozují pouze příjemce, ale mohou přenést problémy i na příjemce krve a orgánů. Jednotlivci, kteří se kdysi nechali očkovat pro „dobro všech“, pouze znehodnotili krevní zásoby lidského rodu – a vystavili tak zranitelné lidi nebezpečí.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x