Donald Trump: Deep State zničí Ameriku, nebo my zničíme Deep State

Donald Trump

Donald Trump napsal ostrý článek, ve kterém upozorňuje na všechny zločiny, které o něm jeho odpůrci tvrdí, že spáchal, a které podle něj ve skutečnosti nespáchal.

Donald Trump

Většina Trumpova op-edu se zabývá tvrzením, že se spolčil s Ruskem, aby ukradl volby v roce 2016. Tato obvinění, známá také jako Russiagate, jsou podle Trumpa nepravdivá, a to navzdory neutuchajícím pokusům jeho odpůrců označit ho za zločince.

Trump se během kampaně v roce 2016 zmínil o mnoha svých slibech, včetně rétoriky o ukončení masové nelegální imigrace a globalistických obchodních dohod až po obnovení suverenity USA tváří v tvář hrozbám ze strany komunistické Číny.

Trump také slavně slíbil, že se „postaví stálé byrokracii a korporátním médiím“, což rozhodně hodně zdůrazňoval, zatímco svůj kabinet doplnil mnoha politiky z establishmentu, kteří se řadí k „bažině“, kterou také slíbil vysušit.

Skutečnými oběťmi honu na čarodějnice proti němu jsou podle Trumpa Američané
Jedním ze slibů, které Trump během svého prezidentství dodržel, bylo ukončení „neokonzervativní závislosti na nekonečných zahraničních válkách“, alespoň do té míry, že Trump během svého prezidentství nezačal žádnou novou válku – byl prvním prezidentem od dob Jimmyho Cartera, který během svého prezidentství prosazoval mír.

„Téměř tři roky vedli masivní dezinformační kampaň a bezprávné pronásledování založené na obludné lži, že jsem zrádce své země,“ říká Trump o „Deep State“ a podotýká, že „nevolený spolek“, jehož součástí je i dvojnásobná neúspěšná prezidentská kandidátka Hillary Clintonová, spolupracoval s médii, aby tato obvinění proti němu vyvolal.

Trump poukázal na milion dolarů nabídnutých za falešný „Steele Dossier“ jako na důkaz, že proti němu probíhá hon na čarodějnice, který trvá dodnes. Trump rovněž zdůraznil skutečnost, že bývalý právník FBI nedávno přiznal, že tyto falešné důkazy vytvořil, aby ospravedlnil vládní špehování Trumpa a jeho kampaně.

Tato „zvrácenost byla řízena shora“, tvrdí Trump, protože ředitel FBI James Comey neustále tlačil na agenty, aby sledovali Trumpa a vydávali proti němu zatykače. Barack Hussein Obama a falešný prezident Joe Biden se rovněž podílejí na připojení se k plánům Clintonové „očernit“ Trumpa prosazováním konspirační teorie Russiagate.

„Znali pravdu, a přesto naši zemi vystavili peklu,“ říká Trump o těchto kreaturách z bažin.

Trump tvrdí, že on a jeho rodina, navzdory všemu, čím si prošli, nejsou konečnými oběťmi. Naopak, „skutečnými oběťmi“ je podle Trumpa Americký lid, protože tento „podvod“, jak jej nazývá, podkopal republiku a zároveň ohrozil národní bezpečnost.

„V kritické chvíli, kdy jsme měli snižovat napětí s Ruskem, Ruský hoax rozdmýchal masovou hysterii, která pomohla zahnat Rusko přímo do náruče Číny,“ tvrdí Trump o současném zahraničním stavu věcí.

„Místo toho, abychom měli lepší vztahy s Ruskem, na jejichž vybudování jsem pracoval, máme nyní s Ruskem zástupnou válku, částečně živenou přetrvávajícími výpary bludu Russiagate. Ukrajina byla naprosto zdevastována. Bylo zabito nevýslovné množství lidí. A dost možná skončíme ve třetí světové válce.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x